Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 03.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема София е тор  
Авторkariesa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 17:52



София- най-торливия български град пълен с 1 182 698 души (изметта на останалата част от България отишли там да мият кенефи за 200 лв на месец) обикалящи целия град за да си купят зарзеват с 6 стотинки по евтини предизвикващи невижнана в никой друг град в България търпана от чували с чушки и домати по реисовете и останалия градски транспорт(между другото честита четвърта спирка на метрото след някоя година и там ще е като в реисовете) или чакащи поредната промоция във Фантастико и със спестените 40 лв(щтото не са си ходили до родните села на 300км(най малко) последния месец) купуват на салма тва което е най евтино незавизимо дали имат нужда от него с мисълта че са на далавера.

деба и тапаци



Тема Re: София е торнови [re: kariesa]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано01.09.05 18:20



Ти откъде си, приятелю/ко?
Шегичка и злобничко изказване... Е не знам защо си настроен/а така. Всеки прави своя избор. Някои идват в София, други стоят в село (в което няма нищо лошо)... Ако някой му се дава един лев за билети (примерно), за да си купи килограм чушки с 6 стотинки по-малко - негов проблем. А метрото ими малко повече спирки

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: София е торнови [re: Acyaн]  
Авторkapиeca (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 19:07



фдхфд



Тема Re: София е торнови [re: kapиeca]  
Авторkapиeca (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 19:19



От Враца съм където също има селяндури(като на всякаде) но в нормални граници а не като в София където 1 182 698 са само постоянно торещите а към тях може да се прибавят и сички дето идват да си купъват гръцки анцузи от Турция от илиенци или да се мъкнат по болниците с което броя значително се увеличава.



Тема Ми стой си във Враца....нови [re: kapиeca]  
Автор abettorМодератор (добър)
Публикувано01.09.05 19:35



....дето....знаеш дори и какво не каца, драги.
Мнението ти за София (особено написано "грамотно" като врачанин) на софиянци им е.....знаеш през какво!

Брей, аман от комплексари, дето не им харесало да мият кенефи за 200 лева :))) Та се оплакват.....



ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: Ми стой си във Враца....нови [re: abettor]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано01.09.05 20:17



Ама и Модератора си го бива , а?
Гляма уста и си провераваш темете - Браво на тебе
Човека е от Враца и или не е идвал тук (в София) или е идвал за малко и говори на бързо...
Е, както казвам, шегите взимат почетното второ място

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема За Софиянови [re: kariesa]  
Авторkira (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 16:44



Не мога да кажа каква е или каква не е София защото не вярвам в абсолютните неща.
Само мога да кажа, че на мен не ми харесна.И тя като всеки град си има своите хубави и не толкова хубави неща.Но не ми допада цялата забързаност, многолюдие, нерви, шум.Винаги като чуя или прочета за София в следващия момент в съзнанието ми изниква думите - ХАОС и БЪРКОТИЯ.И когато ми се налага да ходя дотам винаги го правя с нежелание.Ако можеше да не ходя щеше да е добре но така са направени някои неща че все те разкарват до там.



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.09.05 17:56



Абе ти си комплексирана провинциалистка,бе, не може така, на хората дето не им харесва обезателно нещо им е крив света. Няма нормален човек на тоя свят дето да не му харесва София...ако не му харесва значи или е селянин или е комплексиран, та ти от кои си, просто за статистиката?



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано02.09.05 19:18



Виж, не е точно така...
И тя като всеки град си има своите хубави и не толкова хубави неща. - това е вярно... Но когато цял живот си живял в забързания град, просто свикваш. Другото (спокойно и т.н.) ти се вижда мудно и безинтересно. Когато отида на море, за да си почина от града (в Бяла бях това лято), първите дни беше чудесно, но после те наляга невероятна скука. Липсва ти шума.
Миналата година за пет дни изчетох 2 книги (Пратчет формат) и една малко по-малка от "Властелина...". Смятай до какво води скуката, далеч от Големия и шумен град

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: София е торнови [re: kariesa]  
Автор Cлaв ()
Публикувано03.09.05 08:49



.тъъъппоо

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине


Тема Re: София е торнови [re: Cлaв]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано03.09.05 11:06




Сигнатурата....!

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: За Софиянови [re: gat3way]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 14:17



Абе ти как така за 1-2 месеца стана толкова "чистокръвен" шоп?



Тема Re: За Софиянови [re: gat3way]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано03.09.05 18:00



Ама и ти си един умник!Няма нормален човек на тоя свят дето да не му харесва София. Значи който харесва повече родния си...Пловдив или Враца е автоматически ненормален? А който харесва Прага или Осло е още по ненормален, Ъ? Според мен ненормални са тези които които пишат като теб, а сега де?

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: София е торнови [re: Acyaн]  
Автор Cлaв ()
Публикувано03.09.05 18:47



моята сигнатура ли е тъпа?

или пак нещо не разбрах?

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине


Тема Re: София е торнови [re: Cлaв]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано04.09.05 11:18



Ами не си разбрал, като не четеш между редовете

Не е тъпа... Забавна е... Ако смятам, че е тъпа или ще ти го кажа, или въобще няма да се обаждам

Смях се много - бях го забравила този лаф.

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: За Софиянови [re: gat3way]  
АвторKira (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 18:57



На мен света не ми е крив за нищо.А това, че не харесвам София си е мое усещане и досега нищо в нея не го е накарало да се промени.
А на теб какъв ти е проблема, че на мен София не ми харесва.Не ми харесва и не ходя там.Всеки си има своето разбиране и приема света според своето светоусещане.
Аз съм си аз. Нямам проблеми със себе си, хората около мен и града в който живея.И не ми е ясно какъв ти е на теб проблема та се заяждаш и обиждаш другите.
Да съм ти казала, че София е гадна, мръсна и т.н. - не съм.Да ти казвам да не я харесваш - не.Мисли си каквото искаш, но не считам, че е радно до обиждаш някой само за това, че има собствено мнение.
Нали все се оплаквате, че всички били дошли в София. Е явно не са всички. А сега пък искаш да ме убедиш, че била прекрасна. Ами не ме интересува.Нямам желание да ходя там. Има много по-хубави места.Поне за мен.
Къде сме тръгнали като ни липсва толерантност и разбиране...



Тема Re: За Софиянови [re: Acyaн]  
АвторKira (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 19:04



Разбира се всеки е израснал при някакви условия и си е създал усещане за живота.Всеки живее таки както му харесва и в града, който му харесва. Аз само казах моите предпочитания.Не съм казала не ходете в София или не живейте така или иначе.Тъпо е.Както казах всеки избира сам за себе си.Важното е да се чувства добре и да е щастлив.
Това е...




Тема Re: За Софиянови [re: Kira]  
Авторkira (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 19:38



Това е отговор за gat3way



Тема Re: За Софиянови [re: Kira]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано04.09.05 19:45



Разбрах те

Но знай, че звучи като остра критика към София и затова има такива мнения.. Някои хора просто са по-докачливи (аз включително понякога).


Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: София е торнови [re: kariesa]  
АвторVra4anin (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 14:04



Този, който започна темата не е от Враца. Той влиза със прякор Тор във клуб Враца, където пък пише , че София е по-хубав град от Враца, че врачани били прости и други глупости от този род.
Явно човека има някакви проблеми, щом в един клуб твърди едно, а в друг съвсем друго.



Тема Re: София е торнови [re: Vra4anin]  
Автор gamina (someone)
Публикувано07.09.05 14:39



ммммммммм и да отбележа че господина кариес/тор цитира дословно чуждите реплики от клуб враца (в частност моите0, явно не му стига умствения багаж да свърже цяло изречение



Тема Re:тор и кариеса т.е. психопатнови [re: gamina]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 22:48



ало оборска тор и кариеса ти наистина си ненормален,иде се лекувай .
не си от София , не си от Враца със сигурност си от някоя кошара или гето .като ти казах че ти хлопат дъските бях права, и че си за лудницата .
Ненормалнико ИДИ на лекар ,че хептем ще перколясаш. ха ха ха ха ха
бОЛНАТА ТИ ТЕМА СИ ОСТАВАТ чушките , каруците т.е. колите от който не абарисваш нищо и простотиите , който са твоя запазена марка.
Дерзай! Тъп- чо ооооооооооооо т.е. КАРИЕСА , ПЛОМБАТА и т.н., но най ти подхожда шизофреник както казва gamina. .



Тема Re: кариес отивай на бунищетонови [re: Cлaв]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 22:59



алооооооооооо кариес ти като си чистил кенефи за 200лв. си е твой проблем , затова и във Враца и в София та и в Париж все на тор и на лайна ще ти мирише. МЯСТОТО ТИ Е НА БУНИЩЕТО или в КЕНЕФА избора е твой.
УСПЕХ И КЪСМЕТ!!!!! ХА ХА ХА ХА ХА ХА



Тема Re:тор и кариеса т.е. психопатнови [re: бyбoлинka]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано08.09.05 13:47



Ами на друго място вече се утвърди като шизофреник... Явно е решил да направи същото и тук... Там го наричаме Те или Тор и Сие...

И понеже аз съм от тези, които ненавижда, най-вероятно ще се опита да ме сдъвче.

Направих грешката да му се вържа не глупостите - не правете същото

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: кариес отивай на бунищетонови [re: бyбoлинka]  
Автор Cтaниcлaв! ()
Публикувано08.09.05 15:44



това защо е към мен?

Е па и сам да съм у трамвайо, па че се бутам


Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: Acyaн]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 16:58



Не се предавайте пред този откачен идиот и лайнар където все му мирише на тор и лайна ами да ти мирише .



Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: бyбoлинka]  
Авторmeduza (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 19:02



mnogo mi e interesno sega dali g-n Top shte se poiavi otniakude da oprovergae obvineniiata sreshtu sebe si.
kato gledam izgledi za tova niama, taka che mojete da se pozdravite s uspeh



Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: meduza]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано08.09.05 21:15



О, Тор може и да не се появи, но някое от неговите други АЗ току виж допълзи отнякъде и напише поредната простотия.

Та мисълта ми е, че е рано за поздрави още.

ПП - Опитах се да изкопая темата, в която с още няколко клубари обсъдихме подробно неговата многолика същност, но уви... неуспешно

Както и да е - пожелавам ви да не ви се налага да се справяте с него повече. Успех!

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема абе кариес няма ли да се защитиш????нови [re: kariesa]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:57



алоооооооо кариес няма ли да напишеш нещо в твоя защита или не ти стига акъла ,тъпак такъв .наистина си ненормален и циклофреник.
ИДИОТ И ШИЗОФРЕНИК ХА ХА ХА ХА ХА ХА



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано10.09.05 12:34



Мисля, че прекалено на нож ги приемате тези неща и не схващате иронията...както и да е...

За велика София не ми се коментира...това е тема която поражда доста комплекси в някои хора в и извън столицата. Но като че ли софиянци са малко по-комплексирани...



Тема Re:София е смесица между битов и конски торнови [re: бyбoлинka]  
Авторkariesa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 23:56



Единственото нещо различаващо софия от селата е че по селата има и каруцари с магарета (стигащи до 40 годишна възраст) а там всички си карат каруците впрегнали конска тяга, а коня е преживно животно(яде и сере постоянно) за ядене ясно-пред секо посолство или друга подобна институция има по некоя бракувана градинка покрита с различни бурени(деликатес за коня) но за срането-най често се извършва в движение(като единствена кратка почивка от неспирното тичане из софиските улици и обикаляне на кофите(щтото е дошло време за поредната барикада на суходолци а минко герджиков още не е измислил каде да балира битовата тор на софия(снимка1)) и така по сички улици на софия(асфалтирани и такива на които асфалта отдавна е станал на огромни по площ дупки) се превръщат в покрити с конска тор и така като гледам снимка2 не ми се вижда да е правена в Младост или Люлин(които само живеещите там имат за част от софия).



снимка1


снимка2



Тема Re:София е смесица между битов и конски торнови [re: kariesa]  
Автор Cтaниcлaв! ()
Публикувано12.09.05 08:01



......боя се че това можеш да го видиш във всеки български град.

Тогава би било по-правилно да се каже - БЪЛГАРИЯ Е ТОР!! .... за което аз лично бих дошъл да ти фрасна с най-голямо удоволствие 3 туката, белким ти паднат кариесите



Тема Дразниш ме....нови [re: kariesa]  
Автор abettorМодератор (добър)
Публикувано12.09.05 15:47



....поради три основни причини:
1. Пишеш откровено неграмотно (като "селянин").
2. Пишеш в клуб, в който определено няма какво да правиш! Пояснявам - нито си от София, нито даваш някаква интересна или полезна за София информация, нито постинга ти предизвиква интерес, нито поставя наболели въпроси. Пишеш, за да си правиш личното ШОУ. Ми хубаво - пиши във Враца като "праснеш" и там "ценното ти" мнение калко е "скапана Столицата".
3. Гледам,че дразниш и останалите членове (пишещи) тук.

Понеже е трудно да комуникирам с неграмотен анонимен юзер и понеже темата се застоя доста ще си позволя просто леко да те отстраня.
Успех във Враца :))


ab alio exspectes, alteri quod feceris


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.