Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 14.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: София е торнови [re: Vra4anin]  
Автор gamina (someone)
Публикувано07.09.05 14:39



ммммммммм и да отбележа че господина кариес/тор цитира дословно чуждите реплики от клуб враца (в частност моите0, явно не му стига умствения багаж да свърже цяло изречение



Тема Re:тор и кариеса т.е. психопатнови [re: gamina]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 22:48



ало оборска тор и кариеса ти наистина си ненормален,иде се лекувай .
не си от София , не си от Враца със сигурност си от някоя кошара или гето .като ти казах че ти хлопат дъските бях права, и че си за лудницата .
Ненормалнико ИДИ на лекар ,че хептем ще перколясаш. ха ха ха ха ха
бОЛНАТА ТИ ТЕМА СИ ОСТАВАТ чушките , каруците т.е. колите от който не абарисваш нищо и простотиите , който са твоя запазена марка.
Дерзай! Тъп- чо ооооооооооооо т.е. КАРИЕСА , ПЛОМБАТА и т.н., но най ти подхожда шизофреник както казва gamina. .



Тема Re: кариес отивай на бунищетонови [re: Cлaв]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 22:59



алооооооооооо кариес ти като си чистил кенефи за 200лв. си е твой проблем , затова и във Враца и в София та и в Париж все на тор и на лайна ще ти мирише. МЯСТОТО ТИ Е НА БУНИЩЕТО или в КЕНЕФА избора е твой.
УСПЕХ И КЪСМЕТ!!!!! ХА ХА ХА ХА ХА ХА



Тема Re:тор и кариеса т.е. психопатнови [re: бyбoлинka]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано08.09.05 13:47



Ами на друго място вече се утвърди като шизофреник... Явно е решил да направи същото и тук... Там го наричаме Те или Тор и Сие...

И понеже аз съм от тези, които ненавижда, най-вероятно ще се опита да ме сдъвче.

Направих грешката да му се вържа не глупостите - не правете същото

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: кариес отивай на бунищетонови [re: бyбoлинka]  
Автор Cтaниcлaв! ()
Публикувано08.09.05 15:44



това защо е към мен?

Е па и сам да съм у трамвайо, па че се бутам


Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: Acyaн]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 16:58



Не се предавайте пред този откачен идиот и лайнар където все му мирише на тор и лайна ами да ти мирише .



Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: бyбoлинka]  
Авторmeduza (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 19:02



mnogo mi e interesno sega dali g-n Top shte se poiavi otniakude da oprovergae obvineniiata sreshtu sebe si.
kato gledam izgledi za tova niama, taka che mojete da se pozdravite s uspeh



Тема Re:не се предавайте пред шизофреника кариесанови [re: meduza]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано08.09.05 21:15



О, Тор може и да не се появи, но някое от неговите други АЗ току виж допълзи отнякъде и напише поредната простотия.

Та мисълта ми е, че е рано за поздрави още.

ПП - Опитах се да изкопая темата, в която с още няколко клубари обсъдихме подробно неговата многолика същност, но уви... неуспешно

Както и да е - пожелавам ви да не ви се налага да се справяте с него повече. Успех!

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема абе кариес няма ли да се защитиш????нови [re: kariesa]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:57



алоооооооо кариес няма ли да напишеш нещо в твоя защита или не ти стига акъла ,тъпак такъв .наистина си ненормален и циклофреник.
ИДИОТ И ШИЗОФРЕНИК ХА ХА ХА ХА ХА ХА



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано10.09.05 12:34



Мисля, че прекалено на нож ги приемате тези неща и не схващате иронията...както и да е...

За велика София не ми се коментира...това е тема която поражда доста комплекси в някои хора в и извън столицата. Но като че ли софиянци са малко по-комплексирани...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.