Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 29.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Айде, махнаха идиотитенови  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано08.07.05 10:06



Айде, дойде полицията и махна идиотите от пътя, хехе
Като куцо пиле домат ги отнесоха, хахах
Да мрат!

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано08.07.05 10:35



ми да, няма да се съобразяваме 1 500 000 с 1500-2000 човека

щом е законно начи бой!

The One You Love To Hate


Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Авторizobretatel (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 10:54



И на мене много ми хареса действието на полицията. Откъде накъде шепа хора ще разболява повече от милион. Сметището така или иначе си стои - с повече или по-малко боклуци. Пък Суходолци да решават дали да останат.
Интересно ТЕ пък къде си хвърлят боклука?

Но АТАКА ме разочароваха, не са много принципни...

Някой може ли да каже каква е практиката в големите градове по света - Ню Йорк, Токио, Лондон ... Къде са им сметищата?



Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: izobretatel]  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано08.07.05 11:01



Виж за атака правилно го каза... Те не ми харесват ни най-малко ОБАЧЕ очаквах точно те примерно да съберат 200 скинари, да идат там и да стане мазало...
А те кво - точно обратното! Жалки смешковци са!

Sieg Heil Viktoria


Тема Много филми гледаш, пуберченови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 14:16



Пък ако видиш скинар на живо сигурно ще оплескаш килотите, а?



Тема Re: Много филми гледаш, пуберченови [re: guitarist_]  
Автор Дeмoн ()
Публикувано08.07.05 18:28



А ти откъде си толкова сигурен???



Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Авторchocho (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 18:29



Pich mnogo si jaluk.
kato si tolkova otvoren shto ne hodi pri suhodolci ami vse razpraviash za niakakvi si skinari



Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Авторdigit (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 19:35



Голям смях, брей ! Ето това е балкански синдром... Дано си със същото настроение, когато по някакъв начин нарушат твоите права. Ама какво толкова, няма да се съобразяваме с една шепа хора я...



Тема Re: Айде, махнаха идиотитенови [re: digit]  
Автор Amplifier (Amplified)
Публикувано10.07.05 02:17



Абе диджит ли си джигит ли си, ставаш за смях мой човек.
Ако утре се вдигнат от милион и кусур народ само 10% това прави 100,000. Ясно ли ти е бе, селтак? Тогава и с циганите от кнежа пак ще ви отнесем като куцо пиле домат не, ами не знам....
Бахти посраните селяни дето влизат тук.



Тема Re: Айде, махнаха идиотите [re: Amplifier]  
АвторSS-NAZl (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 02:36



Da be vidiahme vi kak se vdignahte...i ste unikalno prosti, vmesto da prebiete onia uhilen bokluk Sofianski trygnahte da se pravite na veliki pred gorkite suhodolci...abe balyk ako utre da rechem obshtinata reshi da stroi krematorium za bolnichni otpaduci v tvoq kvartal i cenata na shibania ti panelen apartament padne dvoino mnogo mi e interesno kvo shte pleshtish...maloumnik...za syjalenie ste mnogo,takiva kato vas.

Za onq deto govoreshe ot imeto na "bulgarskite SS"....BUAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA

Troshliak, ti dori ne znaesh kakvo znachi SS...ne stavai smeshen.

A vie, typaci takiva deto izbrahte uhilenia evrein za kmet...pone mojehte da zavedete delo sreshtu nego, napravete iniciativen komitet i go sydete, typanari, vmesto da se dyrvite v internet kolko ste strashni...ne samo 10% ami 100% tynehte v bokluk i na nikogo ne skochihte, triabvashe da sybirat ot vsichki RPU-ta ushevi, za da mine bokluka, shto vie ne otidohte da gi nabiete be kato ste takiva tarikati?

Maloumnici...shibani ovce. Horata da izsipvat laina sys samoleti otgore pak shte si traete i shte obviniavate vseki drug, no ne i tezi deto si go zaslujavat...shtoto vi e strah moje bi???




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.