Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 01.07.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бравонови [re: Colombino]  
Автор Meйджъp™ (зелено чудовище)
Публикувано05.04.05 03:22



Аман от криворазбрана хуманност, дето не мисли за хуманите, а за дзверовете.

Евала, човече, за активната гражданска позиция по този наболял социален проблем. Вече се бях отчаял, че хуманите са на изчезване в нашата бедна оскотяла държавица, но за щастие не съм бил прав.





Какво добро съм ти сторил, та ме мразиш...

Тема Re: Браво!нови [re: megi]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 18:05



Аш кол сун.Ама пращиш от акъл ,маце.Не гледали репортажа по Господари на ефира за отношението им към кучетата?Или може би ти става кеф от такива гледки?



Тема акция! [re: sarsaparila]  
Авторakция (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 12:21



Присъединете се към акцията на телевизията на народа ББТ в защита на бездомните кучета срещу общината и нечовешкото им третиране и умъртвяване!



Тема Re: акция! [re: akция]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано15.04.05 15:26



Ако направят някъде гласуване

А/ за неизбиване на кучетата ( остава като сега )
Б/ за избиване на кучетата

повечето хора ще изберат Б.

Ясно е, че няма

(В) - няма да се избиват, а ще се кастрират и постепенно ще изчезнат.

Първо, защото разни криворазбрали еколози фалшифицират нашийниците и не е рядкост да видиш стерилизирана кучка с шест малки кученца - и шестте еколози.

Второ, защото една такава операция струва колкото месечния доход на един пенсионер и далеч по-добре да се нахранят с тези пари бедните и гладни хора.

Трето. То се илюстрира от следния виц:


Пощальонът се провиква през оградата за да дойде стопанина да получи телеграма. Страхува се от големия доберман разхождащ се в двора.
Стопанинът му казва:
- Не се притеснявайте, влезте - кучето е кастрирано.
Пощальонът ( притеснено ):
- Не знам дали ще ме разберете правилно, но аз не от това се страхувам.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_

Редактирано от Colombino на 15.04.05 15:31.



Тема Re: Браво!нови [re: sarsaparila]  
Автор mimito-sladkoto (непознат )
Публикувано23.04.05 16:09



sarsaparila много си права някой от вас гледа ли господари на ефира знаете ли колко гадна гледка беше как убиха малките кученца аз направо се разревах беше ужасно направо ми се доплаква като се сетя



Тема Знаеш ли кое е наистина тъжно?нови [re: mimito-sladkoto]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано23.04.05 21:46



Може да те разплаче и обикновен любовен филм, това не е показателно. Наскоро имаше четвърт милион жертви от цунами. Хора. Четвърт милион съдби. Четвърт милион смърти. И съм сигурен, че това не те е разплакало. Вероятно защото не си гледала подходящ репортаж, или филм. По подходящ начи представени, много неща могат да те разплачат.

Ще ти кажа какво е тъжно:

Телето се ражда чрез изкуствено оплождане, живее на няколко квадратни метра, не общува с други крави, не общува с бикове. Ако трябва да роди го оплождат. Като достигне необходимите килограми го праскат с чук по главата и тва е. Никакъв шанс.

Тия кучета имат шанс, живеят на воля, имат социален живот, тормозят хората ... много от тях ще оцелеят. Повечето от тези които не оцелеят също ще поживеят. А за телетата няма никакъв шанс. Живи фабрики за месо. Матрицата. С тая разлика, че на тях никой не им пуска кино да гледат.

Ами да идат Господарите в някой месокомбинат и да направят тъжен репортаж за телетата. Да видим колко души ще се натъжат достатъчно, че да станат вегетарианци и да обезсмислят гледането на телета по този начин.

Много е лесно да си съпричастен към нещо като не те ебе - нямаш страх от кучета, не те закачат, не са ти изяли още детето. Що да не рониш крокодилски сълзи... Ама ако ти кажат : 'Ми убуу, нема да ги трепем, земи ги да ги гледаш у вас.'? Ша ти се изпари целата тъга и нега и квото там ти се появява като гледаш подходящо подбрани сцени.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Знаеш ли кое е наистина тъжно?нови [re: Colombino]  
Автор mimito-sladkoto (непознат )
Публикувано24.04.05 12:29



colombino ти нещо заяждашли се а

Редактирано от mimito-sladkoto на 24.04.05 12:29.



Тема Re: Знаеш ли кое е наистина тъжно?нови [re: Colombino]  
Автор mimito-sladkoto (непознат )
Публикувано24.04.05 12:58



виж кво правси че не ме е разплакало жертвите от цунамито а теб разплакало ли те е.Аз ще цивря на квото си изкам и не ми говори че господарите са го нагласили(имам предвит това за кученцата) е ми кат толкова изкаш обадиим се и им кажи да отидат до месо комбината



Тема Миме, сладкишче, ...нови [re: mimito-sladkoto]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано25.04.05 02:52



Разбира се, че мен не ме е разплакало. Аз съм бруталист и ти не се мери с мен. Като бях още малко бруталистче си имах една кучка. Казваше се Джеки. Та имаше по едно време хайка за кучета. Кучката я застреляха в двора. Не, че бях там, аз по това време си живеех в Люлин и се опитвах да оцелея сред мангалите там. Ама така ми казаха. Едва ли са ме излъгали много.

Та ако имаш желание можеш да се направиш на чичко Фройд, или некой в тоя бранш и да кажеш колко съм сбъркан по рождение и че си падам най-вече по майка си и за това съм такъв лош.

Та за цунамито... Нема значение бройката. Никой не е твърдял, че някой нещо е нагласил. Просто така са представени нещата. Опитвах се да ти кажа, че по подходящ начин представени много истории ще те разплачат.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: става линови [re: Colombino]  
Автор mimito-sladkoto (непознат )
Публикувано25.04.05 13:00



Columbio правси sorry аре да не се караме повече става ли




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.