Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 22.09.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли Гета в София???  
Автор Benjamin_Andre ()
Публикувано17.07.04 00:55



Има ли гета в София/кои са те???

~OutKast~


Тема Re: Има ли Гета в София???нови [re: Benjamin_Andre]  
АвторAБИCИHИЯ (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 02:08



а не, бе - хич няма - мини през Суходол, Факултета, Филиповци и кв. Хр. Ботев и ще видиш



Тема zavisiнови [re: AБИCИHИЯ]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано17.07.04 10:01



emi zavisi kakvi sa ti kirteriite za geto.... ako pita6 nqkoi ot diviq zapad 6te ti kaje 4e cqla sofiq, s mnogo tanki izklu4eniq, e cqlata geto... no mislq 4e gorespomenatite sa dosta dobri primeri

Everything Is Possible


Тема Re: Има ли Гета в София???нови [re: Benjamin_Andre]  
АвторKurupt (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 12:49



daaa, suglasen sum s ByteSize...po princip cialata ni Sofia e edno goliamo geto, ako sudish po nivata na prestupnost, mrusotia, gustota na naselenieto i t.n. .....edinstvenite "kvartali" na Sofia, koito se razli4avat pone malko ot obshtata kartina sa Dragalevci, Boiana i t.n. , vilni zoni za bogatashi, koito sa po-spokoini i chisti. Ostanalata chast na Sofia e obshto vzeto ednakva, vupreki, che ima goliama razlika mejdu kv. Iztok i kv. Hristo botev naprimer...kaji si kriteriite za geto i shte ti kaja dali ima takiva mesta tuka



Тема Re: zavisiнови [re: ByteSize]  
АвторAнти (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 03:42



Всички селяни дето се обличат като негри и слушат черна музика практически са се пренесли да живеят във виртуално и ментално гето. опа забравих чалгата. Брой т'ва също.
Рок енд Рол селяни!!!

Мое да сме цигани ама сме рокери!



Тема az li4no...нови [re: Kurupt]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано27.08.04 08:59



... smqtam 4e Sofia e grad s unikalen duh!!!! ima edna takava MNOGO STRANNA pivetliva mizeriq ne mislite li ??? osobenno v po starite 4asti na centara kadeto komersa ne se e razvilnql tolkoz... starite sgradi s startite prozor4eta i drebni balkoni i dvor4eta s uli4ni kotki... tva sa veliki mesta za mene!!! za6toto ne mogat da badat napraveni s pari... kato edin biznes centar ili po laskav blok v goren lozenec... ima stra6no mnogo spomeni skriti v tiq "geta"... ne znam za vas ama az ako uspeq (dai boje) da si kupq edin tavan v edna takava sgrada... nqma da se mestq ot tam zavinagi ;)

Everything Is Possible


Тема амиииинови [re: ByteSize]  
Автор !!!!!Skakauec (индиянец)
Публикувано27.08.04 14:35



вижте са ...неможе да сравнямаме Гетата на Ню Йорк или на Los Angelis с тея на Сф ...там критериете и всичко е много различно от тука ...Софиските гета за мене тва са ...Дружба и Обеля,Младост-4.,Левски -аз лично живея в Дружба2 ...-и мога да кажа че кварталчето е доста отдалечено от центара има много мизерийй на всякъде обаче от нас страна то кат си свиканал и вече ти е хубаво вмисал такъв че в всичко лошо можеш да намериш и нещо хубаво ;)) а тва че Центара ни бил едно голямо Гето и цялата Сф,според мене тва въобщте не е вярно!-София си много хубав град и центара си възможно най добре според мене...а па да не говориме за квартали като Лозенец Борово Кр.Поляна .Павлово ..Симионово ..Драгалевци ..-то е ясно че тва са си баровските кваратли на софия ...и там за гето да се говори са пълни глупости......
....малко ми е гадно такова че говора така за собствения си квартал и някой други но с надеждата че е един ден се оправиме и който квото си направи тва ше поучи ...нещата се променят -но тва е едва ли може някога да стана но все пак ние сме Българи и Българи си устанеме!!!-
....аз лично обичам България и голяма част от българите-по точно тея дет се чувсват найстина Българи!!познавам прекрасни хора ...обаче много е гадно такова липсата на пари и тва води до мн. лоши неща :(.Да казват Парите не са най-важното в живота"но го казват тези който ги имат ....тъй че мн. е кофти



Тема Re: амиииинови [re: !!!!!Skakauec]  
АвторKurupt (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 01:02



bytesize evala, napulno sum suglasen batko, na4i az sum v USA v momenta i taka mi lipsvat tezi mesta, 4e prosto ne e istina. TUka vsi4ko e 4istak bursak novo, nema mrusotia, nema takiva raboti i vse edno si na niakoia nova planeta kudeto horata sa se nanesli predi 2 godini. Inache sum ot kv. Levski G i si go obi4am, jivial sum v iztok i lulin sushto, no za mene ciala sofia si e extra, navsiakude moa da si naprava kefa ;)



Тема taka si eнови [re: Kurupt]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано29.08.04 19:12



taka si e...
ama tva go znaeme az i ti 6toto sme bili "tam" v laskavoto...
ama sofiq si e sofia... nevamenima!!! i edinstvena... daje dneska si misleh kolko e qko tva 4e si e takava kvato si e...

Everything Is Possible


Тема Re: taka si e [re: ByteSize]  
АвторKurupt (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 02:40



viarno si e, niama po goliam kef ot tova da mine6 po niakoia malka uli4ka, da si kupi6 banica ili neshto ot niakoe malko magazin4e, da sedne6 na niakoe kafence i t.n. , hamerikancite ne gi vladeiat tia raboti, si4ko pravat novo, burzat, opraviat, tupi roboti...ti kude si bil po chujbina?

az ot zimata 90% se vru6tam v Bulgaria za postoianno, shte buda edin ot malkoto zavurnali se, dano da ima i drugi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.