Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 03.07.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Как да познаем тъпанарЧЕ във форуманови [re: вapнeнчe]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 21:09



Ти пак се изказа неподготвен...а и продължаваш да си противоречиш...
Щели да ни научат да говорим на мьеко?Спомням си някъде твърдеше,че не говорите на мьеко,ами сте и-кали...тц..тц..язък-тамън беше започнал да ми се издигаш в очите...
Варненското тъпанарЧЕ и бургазлийското такова да ми видят постинга по-горе.Там подробно съм обяснил за "софиянците" от София,които всъщност са си чисти селяни.Това,че живеят в София не значи,че са ОТ София.Всеки ден
се сблъсквам с такива мьекащи и и-кащи турбо-селяни като вас.
И не-това не идва от прекаленото самочувствие на софиянци,а от ниското самоувствие на селяните и комплексарщината им.Аз на кого да се хваля тука,че съм от София-на другите ми приятели софиянци ли?...
ВарненЧЕ то и бургазлийЧЕто-да ходат да копат компира,да не ми се праат на
интилигьентни...



Тема Re: Как да познаем тъпанарЧЕ във форуманови [re: Coфиянeц]  
Авторвapнeнчe (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 21:34



казах, че провинциалистите ще ви научат да мекате, а не варненците - ти май и в четенето те няма. като ви свършат аргументите и ставате заядливи смешки



Тема Re: Как да познаем тъпанарЧЕ във форуманови [re: вapнeнчe]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 22:26



Не само,че си тъп,вече разбрах,че и собствените си простотии не можеш да прочетеш,но и ме обвиняваш,че аз не съм могъл да чета!Не само,че тъпо,не само,че варненЧЕ,селянЧЕ,ама и то нагло бе!
Прочети си предишния постинг и виж кво си написал,бе,селяндур:


ще ги облагородим, че и ще ги научим да приказват мьеко






С кво ще ме облагородиш,бе,селянин-с безгръбначен мозък ли?
А сричката “ГИ”(научИМ),която си употребил по-горе означава,че и тебе си слагаш в това число-на селяните.Тва,което се опитвам да те убедя от известно време...не всеки от провинцията е селянин,ама ти -със сигурност СИ и то голям...
СЕЛЯНИН!!!!
И ето как си ми отговорил на моя постинг:


казах, че провинциалистите ще ви научат да мекате, а не варненците - ти май и в четенето те няма



Отново за пореден път си противоречиш!Може да не си в пубертета на години,но на акъл-явно си в детската градина!А като тръгнеш да спориш с някого-първо си изгради мнение и становище по въпроса,а не ми пиши всеки път различни,а и в
повечето случаи противоречиви мнения!Разбирам,че си селянин,но по-добре да го преглътнеш-щото не можеш да го промениш!
А тука вече ме накара да се смея от сърце:провинциалисти били,не варненци?!
Хе-хе!Варненците не са провинциалисти така,ли?Че откога Варна стана столица,бе?Я ме светнете?Аз нещо съм пропуснал явно!
И престани да пишеш олигофрении,щот вече наистина ставаш досаден.Те хората виждат колко ти е умствения багаж...а и ако беше толкова горд с твоя град-щеше да пишеш във вашия си форум колко ви бил прекрасен градът,как всички се возите на такси и т.н.,а нямаше да си избиваш провинциалните комплекси тука...



Тема Re: Как да познаем тъпанарЧЕ във форуманови [re: Coфиянeц]  
Авторвapнeнчe (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 13:42



тебе обаче съвсем те хвана саклета... Първо, казах, че варненци няма да ви научат да мекате, а провинциалистите, защото Варна е само една малка част от прованса по вашата терминология.
А това, миличко, че София е столица е чиста историческа случайност. Защото, ако се беше осъществил планът на Коминтерна за Съветска Република Добруджа, днес щяхме да сме столичани и двамата...и какво?? А и няма да повтарям какво е казал Хемингуей за морето и провинцията, защото става банално. А ти започваш да изглеждаш жалък и е видимо, че нямаш никакво чувство за хумор. Дерзай



Тема Re: gat3wayнови [re: gat3way]  
АвторKirlifon (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 02:01



Няма как да не се съглася с факта, че има много и далеч по-красиви градове от София в България... Факт. Факт е също и че е мръсно и изобщо всичко, което си написал за града като такъв. Тематиката е обаче за хората, а не за града. И по-точно за манталитета им. Миналия 8-ми декември, например, бях на Боровец. Повярвай ми за двете нощи, които изгнихме там обиколихме ВСИЧКИ възможни заведения. Абсолютно всички... и НИКЪДЕ не чухме музика, различна от чалга (известна още като поп-фолк). Абсолютно никъде... и повярвай ми - "аристократичния софииски акцент" ПОЧТИ не се чуваше... Абсолютно почти... :) (хе... тва добре се получи)... Ето за този тип хора става дума - за тях Екстра Нина е звезда от по-висок ранг отколкото Мадона да кажем, а Азис спокойно може да замени Фреди Меркюри... за тах родината на кубизма е Куба, а множественото число на евро е евра... Тези хора и за теб са "провинциялисти" по смисъла, който аз влагам, приятелю варненец, без значение дали живеят в София, Варна, Добрич или Стърчи патка, Видинско... и именно те отговарят както на описанието "провинциялист в София", така и на описанието "софиянец във Варна"... туйто...



Тема Re: как да познаем софиянец във Варнанови [re: вapнeнчe]  
Автор keleborn (Fran)
Публикувано01.03.04 08:59



Какво обсъждате София бе?Щом Варна е по-добър град,ОДИ СИ У ВАРНА и НЕ ми говори глупости в Клуба София а си хвали "ХУБАВАТА,ЕВРОПЕЙСКА" Варна.Между другото да попитам,щото наистина не знам -Варна има ли летище,има ли ОБШИРНИ паркове,(За НДК няма да говорим -въпреки че са го нарекли НАЦИОНАЛЕН а не софийски)А ЦУМ???А ХАЛИТЕ????А БАНЯТА-ТАКА ЧЕ МЛЪК ВАРНЕНЕЦО.Сельо избива комплекси!

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра ни учи как точно.


Тема хихи, София си имала банянови [re: keleborn]  
Авторвapнeнчe (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 14:34



и се хвали с нея.... значи работата е на зле Имаме летище (което само до септември миналата година(за 9 месеца) посрещна 1 000 000 пътници! Айде да видим на вашето колко са? Имаме си и обширни паркове даже - и то в МНОГО по-добро състояние от вашите - да речем прехвалената Борисова градина, която видимо не е ремонтирана откакто е изградена. Имаме и неща, които вие нямате - делфинариум примерно - но ще започна да издребнявам... Не разбирам едно нещо - защо говориш и обиждаш, щом дори не си бил във Варна? Аз поне познавам София добре и признавам плюсовете й. Пък и редно е градовете в една държава да се ДОПЪЛВАТ, а не да се съзтезават, нали?



Тема да допълнянови [re: вapнeнчe]  
Авторвapнeнчe (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 14:40



за летището. неща, които трябва да ви радват,както аз примерно се радвам на новото софийско летище, а не да злобеете. в една държава сме все пак...

Автор: news.bg / дата: 29.02.2004 15:23


Летище "Варна" очаква 5 % ръст на пътниците през 2004
Два месеца преди началото на сезона, заявките за чартърни програми, направени от български и чужди авиокомпании, опериращи на летище “Варна”, очертават около 5 % ръст на пътниците в сравнение с миналата година, когато на варненското летище бяха обработени близо 1 200 000 пътници, съобщава Днес+.

До момента 35 авиокомпании са потвърдили програмите си за лятото, осем от тях миналата година не са изпълнявали полети до Варна, стана ясно днес по време на пресконференция, дадена от председателя на съвета на директорите и представляващ “Летище Варна” ЕАД Янко Янков.

За пръв път от години насам по въздух с унгарската авиокомпания “МАЛЕВ” във Варна ще пристигат и унгарски туристи. Те ще летят три пъти седмично от 3 юни до 30 октомври. Като най-силен ден от седмицата отново се очертава понеделник.

Очаква се до няколко седмици да бъдат уточнени и редовните линии, които ще се изпълняват през варненския аеропорт. Към момента интерес е проявен за линии до Москва, Будапеща, Виена и Лондон.
Ако заявените програми бъдат изпълнени и записванията продължат със същата интензивност, тази година ръстът на пътниците може да е повече от предходната. Тогава бе регистрирано нарастване в броя на пътниците от 8,8 %.

По думите на Янко Янков, дружеството предприема активна политика за увеличаване на карго полетите. От началото на годината до сега са обработени три самолета с товари за Йордания. Миналата година не е имало нито един карго полет.

Тенденцията за увеличаване броя на по-големите самолети също се запазва. В тази връзка преди началото на сезона ще бъде извършен ремонт на части от пистата – страничните ивици за безопасност и крайните участъци за спиране.

Инвестицията е насочена към повишаване безопасността на полетите, обясниха от аеропорта. Ремонтът се финансира от ГД “ГВА” и ще се изпълни от “Главболгарстрой”. Предвижда се той да започне в началото на март – в първия момент, в който времето позволи и да продължи до края на април – преди началото на по-интензивните полети за новия сезон.
През това време летището въвежда ограничения за полетите. В тази връзка е променено и разписанието на линията София – Варна. Полети ще се извършват в четири дни от седмицата – понеделник, вторник, четвъртък и неделя, в определени интервали от време. Тогава ремонтните работи ще бъдат преустановявани.
Създадена е специална организация, за да не се затруднява по никакъв начин работата на авиокомпаниите или пътниците, с максимални интервали за работа, без да се прибягва до затваряне на летището.

Първите туристи за този сезон ще пристигнат на родното Черноморие през летище “Варна” на 15 март. Това са 210 души – гости на германски туроператор.

Съвместно с православната църква се работи за обособяването на параклис на летището. Въпреки, че параклиси са изградени на редица летища по света, у нас този на варненското летище ще бъде първият.

Ръководството на порта, заедно с туроператорите и Варненската туристическа камара работят и за обособяването на информационен център за пристигащите през летището чуждестранни туристи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.