Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 14.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Sofianci izvan BGнови  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано16.11.03 22:38



.. lipsva li vi grad4eto ni??? na men mnogo... mnogo iskam da se varna!!!!!!

Everything Is Possible


Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: ByteSize]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано20.11.03 03:49



De si ti?



Тема az sam v...нови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано20.11.03 05:01



... kanada...ama sega na koleda si idvam na visita i posle juny mesec si idvam za postoqnno!!! ;))) a ti kade si????

Everything Is Possible


Тема Re: az sam v...нови [re: ByteSize]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано23.11.03 20:19



viena..i az 6te si idvam za praznizite:)))))) mnogo got:))))



Тема ti si blizoнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано24.11.03 00:42



... ti si na imq nqma 2000km... az sam na okolo 7000km !!! i edni idvane mi stuva mnogo soleno..!!! ama e super 4e 6te si doida za koleda.. minalat goidna ne mojah da sabera mangizi i mi be6e ebasi tapoto tuka... podivqh ot tapotiq.. ama segaaaa haha ;)))) 6te e qko!!! ti ot kolko vreme si away ot Sofia?? az sam ot maninko o6te... ot 13 meseca si4ko zeto zaedno... ti???

Everything Is Possible


Тема Ooo, kakvo vijdam :)нови [re: ByteSize]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано04.12.03 19:12



I az sam dalech ot Sofia- na mainata si v Florida Mnogo mi lipsva Sofia, ama mnogo! Taka si ia obicham! Hodih si Septemvri mesez i oshet mi e muchno. Mnogo mi haresa, vapreki, che vsichki mi govoreha prostotii, che shtiala da mi se vidi mrusna, grozna i kakvo li ne oshte. NA men si mi haresva, takava kakvato si e. Obojavam ia.



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: ByteSize]  
Авторbulgarian_cutie (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 23:17



hey, na men mnogo mi lipsva i mnogo mi se iska da se vurna za praznicite, oba4e vse oste niamam tazi vuzmojnost! ti pone si stastliv, 4e ste se vurnesh, a as...... ti si v kanada, taka li? as sum v colorado, usa i e strashno skuka.... ne e kato v sofia



Тема Re: Ooo, kakvo vijdam :)нови [re: Floridian]  
Авторdany (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 17:27



ne moga da vi se nachudia kato tolkova iskate da ste v BG kakvo pravite abroad, i obratnoto ako ne vi e dobre tuk, kak taka Sofia e strahotna. Mai malko si protivorechite:-)



Тема Re: Ooo, kakvo vijdam :)нови [re: dany]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано06.12.03 01:25



A na teb neshto krivo li ti e, che se zaiajdash? Ne sme edinstvenite trima - chetirima abroad, deto si taguvat za grada, che da kajesh, che si struva da skachash kato oshtipana stara moma i da zadavash podobni, meko kazano, glupavi vaprosi?
Niama nishto po-hubavo ot tova da si dobre v chujbina i da si idvash v rodnia grad i da go vijdahs kak e vse taka gotin i jiv! Za tova stava duma v tazi tema, a ne zashto sme si trugnali ot Sofia kato tolkoz ni haresva. Karai po-leko, a?



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: bulgarian_cutie]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано06.12.03 13:28



mnogo se ravdam 4e ste otgovori li na temata.. to4no bqh re6il 4e sam edinstveniq sofianin izvan Sofia!!!! daaa nasitna si ima edin spirit Sofiata koito go nqma nikade drugade v po komersialnite strani (te se znaqt koi sa) ... ne e v marsotiqta po ulicite ne e v dupkite po ulicite... v jivota na samiq grad e... makar i da e mizerni4ko mi e nqkvo si privetlivo i kato sam tam si se 4usvam TOLKO mnogo odomaaa!!! mnogo e nice... takova 4ustvto ne moje da se zameni za koito i da e krysler i za koeto i da e mention na koito i da e plaj !!!!!! za tova az iskam da se varna i da si jiveq absolutno normalen jivot v bg... poznavam hora koito si jiveqt mnogo got daje v bg i ne se oplakvat... i ne sa mutri !!!

Everything Is Possible



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.