Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 31.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема znaete li na kakvo se 4udq oab4e...нови [re: bonzai5]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано15.01.04 16:14



... na si4ki tiq (moje i v USA i Germaniq da gi ima) OB6TESTVA NA BULGARITE V CANADA ILI GERMANIQ ILI USA kadeto i da e...!!! tva e ... mnogo mnogo stranno qvlenie!!! na4i za da se zapi6e6 v takav... klub li e tva ne znam... ti trqa da spodelq6 ideqta 4e bg ti lipsva mnogo... i oba4e si sedi6 dale4e i se izma4va6 ejednenvno no ne si priznava6 4e ti 6te da se varne6 ta ti se sere naprao!!!!! prosto mnogo ot tiq hora sa se ma4ili po 10 godini da gi zemat tiq kirlivi vizi i za tva ne si go i pomislqt da se otkajat ot tqh... a nali tuk ima pari4ki??? a te sa nai NAI vajni za si4ki nali??? ah tezi pari4kiii !!! si4ko sa ni te koeto imame sega... i spomeni! no i tqh 6te prodadem!!! i nakraq kakvo...? stavame kanadci !!! i 6te ima da se hvalimmm nalqvo i nadqsno .... "babo babo nie sme kanadci...!!!" bravo babinoto ... ve4e nqma da hapva6 babina bani4ka na koleda v koprif4ica ... 6te hapva6 v edna laskava staklena sgrada, palna s plastmasovi hora, hubavi gozbi: napravo ot mikovalnovata!!! mmm... obi4am si q az taq velika canada!!! tolkova q obi4am 4e sqka sekunda tuk iskam da omra i bih omrql 6tastliv... za6toto sam bil v bg... i znam kakvo e da si v bg... zaslujava si da omre6 za tova 4ustvo... i za si4ki tezi ot vas koito ne sa go ispitali im pojelavam predi da legnat zavinagi na 4ujdata zemq da go ispitat..!!!
aaa bez mene! az se maham..

Everything Is Possible

Редактирано от ByteSize на 15.01.04 16:18.



Тема Re: trudno e...нови [re: ByteSize]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано16.01.04 20:31



Аз нямам ПР карта,но и аз бих я дала за един среден живот в България-кофтито е че такъв аз поне не мога да имам там,засега.Има борба за оцеляване,но не и среден живот.Ако го имаше,нямаше сега да си приказваме от майната си,а щяхме да пием кафе някъде около НДКи не само ние де,то кой ли би емигрирал ако се живееше нормално в България?

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Re: trudno e...нови [re: sylvi]  
Авторbebchica (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 16:05



lele, misleh, che samo az sym ludata..... i az sym na pyt da se vyrna v sofia. drugite bylgari tuk me obiaviha za luda-imam hubava i dobre platen arabota, jilishte, liubimiat chovek e tuk, pri men, na vseki 3-4 meseca si idvam do sofia.....s edna duma, kakvo poveche moje da iskam:) niama da vi kazvam kakvo poveche iskam, vie si znaete.....



Тема ne trqbva da zabravq6...нови [re: bebchica]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано22.01.04 21:31



... 4e hi ama HI4 nqma da ni e lesno !!! no tova e centata koqto se pla6ta za da si otkupi6 priqteltie, rodninite i onova 4ustvo za ... "u doma" ;)))) az naprimer 6te trqa da hodq v kazarmata... osven ako maika mi ne zeme kanadsko gradjanstvo i az ne namaja pokrai neq no takav variant nqma za sega... ti, sprqmo dumtie ti, mislq 4e si po vazrastna i 6te se sbalska6 s drugi ne6ta kato tarsene na rabota i burokraciqta... rabotata ne e tolkova problem sa6tnost ve4e osobenno v sofia .. bezraboticata e 5% koeto e normalno za evropa... a i eto ti edin site v koito moje6 da si nameri6 rabota po programata "zavra6tane u doma"

... btw ti ot kade si? :)

Everything Is Possible

Тема Leleeeee....Bite Sizeнови [re: ByteSize]  
АвторEXO (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 22:13



golimo si takova,che nachena tazi tema :-)
Az otkrai vreme si haresvam Sofia,ne sam se vrashtal veche 14 god.......
ama tova liato shte go bade...........

YESsssssssssssssss



Тема ok 6te te 4akame...нови [re: EXO]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано23.01.04 15:07



... na Popa!

a btw... golqmo sam kakvo???

Everything Is Possible


Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: ByteSize]  
АвторKatrin (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 20:14



Az bjah w Sofia za posledno na koleda. Imam 4uwstwoto, tsche wse powe4e leka-poleka zapo4wat da se grishat za grada - da restawrirat sgradi i t.n. Mnogo hubawo



Тема Re: agresiq :)))нови [re: ByteSize]  
Авторschwaba (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 13:12



Първо не съм моми4е,а мом4е;)Сега,прав си като казваш 4е българите търсят по-добър живот в 4ужбина.Според мен това е съвсем нормално.Въпроса е,4е под по-добър живот с теб разбираме не само да имаш пари и да караш скъпи коли.Нали така?Не всеки оба4е мисли по този на4ин.И всеки може сам реши кое и къде е по-добре за него.Тези които истински оби4ат България биха се върнали,останалите не.



Тема kakvo stana...нови [re: Katrin]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано24.01.04 22:24



... govorq si s edin priqtel ot Sofia i mi vika... "are be! prati mi nqkvi snimki ot kanada... (az sam mu pra6tal snimki/karti4ki ot niagara samo) ... ama iskam da mi prati6 nqkvi snimki ot HODA TI...OT ULICATA TI... OT KVARTALA... EI TAKA KADETO SE SABIRATE...TAKIVA NE6TA NE RAZNI HOTELI I TN..." kato kazah na kanadcite te s super mo6no o4udvane me izgledaha "why the hell would anyone want a picture of your building's entrance..?" i kak da mu obqsnq posle na moq priteqtel 4e na tiq divani koito imame v "vhoda" nikoi sa6nsot ne sqda da im se podarva i da se po4ustva 6tastliv dori za malko... seki tam sqda 4aka maja mu/jena mu da izleze s kolata i se tragva kam golemite pari !!! nezavisimo dali te biha bili ishra4eni ili izraboteni !!! kak da mu obqsnq 4e se sabirame .. v u4ili6te i v ba4kaneto ...??? kak taka da mu obqsna na pi4a koito e sviknal sqko mejdu4asie da hodim da visnem i da si lafim na edna prosta i obiknovenna rajdiva masa za pinponk.. 4e tuka imame ogromni parkove s peiki besetki i kakvo li o6te ne za taq cel se... za lafene... i TO4NO NITO VEDNAJ NE SAM VIDQL NQKOI DA ... KAMO LI PAK CQLA KOMPANIQ HORA... EI TAKA DA SE SPRAT ZA SEKUNDA I DA SI POLAFQT MALKO... prosto da pojiveqt malko!!! (imaite v predvid 4e jiveq sre6u park!!!) kak da mu se obqsni na pi4a 4e tiq laskavi gotini koli po ulicata taqt v sebesi po malko 6tastlivi momenti ot edno fiat4e v sofia... 6toto horata sa zabravili da jiveqt... kak moje da obqsni6 na nqkoi kolko e qko i moderno tva da se 6lqqe6 po mall-a i da bade6 STRA6NOOO COOL i da hari46 pari samo i da obqsni6 4e tva e super odovolstvieto na 99% ot horata tuka??? kato sa6tiq toq 4ovek moje da si sedi na olu6tena peika s priqteli i da se spukva ot smqh i ot kef i ... abe da si jivee 4oveka dori i v 14stotinki v joba..!!!! v sledva6tiq paragraf 6te vi razkaja edna istoriq ot taz kolednoto mi pose6tenei v sofia.. ako iskate ne go 4etete :)
kogato otidoh v sofia i change buroto v kvartala se remonira6e i ne ba4ka6e... a drugite change bura sa se nadale4e i ne mi se gube6e tolkova vreme.. i taka ostanah s 200 kanadski dolara (koito bqha edva li ne ravno na ni6to 6toto ni6to ne moga da si kupq s tqh) i edin lev i 14 stotinki.... s edinq lev si kupih bilet za da stigna do Popa :)))) i nakraq taka ostanah s 14ri stotinki... i dokato patuvah samo se drazneh 4e ne moga da si obarna parite i se 4udeh i se pritesqnavh kak taka sam izleznal az samo s dva bileta i 14 stotijki!!! ??? KAKVO 6TE RPAVQ SEGA!!!! napravo panika me obzema6e kazvam vi... i kato se sybrahem nae6te si hora oba4e kvo stana... po4nahme da se razhojdame po centara da si govorime... tva onova (ne 6ta da vi raspraam detailite naro4no) i nakraq kogato se pribrah v ka6ti ve4erta osaznah 4e sa6nost i da si bqh obarnal parite ve4erta mi nqma6e da e po qka !!! tva bee6 dokazatelstvo na tezata mi 4e ima 6tastie koeto ne moje da se kupi s pari !!! samo 4e v momenta za da se dokopam do tova 6tastie mi trqbvat blizo 1000 kanadski dolara... i 11 4asa polet na iztok...

Everything Is Possible


Тема Re: ne trqbva da zabravq6...нови [re: ByteSize]  
Авторbebchica (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 21:27



Az sym ot Sofia. Mnogo obicham tozi grad. Vseki pyt kato se vrzshtam ot niakyde go preotkrivam otnovo. Sega v Muenchen, ot 2 godini rabotia tuk v edna mnogo hubava firma. No mnogo mi e mychno i mislia da se zavryshtam. Ne se plashi ot kazarmata, moito gadje ( veche syprug) syshto umirashe ot ujas, no mina po-leko otkolkoto si go predstaviashe. A i ako chovek e student, kazarmata se otlaga za 5 godini , a sled 5 godini mi se struva che niama da ima veche redovna slujba za vsichki po zadyljenie.
Az sym otrasnala v centyra na Sofia, do Halite, v edna stara kooperacia s goliam vztreshen dvor. 20 deca ot moeto uchilishte jiveehme tam i beshe mnogo veselo. Sega tam sa roditelite mi, nie sme do Junia park. Kogato sme v Sofia mnogo obicham da hodia pesha ot centyra do nasia kvartal.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.