Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 31.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: Jastmina]  
Авторbonzai5 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 01:07



Daaaaa....purvo letishteto...saloncheto za putnizite(nai sladkoto chakane na neshto v zivota mi),posle dulgiat produlzitelen prezokeanski polet (moze bi za nikoi izmoritelen,no ne i za men),.. evropeiskto letishte (spokoistvie,beli hora,kultura) mmmmmmm.....ladis and gentleman !,zapoviadaite na polet edikoi si dest:SOF,please.......sega veche ot prozorheto gledkite sa zialo udovolstvie gardove ,selza,putishta s miniaturni kolichki,reki ,planini..Evropa!!!...a ...eto Dunav,Balkanite,samoletut poklashta krila...uvazaemi putnizi ,molia zategnete kolanite temperarura v Sofia...ne otkusvam lize ot prozorheto....zashtoto placha..



Тема Re: agresiq :)))нови [re: ByteSize]  
Авторbonzai5 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 02:29



Hei,ByteSize,mnogo ni suvpadat chustvata po otnoshenie na tova bez koeto ne mozem!!!Eto me i mene,v uv velikata strana na KentukiFrychikena..,idvam tuka za 3 meseza bachkam vzimam nikoi lev i aide obratno,kato gmurkach ,koito se spuska za midi burzam kum spasitelnia kislorod...Moga da podhvana tuka biznes i to silen ,zanam kakvo i kak,NOoooooo ne moga da ziveia tuka... i ne moga na nikoi da go obiasnia tozi fenomen!!Horata ne mogat da razberat kakvo me muchi..za tiah zivotut e 100% konsumazia...za mene puk te sa mi kato izvunzemni...kak da im obiasnia kakvo e za mene kvartalat ,ulizite ,kafenetata ..shumut na tramvaia ta dori i pushekut na ikarusa...horata ,koito se razhozdat nadvecher po zentura,priatelite i milioni oshte neshtiza bez koito zivotut veche ne e nashiat zivot....KAK!?!...Meko kazane brat mi,dano,dano nebeto ni pomogne da namerim nachih da ziveem normalno v grada bez bez koito ne mozem!!!!



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: bonzai5]  
Автор Jastmina ()
Публикувано03.01.04 02:39



vse edno se pribrah misleno vkushti za men nai-napregnatata chast ot cqloto putuvane e dokuto si chakam bagaja da doide, zashtoto iskam da izkocha purva navun (kakto baba mi kazva, 'puskat vi kato stado ovce' ) a v sushtoto vreme mi e edno pritesneno ot neizvestnoto i strashno napregnato koi i kakvo shte vidq zad vratatite poneje se pribiram vednuj godishno i vinagi ima promeni i v Bulgaria, i v Sofia, i sred blizkite mi i priqtelite mi.
Ti seriozno li se pribirash zavinagi?




Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: Jastmina]  
Авторbonzai5 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 04:34



Ami tova mi e mechtata,da ziveia tam kudeto e moit sviat,da govoria moia si ezik,a ne da mucha engelizki s razni roboti,meksikanzi,filipinzi puertorikanzi i kakvo li ne oshte...niamam nishto protiv tezi hora,no prosto ne se chustvam shtastliv v tova svoeobrazno "obshtestvo" ..Tuka dori da mi dadut kushta v nai-prestizen raion,kuponi za hrana i yahta , i na iota niama da stana po-shtastliv..Prosto mi lipsva neshto mnogo fundomentalno...Za suzalenie kolkoto puti si hodia vse ne moga da "podkacha" i vse se nalaga da se vrushtam za subsidii No naistina veche sum umoren ot tozi rezim....dano tazi godina mi donese napreduk v tova otnoshenie....ti v koi grad si?



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: bonzai5]  
Автор Jastmina ()
Публикувано03.01.04 08:50



Taka e za sujalenie pri mnogo hora. Obshto vzeto mladite sa izpraveni pred izbora dali dali da stavat mutri, ili da tursqt nachin za realizaciq v chujbina. Razbira se ima i izkliucheniq, i dano tezi izkliucheniq stavat vse poveche i poveche s godinite. Idva vreme, kogato vseki se pribira tam, ot kudeto e doshul. Az sushto chakam s neturpenie momentut, v koito shte imam pulnata vuzmojnost i spokoitstvie da se vurna udoma zavinagi. Az sum v San Francisco, a ti?
kato gledam kolko raznocvetni ste se subrali v tvoqt grad, sigurno i ti si nqkude na zapad
Dano tazi godina bude po-uspeshna za teb i da imash vuzmojnosta da se vurnesh tam kudeto iskash da si. Istina e che e umoritelno chovek da e bukvalno razkrachen na dva kontinenta i postoqnno da putuva napred-nazad.



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: Jastmina]  
Авторbonzai5 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 18:01



Eto tova e moiata mini "trageria"Tolkova da si obicham stranata,tolkova da mi e hubavo tam i v sushtoto vreme da se mukna postoianno tuka...Ne sum zavistliv,no moze bi ispitvam sega edna suvsem blagorodna zavist kum tezi,koito bez da sa nito mutri nito politizi ili podobna izmet,uspiavat da se opraviat v BG(koeto spored mene e edno 1000lv,dohod)...Poveche ne iskam!no kak da se dobere chovek do tova!?Zavurshil sum predi 10 g.bulgarska filologia...minalata godina kato biah tam se opitah da napravia sdelka.,vednaga se opitaha da me izmamiat...priatelite mi tam rabotiat(koito raboti) za zaplatichki kolkoto da sushtestvuvat...uffff slozno e ...,noooo triabva da sme optimisti inache stava strashno a sega sum v LA,no po prinzip sum bil navsikude v usa..i prez ziganskoto San Franzisko sum minaval mnogo puti..tam daze imam i delo



Тема Re: Sofianci izvan BGнови [re: ByteSize]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано09.01.04 18:57



И на мен ми липсва много
Като си ходих в България преди 2 години ми се видя още по-хубава,въпреки приказките на познати колко било мръсно...но на мен ми се стори невероятно,и толкова родно,навсякъде спомени и най-после видях Витоша,ей това като че ли най-много ми липсваше

Искам пак да я видя

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема trudno e...нови [re: sylvi]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано10.01.04 02:49



... no kakto kazva edin pisatel ot vsi4ki pati6ta samo trudniq e veren... dostata4no truden li e moq pat ne znam no znaq 4e e verniqt... na vas, tezi koito sa po vazrastni i zreli ot men, vi e malko po lesno... az za da se varna v bg trqbva da obejdavam kakvi li ne roditelski tela i da im obqsnqvam 4e ne 6TA BE NE ISKAM V CANADA MAMKA MU!!! vednaj im kazah 4e za men canada i kazahstan i franciq sa ednakvi... 6toto i trite sa mi 4ujbina.... znaete li... ponqkoi pat me e qt! qt me e 4e sam roden v sofia... ako ne bqh roden tam ami v toronto primerno sigurno i nikoga nqma6e da razbera za tozi extaz na du6ata kogato to4no izliza6 ot vratite... ili pak kogato vidi6 jena si sled 6 ili pove4e meseca razdqla... ili pak ... ne znam dali i vie ste go osetili ama si4ki kogato te gu6kat taka za parvi pat se edno gu6kat mnogo silno i nqkak si iskrenno... i sega kato se zamislq se se6tam za6to e taka... sa6toto sme simvoli.. simvoli na nadejdata sme nie, tezi koito se zavra6tat... tezi koito kazvat "da na men mi haresva tuk!" ... a moje i da ne e taka!
az se varnah v bg za edin mesec sega za praznicite .. koleda i tn... nqma da vi laja.. be6e super... v sledva6tiq paragraf 6te vi razkaja kakvo mi se slu4i nakratko .. ako iskate ne go 4etete ako ne vi se 4ete......
kogato se potopihme v oblacite stana edno mra4no i sivo ... i mizerno... vseki materialisti4en pri6alec (q kanadec q amerikanin..) bi se pognusil i pusnal 6torata! posle se priblijihme kam zemqta... ve4e se vijdaha malkite sela s nivite i zemqta... na6ta zemq... mar6ava be6e... nqkak si ... ne izglejda6e dobre... stranno mi be6e za6toto gi osaznavah tezi ne6ta a prez sa6toto vreme kopneeh da gi dokosna i da bada pri tqh... kolkoto i kofti da isglejdaha... kacnahme i 5min po kasno ve4e govoreh na bg s si4ki... ne znaq ose6tat li i vie taka no kogato si v 4ojbina i govori6 bg nqkak si zvu4i6 gluho.. ostava6 ne4ut i dorii da vika6 s se sila pak nikoi ne te 4uva... a kogato govori6 bg v bg nasitian ose6ta6 4e nqkoi te 4uva i si slu6an... mnogo stranno 4ustvo e tva... kogato se otovriha vratite oba4e be6e obiec!!! kato to4no prekra4va6 praga na vrati4kite... to4no tam... 4ustva6e kato angel koito polita nqkak si!!!! neveroqtno e!!!! i kato te gu6nat ostanaltie... v raq si! posle se sre6tnah s jena si!!! 5 meseca bez da q vidq i da osetq... dvijenqta i !!! darjanieto i... super be6e!!! bqhme zaedno!!! s pritelite sa6toto!!! nqkak si... abe i tuk v canada imam priqteli ama ne e sa6toto... v bg horata sa pove4e hora.. tuk sa se edno ot kniga... i govorqt edno knijovno takova... mnogo e sku4no!!!! i maniqta im za pari kopuvane i tn prosto gi e pretopila isa zabvaili da jiveqt gorkite! ... super iskarah po praznicite!!! posle oba4e na 8mi (sled kato predi6niq den si ispusnah poleta i mi go smeniha za 8mi ;))))) ) trqbva6e da se leti... v kofti posoka... v onaq posoka... pri golemite pari svetlite ulici nezaklu4neite vrati i plastmasovite HORA... trqbva6e... check-iraha ni... 6tqhme da letim... minahme prez pasportnoto i osetih nqkak si kak se sboguvam s si4ko okolo men... i mi stana kofti... a vremeto v sofia edno hubavyyy!!! slan4evo bez vqtar... i edin snejnobql snqg ... a pak ulicite daje gi bqha po4istili... awe super be6e prosto.. sqka6 grada mi kaa6e "sedi we ByteSize... ostani si...!" ... mnogo gadno be6e... posle oba4e si4ko dostigna kolminaciq kogato izlitahme... samoleta bavno se izdiga6e a pod nas.... urbanisti4na krasota!!! NDK i pl. Bulgaria, daje moq blok vidqh, vito6a edna takava veli4estvena se vijda6e.. kolite po ulicite... parkovete... stadioni... trotoari resiove i si4kiq uiut koito sofia mi dava6e bee6 pod nas... togava se nadignah za da vidq o6te... iskah o6te... i togaav zabelqzah 4e seki s malko po bg vid sa6nsot pla4e6e... !!!!!!! seki!!!!!!! ne samo tezi do prozorcite !!!! i drugite koito ne vijdaha... nqkak si ... neverqtno be6e!!! togava osetih 4e nqma da stane! tiq imigrantski gluposti nqma da gi bade...
na absolutno si4ko sam gotov za edin sreden jivot v bg !!!!!! davam i resident carda si v canada ... SI4KO !!!! blagodarq vi 4e mi pojelahte ospeh i az vi pojelavam na vas.. i dano da se vidim nqkoi den ... na Popa! pozdravi !!!

Everything Is Possible


Тема Re: trudno e...нови [re: ByteSize]  
АвторKozaMostra (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 14:36



Това беше страхотно!!!
Просто го виждах.

До скоро-на Попа



Тема Re: trudno e...нови [re: KozaMostra]  
Авторbonzai5 (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 10:00



na popa shte budat otlichnizite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.