Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 27.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бъдещето на клубанови  
Автор lndependent (crash)
Публикувано02.12.02 19:32



То се видя, че този клуб без модератор не може - само от няколко дни е оставен сам на себе си и се препълни с комплексирани хорица, които търсят къде да излеят злобата си. Затова моля всички, на които им пука за бъдещето на клуба и искат той да продължи да бъде приятното място, в което беше започнал да се превръща, да гласуват за нов модератор.

Щях да предложа ДървенФилософ, но той категорично отказа да поеме отново модераторския пост. Затова нека да издигнем друга кандидатура.

стой та гледай


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.12.02 19:34



взимай го ти мястото, "който предлага се залага", или какво беше там...



в спора се ражда твоята истина

Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано02.12.02 21:06



най-много аз да съм останала пак с грешно впечатление, но доколкото разбрах от ДървенФилософ, аз отново ще се върна на поста модератор. Пуснала съм нови бележки на Чавдаров, днес бяха прочетени, но не ми отговори, надявам се другия път когато влезне - да го направи и правата отново да ми бъдат дадени. АКо някой има нещо напротив това - нека да бъде предложен друг човек за модератор...
Всичко най!


Обичам те дотук. До този мост. До тази гара. До този миг. До този звук. До розата на светофара.


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: mireto:)]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано03.12.02 11:42



Това би било идеалното решение

стой та гледай


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано03.12.02 13:58



мдам, когато получа отговор, ще си проличи дали ми е сложил М-то, или ще избириме някой друг

Обичам те дотук. До този мост. До тази гара. До този миг. До този звук. До розата на светофара.


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.12.02 23:53



Споко и моята бележка прочете и не отговори.



Тема Готовонови [re: lndependent]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано06.12.02 16:39







Тема Това е да си с връзки......нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано06.12.02 20:59



......пак си "модераторче" :)))
И пак тук.
Нищо, че никой не разбра защо си подаде сама оставката преди.
Нищо, че никой не разбра как така сама пусна бележка и стана без избори отново модератор.
Нищо, де....
Що ни е да разбираме :)


Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Re: Това е да си с връзки......нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано06.12.02 22:36



Специално ти и компанията ти не ме интересувате, иначе напълно честно си станах модератор

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Нямам си компания.......нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 00:06



....просто питам :)
Да видим кое е честното!
Тема за избор? Ниц!
Гласове за теб - един /под въпрос, той иначе би подкрепил ДФ/
Отказа ли се? Да!
Върна ли се - Да!
Защо? Защото ти е кеф да си тройно "М" :)
Миренце, това не е мойта компания. Това е МОЕТО мнение. Добро момиче си, малко хвърчащо, ама ставаш... не за модератор, миличко....виж ме колко съм добронамерен...не за друго....не защото си:
1. Малко
2. Лесбийка
3. Непредсказуема
Това не са важни неща......те са си твои......а просто защото като кажеш нещо го прави. А не каквото направи ти тук? Първо се отказа /заличиха те/ . После се подмаза /пуснаха ти/ :))
По-велико ли е сега Мирето с трите М? И защо това е най-важното в неговия живот ? :)
И моля те, престани да ме приемаш като враг и като член на някаква си сбирщина от врагове. Просто чета.....

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!

Редактирано от abettor на 07.12.02 00:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.