Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 17.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бъдещето на клуба  
Автор lndependent (crash)
Публикувано02.12.02 19:32



То се видя, че този клуб без модератор не може - само от няколко дни е оставен сам на себе си и се препълни с комплексирани хорица, които търсят къде да излеят злобата си. Затова моля всички, на които им пука за бъдещето на клуба и искат той да продължи да бъде приятното място, в което беше започнал да се превръща, да гласуват за нов модератор.

Щях да предложа ДървенФилософ, но той категорично отказа да поеме отново модераторския пост. Затова нека да издигнем друга кандидатура.

стой та гледай


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.12.02 19:34



взимай го ти мястото, "който предлага се залага", или какво беше там...



в спора се ражда твоята истина

Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано02.12.02 21:06



най-много аз да съм останала пак с грешно впечатление, но доколкото разбрах от ДървенФилософ, аз отново ще се върна на поста модератор. Пуснала съм нови бележки на Чавдаров, днес бяха прочетени, но не ми отговори, надявам се другия път когато влезне - да го направи и правата отново да ми бъдат дадени. АКо някой има нещо напротив това - нека да бъде предложен друг човек за модератор...
Всичко най!


Обичам те дотук. До този мост. До тази гара. До този миг. До този звук. До розата на светофара.


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: mireto:)]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано03.12.02 11:42



Това би било идеалното решение

стой та гледай


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: lndependent]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано03.12.02 13:58



мдам, когато получа отговор, ще си проличи дали ми е сложил М-то, или ще избириме някой друг

Обичам те дотук. До този мост. До тази гара. До този миг. До този звук. До розата на светофара.


Тема Re: Бъдещето на клубанови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.12.02 23:53



Споко и моята бележка прочете и не отговори.



Тема Готовонови [re: lndependent]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано06.12.02 16:39







Тема Това е да си с връзки......нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано06.12.02 20:59



......пак си "модераторче" :)))
И пак тук.
Нищо, че никой не разбра защо си подаде сама оставката преди.
Нищо, че никой не разбра как така сама пусна бележка и стана без избори отново модератор.
Нищо, де....
Що ни е да разбираме :)


Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Re: Това е да си с връзки......нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано06.12.02 22:36



Специално ти и компанията ти не ме интересувате, иначе напълно честно си станах модератор

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Нямам си компания.......нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 00:06



....просто питам :)
Да видим кое е честното!
Тема за избор? Ниц!
Гласове за теб - един /под въпрос, той иначе би подкрепил ДФ/
Отказа ли се? Да!
Върна ли се - Да!
Защо? Защото ти е кеф да си тройно "М" :)
Миренце, това не е мойта компания. Това е МОЕТО мнение. Добро момиче си, малко хвърчащо, ама ставаш... не за модератор, миличко....виж ме колко съм добронамерен...не за друго....не защото си:
1. Малко
2. Лесбийка
3. Непредсказуема
Това не са важни неща......те са си твои......а просто защото като кажеш нещо го прави. А не каквото направи ти тук? Първо се отказа /заличиха те/ . После се подмаза /пуснаха ти/ :))
По-велико ли е сега Мирето с трите М? И защо това е най-важното в неговия живот ? :)
И моля те, престани да ме приемаш като враг и като член на някаква си сбирщина от врагове. Просто чета.....

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!

Редактирано от abettor на 07.12.02 00:12.



Тема lelee,dano nikoga ne popadam na takuv advokatнови [re: abettor]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано07.12.02 09:16



E,osven ako toi ne e ot otsreshtnata strana de. Glasovete za mireto bjaha ne edin,a dva,i bjaha napulno validni,zashtoto glasuvalite imaha poveche ot 5 mnenija i vsichki proceduri sa spazeni-spechelilijat prashta belejka do moderatora s link kum temata,v kojato e glasuvano-tova e
A na mireto:)-chestito

Редактирано от stranger на 07.12.02 09:17.



Тема Аз говоря....нови [re: stranger]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 09:50



.... за гласуване след като клубът остана без модератори. И броя 1/4 гласове за Мирето от тази тема. С твойта подкрепа станаха 1 и 1/4. Друга тема за избори не видях.
А ако навремето Мирето е имала два гласа, може. То си е било навремето....Преди да абдикира.
Въпросът е по-принципен отколкото изглежда. Оставам настрана факта, че активно и постоянно пишещите тук са малко и може да се стане модератор и с два гласа .
Като се позамислих анулирам гласа ти в тази тема . Мирето си остава с 1/4. Защото ти се застъпваш за нея след като е модератор вече!

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема hahahaa,pak se izlojiнови [re: abettor]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано07.12.02 10:00



Pogledni temata "Dopitvane"-kogato glasuvah za neja tam,tja beshe oshte v ostavka i ne beshe oshte moderator
A puk glasa na errata("ok,az glasuvam za mireto:) zashto da e 1/4?Na men si mi se struva suvsem normalen



Тема Някой не чете....нови [re: stranger]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 10:21



...ама хич :)
Говоря ти за тази тема, в която пишем в момента.
А ти ме връщаш към архивите.
Добре да прочетем архивите и да видим датите.
На 22.11 Мирето заявява, че не желае да бъде повече модератор на клуба и е пратила бележка да й отнемат правата.
На 23.11 ДФ пуска "допитването". Да, там гласувалите са трима :)Срокът за допитване е до 30. 11
На 28.11 още в срока на "допитване" Мирето вече не е модератор, за което гордо ни съобщава в отделна тема.
На 30.11 ДФ приключва "допитването".
След "допитването" клубът остава без модератор. Единият се е оттеглил преди "допитването", а другия след него.
На 02.12 се появява тази тема. Броя гласът на lndependent за 1/4 защото той предпочита ДФ, но приема и Мирето за решение.
На 06.12 Мирето вече е пуснала бележка и отново гордо ни съобщава, че е модератор! Въз основа на кои "избори"? Тези от допитването на 23.11 ли? Хе-хе!
Това са фактите. И датите. Чети ги и не ме упреквай в липса на коректност. А за да бъда съвсем коректен ще спомена, че в момента на "допитването" тук и събирането на тези три гласа има едни огромни теми в клуб "администрация".
Не можеш да ги видиш. Но Мирето си ги знае. В резултат на тези теми Мирето счита, че има някаква тълпа врагове, която се заяжда с нея само защото е някаква си. Истината е малко по-далече. Май истината е, че повечето "колеги" /ако модераторството е професия/ не одобриха начинът й на поведение :)
Тя си знае!
А ти си прав да я защитаваш. Приятелче си й
Аз съм врагът в кошарата :)

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Re: Някой не чете....нови [re: abettor]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано07.12.02 10:38



Chestno kazano i az si misleh da spomena za tazi tulpa,kojato bila protiv neja-i az sum go zabeljazal,fakt e che v mnogo klubove se zajajdat s neja za neshta,i v povecheto sluchai bez tja da ima nikakva vina(za da buda i az korekten shte kaja che v klub "administracija" moje i naistina da e bila vinovna-za tam ne znam,no kakvo da se pravi-takuv e jivotut
A sushtinskoto glasuvane za men si e naistina v temata za dopitvaneto,tazi tema tuk se pusna sled kato to beshe prikluchilo-vjarno che imashe samo 3 glasa i che situacijata beshe oburkana,no v kraina smetka tova bjaha glasovete-klubut deistvitelno hich ne e ot poseshtavanite



Тема Re: Нямам си компания.......нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 10:40



Нима мислиш, че това да имам М е целта в живота ми? Извинявай abettor, но аз си имам живот, уча във 2ра френска езикова гимназия, имам бъдеще, имам и личен живот, моят живот не се състои в клубовете, ако така си мислиш, просто това е начин на развлечение, поне за мен...останалите май го приемате много насериозно.
Добро утро!

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Някой не чете....нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 10:43



А каква е твоята цел, защото честно казано не те разбирам?

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема За "тълпата врагове"....нови [re: stranger]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 10:50



.... си има причини, сигурно.
Както и да е.
Ако аз исках клуба да има модератор щях да пусна ново гласуване, а не да лежа на допитване от незнам-кога-си. И получените в него два! гласа.
Оставям настрана факта, че ДФ издигна Мирето за модератор и после си размениха доста остри реплики. Да не кажа друго, освен "остри".
На Мирето това й е стил. Обича да е модератор, момичето .
А че клубът има нужда от такъв си е факт. Че Мирето се справя тук също е факт.
Че се присламчи към модераторството по втория начин също е факт.
Ако аз имах възможност за избор никога не бих гласувал за Мирето именно заради моралната страна на избора, а не заради несправянето й.
Приключвам по темата. Все пак въпросите ми са към Мирето.
Друг е въпросът, че тя ми отговаря с "тълпата от врагове" :)
А аз моя глас съм си го дал в един друг постинг. По-сериозен от "допитването" на 23.11 Той беше за отговор в/ - нито един от двамата и нови избори.
Само, че Мирето предпочете да си пуска бележки с администрацията, вместо да отвори тема за ново гласуване.
Приятен ден ти желая!

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Моята цел е ....нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 10:55



....да си спечелиш едни честни избори
Това ще ти помогне и в личния живот.
Ако правилно си прочела постингите ми никъде не казвам, че не се справяш като модератор в този клуб....

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Re: Моята цел е ....нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 10:58



до тук добре, само дето съвсем честно си ги спечелих

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: За "тълпата врагове"....нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 11:01



няма да ти позволя да ме клеветиш така. Бележка съм пуснала на Чавдаров, заедно с въпросното допитване, все пак той е администраторът и ако беше решил че 2 гласа не са достатъчно, нямаше да ме направи отново модератор. Предлагам темата да се приключи, защото явно скоро ще се наложи да я заключа....

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Това е да си с връзки......нови [re: mireto:)]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано07.12.02 15:51



колко честно:)) хаха... поне си мълчи бе:))

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: Аз говоря....нови [re: abettor]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано07.12.02 15:53



я ги питай и двамата с ДФ:)) ка са ги избрали:))

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: Това е да си с връзки......нови [re: MG42]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 16:48



не мисля че трябва!

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Ако на Чавдаров ....нови [re: mireto:)]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 17:28



....му беше до проблема "Мирето" едва ли щяхме да чакаме толкова дълго администрацията да вземе решение по проблема с издигането ти за модератор в един друг клуб. Не се опитвай да се легитимираш като използваш пропуските на администрацията за работа в клубовете.
И не ставай смешна, моля те. "Допитването" приключи с трима гласували. Преди да приключи ти се отказа и ти бяха отнети правата. Вече изложих, че това стана на 28-ми и то по твое желание. При положение, че сама се отказваш без да дочакаш резултатите от гласуването за какви честни избори говориш?
Ще ти дам един прост пример. Аз реших на 29-ти да гласувам за ДФ. Или да гласувам за замяната и на двамата. Но при положение, че към тази дата ти съвсем сама се оттегли за какъв дявол да гласувам за когото и да е? Ако бях гласувал за ДФ "честното" ти избиране щеше да е невъзможно. Не гласувах защото сама се отказа и реших, че с болните ти амбиции поне в този клуб е приключено :)
Бъди поне малко обективна, това ти се отдава трудно.....но поне опитай.
Ако ти наричаш "честни" избори това, което е в темата за "допитването".......то честито ти "честно" избиране с два на един гласа.
От последния ти постинг се вижда, че можеш да направиш само едно нещо.....да заключиш темата. В "честността" си можеш да убедиш само двамата гласували за теб.
И още нещо. Ако в един клуб за избори за модератор гласуват само трима не е нужно да си къфто_и_ да_е, за да разбереш, че няма нужда от модератор.

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Какво да ги питам.....нови [re: MG42]  
Автор abettor (невинен)
Публикувано07.12.02 17:39



....много добре си спомням.
ДФ беше избран. Той пък направи грешката, че си избра Мимето.....опс, Мирето :))
За което после сто пъти съжали.
По времето на изборите Мирето се натискаше....." за мен ще има ли? или само за него...тъй като той спомена по-горе че ще има нужда от помощ....". Понеже повечето от гласовете бяха за ДФ, но трябваше и тя да се легитимира като модератор.
После се оказа, че Мирето не може да работи с ДФ и той е излишен...." хахахах, аре модерирай си клуба, аз се отказвам. Само искам да отбележа колко "велик" стана след като те избраха за модератор, а ти си помисли дали е било честно! ", а също така и ...." аз отново мога да бъда полезна, стига да е по възможностите ми:)
Но за модерирането съм напълно категорична, нямам желание да имам нищо общо с този човек, вече пуснах бележка до администратор, с молба да отнеме правата ми... "
В последствие ДФ се маха, а Мимето.....опс, Мирето решава да съобщи, че е легитимно избрана.Без въобще да отчита момичето, че избори след конфликта нямаше. Защо ли? Защото срокът на изборите бе до 30.11 , а на 28.11 тя вече бе с отнети права и единствената алтернатива бе за ДФ или против него?
Това е. Просто е. Архивите са живи.
А на Мимето, пардон Мирето бих препоръчал да изтрие всички заключени теми, защото цитатите ми са от тях! Пък белким освен нея и някой друг повярва, че тук е имало избори и те са били честни!

Спри да задаваш глупави въпроси и преодолей чувството на вина!


Тема Re: Ако на Чавдаров ....нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 21:20



ох, не спря да се заяждаш, както казах личните нападки са забранени, за това с нежелание заключвам тази тема. Надявам се най-после да се спрете!!!

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Какво да ги питам.....нови [re: abettor]  
Автор mireto:)Модератор (™)
Публикувано07.12.02 21:22



Отнасяй се с нужното уважение спрямо мен, благодаря!

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.