Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 29.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема София, нещо май, не ме кефи.нови  
АвторБor (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 21:19



Тук просто всеки ме хванал за...шлифера!



Тема Be q siktir beнови [re: Бor]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано14.08.01 23:44



Mi kat ni ta kefi, shto si doshul, be maina? Koi ta darji nasila tuka? Prav ti put kat ni ta kafi

Pak shte se vidim


Тема Re: Be q siktir beнови [re: Wrangler]  
АвторБor (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 08:48



Уби вожда м`че, уби вожда!



Тема Re:Selqndur!!!нови [re: Бor]  
Авторxxxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 03:28



Kato ne ti hareswa hodi si na selo da kopa6!!!



Тема Re:Selqndur!!! [re: xxxxxxxx]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 18:45



Ja ostawete choveka na mira.
Wie da ne ste golemite grazdani? Sigurno zhiveete ja w Obelia 2, ja w Liulin 5, okolo blokowete wi ciganite ot Suhodol si pasat owcete, a pumijarite wi prepikawat gumite na parkinga s tolkowa mnogo dupki, che decata si igrajat w tjah na okopi i woina.
Patuwash s kola ot Liulin do Mladost ili Druzba za edin chas, a nawsiakade razni tapi bakshishi i marshrutki te ebawat i predizwikwat da slezesh i da im schupish tikwite neshtastni.
Sakan da ne ti spre niakoi ikarus na swetofara do kolata, che ako ne uspeesh nawreme da si wdignesh djama, shtre ti zapushi i gaza sas sazdi.
Inache sam Sofijanec.



Тема Re: София, нещо май, не ме кефи.нови [re: Бor]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 18:48



A na tebe kato ti prechi shlifera, wsemi si go otrezi!



Тема Re: София, нещо май, не ме кефи.нови [re: Бor]  
АвторMarko van Totev (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 21:57



A mi kak iskash da te kefi, sred milion i polovina selianduri i prostaci kakvo da te kefi. Ya pogledni daje postingite na niakolko choveka sled tebe koito se opitvat da te opluyat kolko negramotno sa napisani, neznayat dori da govoryat pravilno bulgarski ezik. Samo edno si znayat sofianci da kajat "selianin" na niakoi ot provinciata i tolkova. Tova razbira se specialno men vaobshte ne moje da me zasegne zashtoto sum intelekualno nad tiah i moga da im otvurna s redica fakti i argumenti za da dokaja kolko sa prosti sofianci. Pogledni samo kakva cigania e po sofiiskite ulici, osobeno po bul. Vitosha s tezi sergii i tazi mrasotia. Za posledno sum bil v Sofia predi dve godini, no edva li sega s neshto se e promenilo polojenoeto. Ot 13 godini jiveya v USA, v ednomilionen grad kadeto ciganite i arabite sa stokratno po malko ot tezi v Sofia, a negur pochti ne mojesh da vidish. Osven tova v pochti vsichki zavedenia v Sofia se slusha nai oligufrenskata i seliandurska muzika - chalgata. To ne che v drugi gradove, po sela i palanki ne se slusha chalga, no v Sofia i oshte niakolko gradcheta v Zapadna Bulgaria tozi vid muzika napravo e izdignat v kult, koeto ot svoya strana e krasnorechivo dokazatelstvo za izprostiavaneto na sofianci.
Inache az sum rodom ot nai hubavia grad na Bulgaria, estestveno Varna.

Marko van Totev
Tulsa, OK 74101



Тема Ало, американецанови [re: Marko van Totev]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано22.08.01 23:15



Ako си толкова интелегентен, никога няма да казваш че в софия има milion i polovina selianduri i prostaci - по простата причина че такива генерални заключения са почти винаги грешни. Обаче като каза, че си от Варна и ми стана ясно всичко... абе да знаеш че от комплексиран варненец почти няма по-лошо нещо... а да има - комплексиран пловдивчанин

Аман от простаци, дето си мислят че кат са в УСА са фанали господ за брадата.... а всъщност и ти лижеш задника на някой за 20 долара на ден в оклахома и смо можеш да злобееш на тия дето са тук....

Най-хубавия град в България е София, нама какво да си говорим. Какво е Варна? Лятото да, ама зимата? И от единия до другия край се минава за половин час пеша...

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема A be q ne se karaite,biite se be.нови [re: Бor]  
АвторDEXter (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 02:14



Ste mi se biqt koj e po-po-nai.Eh 4e id....



Тема О, величие на природата! О, американско чудо наше,нови [re: Marko van Totev]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано27.08.01 13:52



...виж си първо правописа момче и тогава обиждай на простак и тогава говори за правилен български език:
-не знаят се пише отделно
-положението е българската дума, оклахомски интелектуалецо наш
-олигофренска се пише, о, венец на творенията божии.

Аман от такива последни инстанци, които от "висотата" на прекараните извън граница в миене на чинии години критикуват България. Ти като си варненец какво правиш в този клуб, а? Като си толкова възвишен, толкова ли не можа да си кирилизираш компютъра, а? Какво са тези аргументи, че софиянци били прости? Може би ще докажеш, че половината население на София не е родом от този град? Така е и това й е проблема на София. Колкото до Варна, аз вече съм споменавал в този форум, че съм половин варненец, но я ми кажи ти откъде си от Аксаково и другите "мячещи" села или си истински аристократ варненец, а?

Отвращавам се от глупости като твоите, че видите ли жалкото градче Тълса било по-велико, защото нямало цигани и негри и това било доказателство, че софиянци били прости... Погледни се, бе! Жалък, необразован, неграмотен, мързелив расист! Нищожество е човекът, който може само да обижда без да представи аргумент, а ти точно това направи.

P.S. Извинявам се на другите участници в този форум за грозния на места език.

This cold war just got hot!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.