Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 16.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво липсва?  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано16.04.10 14:38



Здравейте,
Понеже имам наблюдения, че в Смолян и областта, всичко се случва с 50 години по-късно спрямо столицата, а и Европа... Та въпросът ми е, от какво има нужда Смолян? Какво Ви липсва, за да прекарвате по-добре свободното си време? От какво се нуждаете, за да живеете по-добре, а го няма? Ето такива едни неща ме вълнуват...





Тема Re: Какво липсва?нови [re: Secret_boy]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано17.04.10 12:39



Прости ми, че се намъквам в темата - отдавна не живея в Смолян, но винаги ми е липсвало кино, когато се прибера. Спомням си с носталгия срещите пред киното, пълните салони при касови хитове, български филми чакани с надежда да са по-добри от предишния... всичко.
Сега къде гледате 3D? Пловдив?... Тенденцията е пазара да се развива натам.

Подягодите имаше кина в Смилян и Арда дори и се пълнеха на кина като Време разделно, Борис I, Манастира Шао Лин... Индианите...

Кофти ми е. На кръчми сте богати обаче :)



Тема Re: Какво липсва?нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор magna (arhontis)
Публикувано17.04.10 14:58



ами кръчми да има и хубави жени какво ти трябва повече!?



Salus populi suprema lex.

Тема Re: Какво липсва?нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано17.04.10 18:59



И кръчми няма... Или има, ама са "майка плаче, грамофон свири"...





Тема Re: Какво липсва?нови [re: Secret_boy]  
Автор magna ()
Публикувано19.04.10 13:41



обаче от към моми не можете да се оплачете!





Тема Re: Какво липсва?нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор lrn (МИ)
Публикувано21.04.10 12:06



Даааааа, не само на теб, но и доста смолянчани липсва.
Каква е историята обаче - доста прозаична.
Бившия директор по соц-време другаря Монев си приватизира еднолично киното заедно с така нареченото "Кино-видео клуб". Доколкото знам голям зор е било да остане директор - доста се е навеждал. Как го е приватизирал не ми е ясно, но едва ли е се бръкнал. Кино-видео клуба го направи хотел - как са му дали разрешение като няма паркинг също е въпрос без отговор. В приватизационния договор е било описано, че 5 години той няма право да изменя дейността на киното, а именно да е точно КИНО. След изтичането на петте години през което време той не вложи НИТО ЕДИН ЛЕВ, той в "прочувствена" статия в в.Отзвук обяви, че повече не може да издържа и как той как ли не се е мъчил та да запази киното, но в крайна сметка трябва да го затвори. Разбира се в статията не се каза, че в приватизационния договор той има 5-годишен период в който не трябва да променя дейността на киното. Иначе на дълго и широко той се оплакваше с какъв зор е поддържал единственото кино. Естествено пак пропусна да спомене, че цялото кино го е обърнал на бит-пазар и всички магазинчета и вън и вътре и отзад са под наем.
Та след като го закри щеше да си разшири хотела я с бинго я с някаква друга тъпотия, но засега кризата го спря. Та не можем все още да видим поредната простотия.

Редактирано от lrn на 21.04.10 12:09.



Тема Re: Какво липсва?нови [re: lrn]  
Автор Чokмaнeцa (Тьошки кехая)
Публикувано21.04.10 14:04



Мммм дааа....
Не е луд който яде баницата......макар че и който е дал "баницата" си е взел каквото трябва...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.