Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 28.05.24 
Градове
   >> Смолян
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Филм за Помаците и ДПСнови  
Автор Kaбaдaлиятa (a.k.a. Brian24)
Публикувано30.08.07 09:10



Хора, изгледайте тези документални филми.
Те показват течащият процес по турцизиране на помаците и опитите за сепаратизъм сред турците в България.
Следващият път като решите да гласувате пак за ДПС имайте едно на ум.









Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: Kaбaдaлиятa]  
Автор kecata (ot grashtica)
Публикувано31.08.07 00:01



Не си ТИ Кабадайлия -нали!!!Не разваляй това, което си изградил!!! Нищо общо няма между музиката и политиката!!!
Не е мястото ТУК за политика!!! Сбъркал си мястото на Поста !!!
Абе ТИ направо ме...разби !!!
Нямам думи сега...Дано не съжаляваш за тоя си Пост !!! Защото АЗ те съжалявам вече!!!



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: kecata]  
Автор Kaбaдaлиятa (a.k.a. Brian24)
Публикувано31.08.07 02:19



Кецата, аз съм си, същия.
И не съжалявам за поста.
Гледам какво правят турските емисари в Родопите и ме боли, макар и да съм далече. Направо ми иде да си дойда в БГ и да хвана баира.
Как може да го допуснете - теке на поробителя на Родопите Енихан баба на връх Свобода? 300 нови джамии и 3 нови църкви. И там, където турски никога не се е говорило, хората на турци почват да се пишат. Ей, опомнете се! И като видите утре помак на улицата не го заклеймявайте, ами му стиснете ръка. И му припомнете, че е българин, от българска майка роден, с български език закърмен.
Щото ония вълци оттатък границата само чакат сгоден случай.

Набирам доброволци за хайдути!







Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: kecata]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано31.08.07 11:39



Що толкова удивителни?
Къде виде музика, нещо бъркаш титлите. Кабадайлия не е маестро, за протокола само...
Ко му е на темата?

Смолян е град с доста хора изповядващи исляма... Кога ще се научите да говорите нормално за това, без да се обижда, наранява и слага удивителна?
К'ва политика?
ДСП е подполитиката изначале :)

Наздраве :)



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор Kaбaдaлиятa (a.k.a. Brian24)
Публикувано31.08.07 15:06



Новобранке,

Аз говоря за турцизиране на помаците, не за ислям.
Религиозната принадлежност не бива да се бърка с етническата.
Помаците са БЪЛГАРИ мюсюлмани. Както в Македония има торбеши и мърваци, в Босна - босненски мюсюлмани. Но това не са турци.
Нямам нищо против хората да си изповядват исляма.
Но се ужасявам като гледам как на наивните и необразовани хорица се втълпява, че щом са мюсюлмани то следователно трябва да се родеят с Турция.
Все още се експлоатира противопоставянето християни-мюсюлмани и всички дивиденти от това отиват за Турция.

Изгледайте филмите по-горе.







Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: Kaбaдaлиятa]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано31.08.07 15:20



:)
Хубаво... аз говоря за варен кремвирш в хлебче с дупка напълнена със смес от горчица, кечуп и майонеза (или вариаци)... влизай с обувките!

България е моята Родина но най обичам Турция...
Свиркай си!

Ко ти се пише не ми доказвай аксиоми... ПЛС... не дращех на теб!



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: Kaбaдaлиятa]  
Автор kecata (ot grashtica)
Публикувано31.08.07 21:04



Абре ,ти ЖИВЯЛ ли си в Родопите наистина? Как може да се поддаваш на една Комунистическа Пропаганда ? Ума ми не го побира !!! И аз бях шокиран от кадрите на клипа,НО -това си е Политика,а политиката е гадно нещо!!!
Изопачават се фактите ,говорят се Лъжи големи-предизборна кампания тече в момента в БГ ! За думата "Манипулация" чувал ли си?
Ела си и хвани гората -ще си останеш САМ - с мечките и вълците !
Ако пък си се замогнал Там ,в Америка-вместо да разлайваш кучетата- дай средства за направата на Християнски Църкви и Параклиси !!! Направи Фонд някакъв,свържи се с Отец Саръев -Кръстителя за помощ!!!

Дано ме разбираш за какво говоря ...



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: kecata]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано02.09.07 23:30



Уф-ф-ф ,Кеца...
То като се захване тази тема от мокрото искри прехвърчат,ама специално това,което съм видял с двете си очи...значи видял съм го...
Асфалтов път към гроба на енихан-има ли го?
Стъпала до самия гроб-има ли ги?
Там паметник на Момчил войвода имаше ли?
Сега има ли?
В цялата тази работа има ли пръст доган?
Той ЗАЩО прави всичко това?
---------------------------------
Караилиев успя да асфалтира пътя до гроба на енихан за 1г!
Защо караилиев не може да асфалтира вече 12год. пътя между Белица и Загражден,който не е по-дълъг от пътя между Манастир и Давидково?
Аз лично се сещам за 2 отговора:
-доган трябва да нареди
-в едно от двете села трябва да има гроб на турски престъпник(някой като енихан например)

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: F(x)+C]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 09:20



Задълбахте сериозна тема.
Всички сте до болка прави, без изключение.


Аз живея сред етнически турци...и те са си като нас, имат своите проблеми, не са съгласни с политиката на ДПС и в момента се карат, но дойде ли доган/съжалявам, че няма по малък шрифт-дори не ми се изписва и името му/ край на размириците-всички са единни и то против волята си.Ето това е за голямо съжаление.
Обаче,кой го допусна-всички знаят!



Тема Re: Филм за Помаците и ДПСнови [re: patatnika]  
Автор kecata (ot grashtica)
Публикувано03.09.07 20:21



АЗ съм до ТУК!!!
Няма да се впускам в дискусия,която да навреди на малките хорица ,на комшиите- мюсулмани и християни, делящи хляба и солта помежду си !!!
Съжалявам те Кабадалия за темата ,която зачекна !!! От години не си ТУК,но си живял сред мюсулмани -познаваш характера им-защо хвана коча за рогата?
Не ми отговаряй-моля те!!! Отговори си САМ на себе си!!
АЗ съм до ТУК!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.