Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 27.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снимки  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 08:40



Здравейте смолянчани!
Преди два дни си изгубих фотоапарата във вашия град. Знам, че би било наивно да моля този, който го е намерил да ми го върне и за това няма да го направя. Единственото, за което моля е новият му притежател да качи някъде в нета снимките от 8-ми декември и да ми изпрати линк за да ми остане някакъв хубав спомен от Смолян и страхотното ми изкарване на празника!

Предварително благодаря!





Тема Re: Снимкинови [re: Duci]  
Автор zelenikavia_andi (Samo Rodopite!)
Публикувано11.12.06 12:14



Много лошо! Съчувствам ти, защото знам, че се чувстваш ограбена откъм спомени! Надявам се да го намеря! Къде го загуби, някакъв ориентир?



Goro le ,goro zelena !
Vidiahte li tova:

Тема Re: Снимкинови [re: zelenikavia_andi]  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 19:56



Забравих си апарата на 9-ти рано, рано сутринта след купона в ресторанта-дискотека на хотел "Смолян". Ако познаваш сервитьорките ще можеш да ми помогнеш!


Дори и да не успееш ти благодаря най-сърдечно, пич си и се радвам, че все още се намират хора като теб, има май светлинка в тунела!!!



Тема Re: Снимкинови [re: Duci]  
Авторzelenikavia_andi (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 23:55



Ще разпитам!





Тема Re: Снимкинови [re: zelenikavia_andi]  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 13:24



Мерси и успех!!! [



Тема Re: Снимкинови [re: Duci]  
Автор zelenikavia_andi (Samo Rodopite!)
Публикувано13.12.06 23:16



Duci, току що минах през "нощното" - така ние наричаме ресторанта дискотека в хотел Смолян. Водех и една приятелка, която познава част от персонала. Оказа се, че нощното не работи /щото знаеш, че в сряда се не сяда/, но влезнах в механата в другия коридор и се оказа, че персонала в нея обслужва и дискотеката. До тук добре, но за 7.12 и 8.12 е бил нает допълнителен персонал. Казаха, че доста хора са минали от тогава да си търсят изгубените вещи и те самите са върнали много от тях, но за фотоапарат не знаят.
Съжалявам.
Може би това е знак, че трябва да се върнеш пак в нашия град !


ЗДРАВЕ да има !!!

Горо ле, горо зелена!
Видяхте ли това:<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от zelenikavia_andi на 13.12.06 23:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от zelenikavia_andi на 13.12.06 23:24.



Тема Re: Снимкинови [re: zelenikavia_andi]  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 11:10



Аз и да се върна... нищо не мога да няправя. Да ти кажа разпитах всички от жената, която чисти до управителката и администраторката, ама никой нищо не знае... така де в днешно време нищо не се връща...
Жалко, че оставам с лоши спомени, апарат се купува, ама снимките....


Както и да е, много, много ти благодаря за помоща, признателна съм ти. Ако имаш нужда от нещо можеш да разчиташ на мен!!!



Тема Re: Снимкинови [re: Duci]  
Автор 171497O (непознат )
Публикувано15.04.09 17:39






Редактирано от 171497O на 15.04.09 17:40.



Тема Re: Снимкинови [re: Duci]  
Автор зeлeниkaвия (непознат )
Публикувано08.06.09 10:20



Скоро време ще кача и други снимки и нови сайтове!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.