Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 20.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 15:31



Абе, хора, какъв е тоя волейболен турнир в Смолян? Волейболният клуб "Родопа" действащ ли е все още?!



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: skaldar]  
АвторGLAVOREZA (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 23:43



Mom4e ti bazika6 li se za PODOPA. Te sega pritejavat po4ti nay_dobrite zvezdi na Balgariq we. Ne znam kakav si no si mnogo nazad vav vremeto........



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: skaldar]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:48



Stoikov-Shakata v nacionalnia otbor e ot Smolyan



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: skaldar]  
Авторшeфa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 17:06



Този волейболен клуб "Родопа" от 07.10.2004 год до 28.10.2005 год. е нелигитимен, по простотата причина ,че за Председател на Управителният му съвет се води Петър Харадинов - секретар на Община Смолян, а няма за това съдебна регистрация. Това се нарича НАГЛОСТ И БЕЗОЧИЕ от страна на хората ръководещи този град. Този факт показва тяхната огромна некомпетентност. ЗАЩО НА ТАКИВА КЛУБОВЕ И НА КАКВО ОСНОВАНИЕ ОБЩИНСКАТА АДМИНИСТРАЦИЯ В ЛИЦЕТО НА КМЕТА - ДОРА ЯНКОВА НА ТОЗИ КЛУБ МУ ОТПУСКАТ СРЕДСТВА ОТ ОБЩИНСКИЯ БЮДЖЕТ? ЗАЩО ИМ СЕ ДАВА ДА РАЗПОЛАГАТ БЕЗВЪЗМЕЗДНО С ОБЩИНСКАТА СОБСТВЕНОСТ - СПОРТНАТА ЗАЛА? КОЙ ОТ ВСИЧКО ТОВА В ГР. СМОЛЯН ИМА ИЗГОДА И ПОЛЗА? Защо Общинското ръководство и кмета не отменят Решение 188/05.10.2000 год. на Общинският съвет от времето на Д.Киряков? Защо на тези некадърници от волейболен клуб "Родопа" не им се отнеме Спортната зала? Защо волейболен клуб "СМОЛЯН", който е нов, млад и перспективен клуб е малтретиран и пренебрегван от Г-ЖА КМЕТА И ОБЩИНСКОТО РЪКОВОДСТВО НА ГРАДА? Това ли е Дора Янкова- кмета, човека с добро сърце - да пренебрегва, да се подиграва с труда на децата от волейболен клуб "СМОЛЯН", да ги унижава и да ги лишава от нормални условия за тренировки? Може ли секретаря на Община Смолян -Петър Харадинов да бъде човек без грам съвест и чувство за отговорност и да няма срам че повече от година дава интервюта по вестници като Президент на ВК "Родопа" , а той дори няма право да говори за това. Взима решения, дава разпореждания които са без покритие. Този човек има ли съвест, има ли деца и тях ли така лъже и унижава, така ли се подиграгава с труда им. Този човек има ли място в тази Община,да бъде ръководител?



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: шeфa]  
Автордaззи (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 14:01



Шеф ли си шефка ли си - оди протестирай на палатков лагер през ноември вместо в спортна зала без парно и да вземеш да наплашиш кметицата със щафетна гладна, има кой да те снима, нима не слушаш и РАДиО 1/уан/, щото като падне кметицата, съпрузите Петрови така ще я "катурнат", няма да си разбрала, и тогава язък за всички изцепки във форума!



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: GLAVOREZA]  
Авторsit (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 20:54



toq pedal glavoreza moje samo da me4taq da mi lapa kyra 6tot rodopa sm e nai-propadnaliq otbor na sveta! tva otbor li e trenior1t ti da sedi na peikata i da porka biri4ka dokato ti trenira6 ili p1k da ti dade klu4a ot zalata i ti bez trenior da trenira6 za6toto go m1rzi!!!!!!!!!!!!!!k1de sa rodopa kato imat golemite zvezdi nikoi ne gi znae zaradi takiva nafikani kopeleta kato glavoreza koito nemogat ni6to a gorvorqt mn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1





Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: GLAVOREZA]  
АвторBeлиkия (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 11:50



А бе ей хора от Вк"Смолян" вземите да млъкните че наводнихте цял Смолян със простотии!!! Аз не съм волейболист но подкрепям отбора на ВК"Родопа" защото в сравнение с Вк"Смолян" имат доста по голяма традиция и не се занимава като вас със простотии! И още нещо САМО ВК"РОДОПА"!!!





Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИР+кво още?нови [re: дaззи]  
Автор sovla (ухилен)
Публикувано30.10.06 15:16



Въх Даззи! Че какви са ейсия рабти? Я галиба нищо незнам...думай за кво иде реч, моля.

трудноно е за
людене
льосноно е за
овцене



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИРнови [re: дaззи]  
Автордaззи (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 08:23



То ейтва бе преди година, мило, къде ти е Кю-то сладичка, и я ни мога да го заптисам някво... ми са губи! Ми нe бе добре, че са припомня Д. Киряково вряме... и са омесва една: абе тиква и тояга:))



Тема Re: ВОЛЕЙБОЛЕН ТУРНИР...мданови [re: дaззи]  
Авторsovla (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 00:44



Мче ейсува съм, ама и я нямам време да лаховам на кюсо. то оня поть га ми са обади лятосо ми беше шоково щот и при мен НЕкаматни рабти станьваха..та не можих майци да отреагирам на твоесу бално..а то нашаса ракийца веке отлежа бая...ша земе да стане яце серт, та после на торга ша на сурнат!:)
я раздухай майци ейсая хава дет станува, оти я от ейсув галям квоту Дорчено сколаса да сгоди-ама людесе друго викат..та и аз майци са опетлах от толкуз много карашици:)
кажи ся какво нову при теб?
то по пампоровско летнал снежец-ваййй! зимоска сняг заброска..отиде райча та се невиде!:) тююю! па зафана трудноно, а ша да са броим напролетес..ага цофнат еуропейскине ни наломе:))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.