Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 01.05.24 
Градове
   >> Смолян
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Да си подумаме на родопски...?  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 18:21



Бално ми станва ,кат гльодам как ша я фтасате в айсоя клуб.Нема ли зевзеци бре родопчанииииии,ние не сме ейсакива люде бре, дайте да му ударим един мухабет както ние си знаемe!!!!!





Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: patatnika]  
АвторCмoлянчaнин (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 18:57



Кажи майци за какво ша лафоваме .За компирян за фасулян а може из момине да полафоваме за айнея дено са сбират да пият горчива кафьо пред киноно до бай Петър



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: Cмoлянчaнин]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 19:09



И за патерото и за фасуля може ,ама дугото е по ейнай... кажи сга има ли хубави моми около бай Петър, яце хубаво са сторили киноно европейска работа



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: patatnika]  
Авторbobcho (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 20:50



Ша си духодате ли мариии, чуйте барчинисе как отпяват, нема виииии и Райчо, и той пульоока си торнува...., дървата нагодихме, клинън са пече, духовническия стимулантин наборже ша го сварим, оти Европата иде...



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: bobcho]  
АвторCмoлянчaнин (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 20:34



Мортна са и са сомна и не убялвате дума .Да са не строснахте ???





Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: Cмoлянчaнин]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 17:13



Няма бре, ама мояс интернет изчезна та са невидя, уморзна ми......Аман ,дали да туря одна чиния на булсатком ...???



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: patatnika]  
АвторCмoлянчaнин (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 17:36



Смени си майци доставчикан.Дано не си към дигсис ,че с Нела има да сбираш нерви .....А за булсаткома нямам майци инфо .От кутра махало си на Смолян??



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: Cмoлянчaнин]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 17:55



Майци, я сам в кауньово (Хасково де),ама чозтиш са затожвам за Смолян и за людене там.....



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: patatnika]  
АвторCмoлянчaнин (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 18:18



Сятам са майци има работи дено са не забуряват .Втаса ли гроздето ? Ша има ли за комка ?



Тема Re: Да си подумаме на родопски...?нови [re: Cмoлянчaнин]  
Авторpatatnika (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 18:32



Втаса не ами втаса ,бригада ша сбирам 6дк имам,ама и за комка ша има... дано да са оправи времето та да са обере.Най ми е бално по ей тва време ага е гроздобер, то по лесно е да вадиш компирян,не ми са приказва....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.