Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 22.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема djamiq v smolqn?нови  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 15:06



zdaveite,

znam 4e temata e malko stranna - no izpadnah v spor s edin smolqn4anin 4e v smolqn ima djamiq i to nova - otkrih internet izdanie na otzvuk v koito pi6e 4e prez 1999 g e otkrita novata djamiq v smolqn, ima dori i snimka.Vuprosa e 4e ne pi6e kude e v smolqn, v koi kvartal ili kak se kazva? ako znaete ne6to molia vi pi6ete..ili mi kajete ot kude bih mogla da polu4a pove4e info
blagodariq predvaritelno



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: pitanka]  
АвторSoze (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 20:38



...намира се близо до хотел "Соколица" - всички го знаят...оттам е много близко - питай и ще те упътят...



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: Soze]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 09:05



blagodariq za infoto - prosto toi tvurde6e 4e e ot smolqn i 4e v grada nqma djamiq, iska6e da mu kaja kude e..moje bi o4akva 4e djamiqta ima minarete i e mn golqma ili ne6to ot sorta..a tq do kolkoto vijdam ot snimkata e malka postroika..



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: pitanka]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано10.09.04 13:58



Tq shte se razpadne vseki moment mejdu drugoto:)

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: Secret_boy]  
Авторpod mosta (Нерегистриран)
Публикувано17.09.04 05:05



Nqma strashno az shte ida da q podpiram :)



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: Secret_boy]  
АвторAnwar (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 13:02



E, ne se pritesnqvai-v nikakav slu4ai nqma da ruhne skoro...
Vie veroqtno govorite za sgradata na muftiistvoto v Smolqn, koqto e bukvalno na metri ot djamiqta. Da, za neq ve4e ima takava veroqtnost, za6toto e mnogo stara. No djamiqta e nova i e v otli4no sastoqnie. Mislq, 4e 4ovekat ot Smolqn e mislel pravilno-tq naistina ima minare i, 4estno-kazano, ne e 4ak tolkova malka. Da, na snimka moje da izglejda i taka, no vsa6tnost ne e. Abe, kolkoto i da e malka, mislq, 4e e predostata4na za horata, koito q pose6tavat :)



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: pitanka]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 23:45



vij na kartata. i uspeh :)



Тема Re: djamiq v smolqn? [re: pitanka]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.08.06 15:13



Джамията е на края на Устово, в някаква махаличка Вълково ли е Влахово ли е не знам. Лошото е че чух, че Дора Янкова уреждала на ДПС имот срещу новата църква "Св. Висарион Смоленски" терен, за да строят нова и голяма джамия.



Тема Re: djamiq v smolqn?нови [re: koмитa]  
АвторИмaмa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 20:56



Абе хора не знаете ли къде е 4инара в Смолян?
Една от забележителностите на града ни


Та то4но до него на 15м е джамията за която се пита в зада4ката




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.