Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 10.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бях на Песпонеделника...нови  
Автор Dame (КОМУНИСТ)
Публикувано07.03.06 17:53



В Широка Лъка и предишната вечер на концерта в училището. Жестоко беше. Никога до сега не бях ходил такива прояви. Спах в Гела и там е върховно. А кукерите никога не съм предполагал, че съществуват такива неща. Сигурно имам над 200 снимки и около 3 часа видео. Май ще почна редовно да ходя по Родопите и по специално в Гела, защото там вече имам познати. По-специално мой приятел се ожени за племенницата на кметицата на Гела - лека и пръст, беше невероятен човек и тя ми показа карасотата на Родопите. Пиша малко разбъркано защото все още съм афектиран от преживяното, а и сега си разгледах снимките. Като се стопи снега и пътищата станат по-проходими, тръгвам отново. А в Широка Лъка имаше и едни ирландци (интересни, но не могат и на малкия пръст да ни стъпят). Опитах се да си поговоря с две от техните девойки(май бяха единствените млади), но те гледаха така изплашено и не казаха и една дума. А иначи имаше и много хора ето така тръгнали с раници и си ходят пеша, въобще ми беше страшно интересно. Ако има някой който ходи натам, казвайте. Навит съм да участвам редовно.



Тема Re: Бях на Песпонеделника...нови [re: Dame]  
Автормaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 08:30



Благодаря, че го сподели с мен и другите в клуба, твоето прекрасно преживяване, аз съм посещавала тези места, по този повод през 1986 год. По-различно е било, в друго време...



Тема Re: Бях на Песпонеделника... [re: Dame]  
Автор Hoвoбpaнka (непознат )
Публикувано08.03.06 10:33



Ех... закачи снимки де ;)))



Тема Re: Бях на Песпонеделника...нови [re: Dame]  
Авторmaior Deanof (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 20:21



i az bqh ama spah v edin bus,a ti kyde spa ima li tam neshto kato hotel?



Тема Re: Бях на Песпонеделника...нови [re: maior Deanof]  
Автор Dame (КОМУНИСТ)
Публикувано10.03.06 16:38



В Широка лъка има доста малки семейни хотелчета. Аз лично не знам какви са цените и условията в тях. Аз спах в Гела, на гости на едни приятели. В Гела има един хотел(на Любка Качакова), но понеже е само един обявява едни цени идиотски(каквато е и самата тя) и доколкото разбрах условията не са нищо отговарящо на сумите които плащаш. Иначе в Гела дават под наем къщи и една компания от 10-12 човека ще им стъпи на 8-10лв. спането.



Тема Снимките...нови [re: Dame]  
Автор Dame (КОМУНИСТ)
Публикувано10.03.06 16:40



Трябва да подбера някои или да кача някъде всичките(те са 184 броя), но това ще стане най-вероятно следващата седмица. Защото сега нямам никакво време.



Тема Re: Снимките...нови [re: Dame]  
АвторЧaвдap (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 12:22



Новобранка, ето ти снимки: http://rozhen.com/bg/index.php



Тема Re: Снимките...нови [re: Чaвдap]  
Автор Hoвoбpaнka (непознат )
Публикувано14.03.06 11:02



Мъ тез ги знам ;)

Имам си дори и фаворити там... от Варварското село... дето е нещо средно междо Йода, Елби и ТуиЗъл... даммм.
Но тъй като поради изпълнение на важна мисия, свързана с изсушаването на мелнишките изби, пак пропускам тазни родопски събития... ми се ще да видя повечко снимчета...
...и къде подягодите са ирландките?

Със здраве ;)



Тема Re: Снимките...нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор scissors (Edward)
Публикувано14.03.06 14:44



Аааа не! Никаква Широка Лъка за теб! Много приспивно ти действа.. точно когато не трябва.. и после къв е тоя Пешо и защо не си е тръгнал след като аз съм се прибрал? Ми да. Пешо поне не запсива. Ама и в Мелник повече няма да те водя. Не стига че платих за всичко, включително и президентския апартамент със спуканото парно, ми и със любовницата на шефа ще ми спи! И после.. ама ние само вино сме пили. Знам те аз. И с мен пи вино и после спа с мен. Ама на ливада с 60 градусов наклон. На студено. И зелено. И щото подари пералнята, трябваше на ръка да ти пера зелените гащи. Само в балнеосанаториум вече! На минерална вода и баби. Тва заслужаваш ти за неблагодарността!! Ааааа!



Ако вярваш в любовта от пръв поглед, не затваряй очи.


Тема Re: офф...нови [re: scissors]  
Автор Hoвoбpaнka (непознат )
Публикувано14.03.06 15:15



*%*&^$

Ъ???
Бъркаш ме с някого, вероятно от "Хари Потър и незадоволените от Удан" се подведе, незнам... не съм велик джедай...

п.п. Ай сектир с тоя Пешо! Вземете се най-накрая и мирясай...
п.п.п. Ше яде ли Хасан баница? ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.