Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 13.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хотели и кръчми в Смолян! Помогнете!!!нови  
Авторвepa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 10:28



Помогнете!!! Заминаваме за няколко дни за Смолян, предлагат ни места в нотел Вавилон, някои знае ли нещо за него? Предложете някое готино хотелче на разумни цени? Кажете и заведения в които готвят вкусно родопски специалитети Благодаря предварително на всички



Тема хотел Кипарис-добра алтернативанови [re: вepa]  
Автор bilder4o (оборотен)
Публикувано01.03.06 16:59



Честита Баба Марта!
Разгледай този сайт: http://www.rodopi-bg.com/bg/?s=001&p=0004&n=000001&g=&vis=
Има и много други хотели с инфо за цени и тн.
Дано съм бил полезен

Сос ма караш майчинко....


Тема ПРЕСНИ новини, пареха сабале(сутринта)нови [re: вepa]  
Авторзлaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:08



та значи, "Вавилон"-а не е много зле, ама става само за 1-2 дни, не повече..в момента ми се струва малко запуснато там..иди в "Кипарис" - там са най-добри!:))
още.. зареди
www.smolyan.com - там би трябвало да има справочник:)
ако си тръгнала да зареждаш батерийките, иди на някакъв пуст баир..никой копче няма да ти каже..людете(хората) са общителни..ама си обуй водонепропускливи ботуши и си вземи добра компания - гледката ще си струва усилията:)
аре..върви да се кефиш!:)



Тема Re: хотели и кръчми в Смолян! Помогнете!!!нови [re: вepa]  
Авториxy axy (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:12



http://www.smolyan.com/tourism.aspx?v=2
те там има всичко..относно родопско - Мечта и Милано са добри



Тема Re: хотели и кръчми в Смолян! Помогнете!!!нови [re: вepa]  
АвторBepa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 11:12



Благодаря на всички за мненията! заминаваме утре и ще отседнем в Рибен дар, видя ми се много симпатично, а пък е и на доста разумни цени. Казаха ми, че ресторантчето им било супер! Дано да останем довелни.... Весели празници на всички! Усмихвайте се



Тема Re: ПРЕСНИ новини, пареха сабале(сутринта) [re: злaтyнka]  
Авторdir (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 14:37



I kyde prepory4wate da se naslazhdavame,nali ne navsqkyde e ednakvo krasivo?



Тема Re: хотели и кръчми в Смолян! Помогнете!!!нови [re: Bepa]  
Авторзлaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 03:26



Весело да е и на теб!
През лятото в дворчето на "Рибен дар" е мнооооого приятно.., а ако си обърнала внимание и на предложенията за "пещерни" разходки може да си спретнеш един вълнуващ уикенд. В Смилян например, можеш да си наловиш сама риба, докато си седиш и си пиеш биричката.., ако това ти доставя удоволствие разбира се.:))
Съвсем наскоро бях в една азиатска държава, в която туризма и бизнеса са на първо място. Повярвай ми! Хората се радваха на джунглата и изживяването наречено "сафари"..а то не беше нищо особено..самите гидове правеха разходката "запомняща се"..
Трудните преходи (кални и неукрепени пътища), смеха(на този остров имат клуб, наречен Хот, девизът им е" Усмихни се и целия свят ще се усмихне с теб, намръщи се и ще си останеш сам"), добрата компания(хора от всяка точка на Земята), обяда на върха на планината (едва 600 м надморска височина) - това са първите предпоставки за "запомнящо се", а ние в БГ си имаме невероятна природа и много повече неща за гледане и възхита. Желая ти да намериш време за всичките ни красоти!
Аз лично съм много доволна от факта, че най-сетне община Смолян си има сайт с почти всичко което може да се види в Родопите.
Ааа, и не забравяй да посетиш "Сосковчето" - това е един невероятно красив водопад, наблизо до Смолян..прилича на скрийнсейвърите с гледка от Канада:))
хехеее..ама и аз каква реклама спретнах, а?:)



Тема Сосковчетонови [re: злaтyнka]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано06.03.06 22:59



Пардон за поправката - Сосковчето е природен резерват с водопади - 60 на брой, не ги броих, вземам на доверие това което прочетох. Много красив каньон, да, на 5 мин път с кола от квартал Средок. Тръгвате по крайната, лява пътека и след 100м сте там вече, ако не знаете точно къде е.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Сосковчетонови [re: тиrъp]  
Авторзлaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 23:10



Благодаря за информацията - в интерес на истината въобще не знаех че е природен резерват с комплекс от водопади..просто видях снимки и се отплеснах:)
Знаех горе-долу къде е..но идея си нямам как се стига до там:)
Нищо, че се водя райковка:))
Като се постопли непременно ще отида да се полубувам на живо:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.