Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 28.04.24 
Градове
   >> Смолян
*Кратък преглед

Тема tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabota  
Автор JUVlGl 1OO (balkanjiq)
Публикувано22.02.06 20:02



ot Smolqnskiqt region,ako nqkoy ima takiva blizki moga da im byda polezen s rabota. ZA ZAPITVANIQ NA BELEZHKI.

Slavata se krepi na vyrha na kopieto mi !!!


Тема Re: tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabotaнови [re: JUVlGl 1OO]  
Авторзлaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 13:08



Вай майци! Мче ти БОС (BOSS) ли си бря? А азе рекох че си обутичък..
навуща барем да имаш, нищо че си у гръцко заседнал..:)
ако чуя някво ша ти обадя..



Тема Re: tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabotaнови [re: злaтyнka]  
Автор JUVlGl 1OO (balkanjiq)
Публикувано25.02.06 17:42



ha ha ha,Boss sym .

Slavata se krepi na vyrha na kopieto mi !!!


Тема оппаанови [re: JUVlGl 1OO]  
Авторзлaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 16:14



между нас да си остане, ама тоя занаят (шивач) вече е "усвоен" в смолянско от години. хеле от големи фирми, закупили разни малки цехчета барабар с машинариите за жълти стотинки..и естествено жениците, които преди това са бачкали там..щат не щат, за 50 лв. или заради някаква "стока" или заради това да не стоят гладни вкъщи работят залудо:)
а има и късметлийки, дето са успели да си "намерят" добри шефове и да сколасват 120 парици..та си седят мирно и тихо, да не ги ритне магарето:))
ако рекнуваш за каква "стока" иде реч, може да си спретнеш една среща с т.нар. босове за да поръчаш на ишлеме:), ама да ти кажа..то сите се изучиха веке:)))
по-скоро направи обявки и ги лепни по спирките, белким някой се поинтересува от предложението..тва е!



Тема Re: tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabotaнови [re: JUVlGl 1OO]  
АвторGl 1OO (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 10:55



rabotata se zaplashta spored izrabotenoto,spored men pod 300 lv nqma da padne razplashtaneto,A nie sega shiem ot haskovo no ne mi shiqt vsi4ko koeto iskam i mi izliza dosta po skypo,4rez ishlemeto,moga da im predostavq i mashini ako ima jelaeshti da se hvanat na Horoto.



Тема Re: tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabotaнови [re: Gl 1OO]  
Авторbez zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано17.03.09 13:39



Оставете си някаква форма за контакт



Тема Re: tyrsqt se shiva4ki za nadomna rabotaнови [re: bez zna4enie]  
Автор Mitexx (arhontis)
Публикувано18.03.09 16:18



пиши ми на бележки



Salus populi suprema lex.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.