Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 19.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лудории... или джиджи- биджинови  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано02.08.05 17:10



Изтрещях... що за жега? Изтече ми мозъка... виждам едни полуголи Азисчета, преоблечени като невръстни амурчета... пеят на ушенце как ги боляло, и ме стрелкат с елегантни лениви движения... Кой ми я наливаше тая мастика снощи?... Подягодите...
Та на въпроса... заспомнял съм си тука разни лудории из Смолян... хубави неща, понякога малко срамни... жегааа... Спомням си как една Нова година я посрещнах, говорейки си по телефона, с непозната дама (жена, дете, мъж с нежен глас)... от партаменчето ни смолянско... Един приятел пък продаваше килими, пак по телефона... понякога и по два... Сетих се за телефоните, щото вчера се правих на "радио Експрес" и раздавах награди... на всички (добряк съм иначе :), та оттам и за другите работи... Как не искаха да ме пускат в Букси с въдица... как един познат (пак там) се разхождаше с стенен термометър и показваше температурата на всички... отдавна не съм го виждал, може и метеоролог да е станал... Как с жена ми редовно се катерехме на паметничето пред Младежкия, да ни повее вятъра... Как крадяхме кокошки и танцувахме в Театъра с ранички с полу-откачени-кокоши глави.... Как един приятел свиреше на пияно (и моето ей сега ще се досурне ;) в Клубчето, за да ни изкара няколко ракииии... Как братчето ми една зима се разхождаше с пижама, три четвърти, и Там-там на рамо... Как някои от тогавашната ни компания почти живееха в Нощното (домашни, малко сън)... И още- още... все хубави спомени от Смолян...
Да ви попитам... що за лудории сте вършили тъдява? Безобидно ли завършваха (да чукна на дърво на мен ми се разминаваше винаги)? Таквиз неща... и да убия малко време...

...шуби- дуби означава обичам те...


Тема Re: Лудории... или джиджи- биджинови [re: Hoвoбpaнka]  
АвторNamaste (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 17:39



http://www.varnacity.info/varna.php?page=news_show&nid=1457



Тема Re: Лудории... или джиджи- биджи [re: Namaste]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано02.08.05 17:44



;) Хуао де... на мен ми е нещо като неписан закон да не си слагам горнището на банския ;)
И да си подстригвам гърдите също ;) Всеки с проблемите си...

...шуби- дуби означава обичам те...


Тема Re: Лудории... или джиджи- биджинови [re: Hoвoбpaнka]  
АвторNmaste (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 18:07







Тема Re: Лудории... или джиджи- биджинови [re: Nmaste]  
АвторSomeOne (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 08:57



Пич! Най- лудата случка от града ми е като ти подскачах с кубинки 47 номер върху главата! Пак там! Незабравимо изживяване!



Тема Не се сещам, но...нови [re: SomeOne]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано04.08.05 11:16



...обичам да ми говорят така… мъжествено, някак си…. Само че… или не ми е направило впечатление или не си спомням… или ме бъркаш с някой от „Седморката на Блейк”… ще ти обясня…

(следват много глупости!)

Израснах като скромно, очилато дете в фамилия с дългогодишни садистични традиции (дори с доловими наченки на сатанизъм). Татко ме наказваше да стоя на колене върху натрошени бутилки от лимонада, бидейки неразумен да си поискам захарно петле… мама тестваше бързината на точилката си винаги щом се приберях без пари в къщи… играеха отборно... влизаха в серии… включваха и брат ми докато бях вързан. Дядо се ентусиазира за соло кариера, след като гледа „Хон Гил Дон”… не му провървя… но с кой тренираше?... С мен!… Баба бършеше кръвта от стените и го псуваше като сръбска циганка, че и цапа… Не ме разбирай погрешно, нямал съм нещастно детство… щастлив бях всеки път когато ми прелеят кръв и отварях очи (през натрошени очила) за нов живот… Ех.. детство… само едва забележим говорен дефект имам от тогаз и малко спомени…
Страшното дойде по- късно. В казармата. Два дни в поделението- две два’ски в болницата… и пак два дни… Старите бяха пристрастени комарджии… залагаха непрекъснато, на какво ли не! Само като се сетя: колко ще отскоча от паважа, когато ме хвърлят от вишката; дали ще ми падне шапката, след като ме влачат за крака по стълбите, а главата ми рипа от стъпало на стъпало; на какво разстояние ще изхвръкна ударен от джипката; колко пъти ще свърша, вързан гол в компанията на теле сукалче… и още и още! Клетвата си посрещнах в гипсово легло- счупени ребра, пукнат ломбален прешлен, счупени крайници…. Заклех се по късно… на патерица… разбирай ме буквално…
И на разпределение не случих, нито на взвод, нито на командир… сапьорска бригада, експериментален секретен взвод а за първа цигулка- разжалван майор, късоглед летец изпитател… Тествахме нови технологии… бронирани жилетки… Надяваш, прегръщаш и чакаш… Прегръщал съм всичко… от ръчни гранати до противотанкови мини… Бил съм талисман на двама хирурзи и един анестезиолог…Уволниха ме предсрочно… (джокерче за ника: не можах да стана „старо”). Оттогава не чувам добре с лявото ухо, астигматизъм, синузит, няколко тика… и не на последно място- изгубих повечето си спомени от детството… мама казва че е било щастливо…
И след това все с тоз късмет… Ще ида на море… още от перона на гарата… двама полицаи… единия ти говори мило – „Личната Ви карта господине?”… „-Ъъъъ… мииии… забравил съм я!”… кратко намигане за сигнал… другия в гръб… това и чака… прецизен но силен и отривист удар в тилът ми с палката… телевизора гасне… светлина… единия се учи да танцува сиртаки върху ми, другият му пляска в такт и му подава чинии… сменят се… телевизора пак гасне… светлина…талисман съм три месеца… на д-р Савков от 1-ва градска във Варна… Уплътнявам си времето тествайки нови лекарства… окосмявам се… никой вече не ме иска за талисман :( Не ме разбирай погрешно, не се оплаквам но впоследствие загубих и повечето си спомени от казармата… майора казва, че било забавно…
Ожених се… и?... Сега имам право на 45 минути интернет и 1 1/3 бира на ден… по 1/3 биричка бонус за всяка петилетка прослужен брак… жена ми се захласна по криминалета… поумня… бие ме със сапун в чорап… външни белези няма… отвътре съм като парцалена кукла… Не се оплаквам… но разбери, мога да съм изгубил спомени за номера на обувките ти… или как си ми скачал… или да не ми е направило впечатление! Разбра ли ме?
И да попитам… а изнасилихте ли ме след това? Щот и това не помня… а така правят обикновено… бой, бой, танци, сиртакита, кубинки… пък след това се разкопчават… и главния и четиридесетте палавника на опашката… Питам за да знам дали си ползвал презерватив… или да отида да се изследвам за идиотизъм?

(край на глупостите!)

Бъркаш ме с някого. Не съм участвал в (по)бой от детската градина. А и тогава ми беше скучно, защото преподавателката беше слаба ;))) ...сега какви преподавателки отвъждат… бедна ти фантазията… Сполай ти и със здраве!!!

...шуби- дуби означава обичам те...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.