Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 21.09.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема как смолянчанките го правят ...?  
Авторлюбoпитeн любoвниk (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 22:27



сещате се кое,да става въпрос за секса ,интересува ме защото Аз съм от Враца и правя проучване за вестник Капитал ,та въпросът ми е с научна цел .добре е да се отговори на следните въпроси .-Колко често го прави,по колко пъти в седмицата?-Само с един партньор или повечето си имат по 2ма 3 ма партньори?-Споделя ли смолянчанката с някой примерно ,майка ,приятелка или други?моля само сериозни отговори!



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: любoпитeн любoвниk]  
АвторNamaste (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 22:46



Ei golqm obraz si:),spored teb moje li nqkoi da izkaje kompetentno mnenie po vuprosa taka kato go postavq6,vseki moje da kaje za sebe spored men,no az ne bih spodelil vav foruma s koi po kolkoputi kvo pravq,no sas sigurnost ima i drugi obrazi,koito ste se otzovat

usoeh v sabiraneto na informaciq,az moga da ti kaja kolko qkoooo st e ena Gela



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: Namaste]  
Авторлю-лю (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 22:53



добре но поне можеш да кажеш ,примерно дали някоя твоя приятелка си споделя с теб,пък и ако си смениш ника кой ще знае че става въпрос за теб,мисля че това достатъчно скрива самоличноста[



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: лю-лю]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 02:41



Nebezizvestnia Namaste vsi4ki go znaiat, i nikoi i ni6to ne moje da go skrie, vav koito i da e forum, za6toto nie dresiranite NEMSKI ov4arki vednaga nadu6vame krastavite 6tutgartski ku4eta !!! Zatova tiho! A za smolian4ankite i rodop4ankite nikoi drug niama pravo da pita osven Smolian4anin ili rodop4anin/osven ako ne ste pridobili po naturalizacia smoliansko mestojitelstvo s ukaz na prezidenta i kumulativno /t.e.zaedno s tova/ narodnoto sabranie e glasuvalo s kvalificirano mnozinstvo - 2/3 ot vsi4ki narodni predstaviteli za predlojenieto vie da stanete smolianski grajdanin / !!!
P.S. A , toku-6to izrovih ot zakona o6te vazmojnosti za na4ina da pridobiete smoliansko mestojitelstvo:
1. Vie pridobivate avtomati4no takova, ako maika vi e omujena za izpulnitel ot ansambal "Manol Radi4ev"s.Gela i e vzimala deino u4astie v saborite na Selo Gela v produljenie na 37.8 godini.Ne e takova oba4e poljenieto ,ako ba6ta vi e ojenen za maika - rodop4anka,togava vie gubite direktno vazmojnostta da postavite vaprosa pred narodnoto subranie i izob6to niakoga da pridobiete taka jelanata privilegia da se nare4ete Rodop4anin !!! T.e. ot fakti4eska i pravna strana samo rodstvoto vi po nizhodia6ta prava linia s pulnokruven ba6ta rodop4anin 6te vi donese taka jelanoto jitelstvo!
2. Ako prez poslednite 10 godini ste realizirali investicii v na6ia grad v razmer na to4no 200 005 oiro/razbirai evro/.Tuka moga kategori4no da zaiavia, 4e zakona sudurja su6testveni propuski ,tai kato zakonodatelia neobosnovano e snijil iziskvaniata za razmera na investiciite i vremeto na investirane!Tozi propusk sledva da bude vzet pod vnimanie ot novoto 40-to narodno sabranie !!!
3. I na posledno ,no ne po zna4enie miasto e vazmonostta da pridobiete smoliansko grajdanstvo ako izpulnite vsi4ki poznati dosega na 4ove4estvoto Rodopski pesni i gaidarski suiti! NO-o-o v izpulnenieto triabva da e vidno za ciala Smolianska oblast ,4e vie vlagate cialata si du6a i sarce !!!Za celta se suzdava specialna komisia nazna4ena sus zapoved prieta na taino zasedanie ot Namaste,Diva Jeta ,Mecho Puh,Raikovkata - vsi4kite deini u4astnici vav Smolianskia klub/Ako moje6 da gi izdiri6/.Tazi komisia spored zakona triabva da vkliu4va :vsi4ki 4lenove na alpiiski klub pri turisti4eskoto drujestvo "Hristo Hristov"gr.Smolyan + 1/nai-mladia im kandidat 4len po izvesten v internet prostranstvoto kato Andi/ .Za vas triabva da sa glasuvali - zabelejete ne 4rez SMS,a s taino glasuvane s puskane na specialno emitirana za celta ot BNB t.nar.biuletina - banknota s nominalna stoinost 100 leva.Za vas triabva da sa glasuvali pove4e ot 4/4 ot vsi4ki bulgari i 4ujdenci bili niakoga v Rodopite i 5/4 ot 4ujdencite pro4eli ili 4uvali niakoga ne6to za 4udnata planina Rodopi ,kakto i vsi4ki bulgari v 4ujbina - tova e taka nare4enoto na praven ezik kvalificirano mnozinstvo !!!
4.Imate i edin posleden variant ,s koito se iz4erpvat vsi4ki pravni vazmojnosti ,a imenno li4no miti4nia Orfei da povede horoto na sabora v selo Gela na 06.08 - 07.08 2005 g.

S goliamo neudovletvorenie triabva da konstatiram redica propuski v mestnia zakon , koito dava tvurde ulesnena procedura za pridobivane na Smoliansko jitelstvo.Poradi koeto v 3 -dneven srok 6te vnesa predlojenie zakona da bude cialostno izmenen i kriteriite zavi6eni !!!Siguren sum 4e predlojenieto mi 6te sre6tne 6iroka podkrepa ,taka 4e imate samo 3 dni - zatova moiata gore6ta preporuka e : D E I S T V A I T E dokato ne vleznat v deistvie po-golemite biurokrati4ni spanki !!!

Taka e dragi mi lubopiten liubovniko, za6toto da se nari4a6 RODOPCHANIN ne e prosto grajdanski status a garancia za ka4estvena 4ove6ka du6evnost !!!Pojelavam ti niakoga da zasluji6 pred sebe si da se nare4e6 Rodop4anin ,/makar i po mai4ina linia/.Badi zdrav!










Тема Andi...нови [re: Andi]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано26.07.05 10:25



...при цялото си желание да те прочета, не мога... Говориш на български, защо не пишеш на кирилица. Мъчение е да се четат такива дълги постове написани по този начин.

А аз си имам и кофичка и лопатка, вервайте ми ;) Хубав ден и със здраве!



Тема Re: Andi...нови [re: Hoвoбpaнka]  
АвторNamaste (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 11:45



Andi ti si unikalen,
evala za postinga

P.S. Podaruka ot Nedqlko svur6i li ve4e



Тема Re: Andi...нови [re: Namaste]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 12:55



Svar6i brato ,no ot drugata sedmica 6te si podariavam vseki den po edin ! A !?








Za6toto taka mi haresva



Тема Re: Andi...нови [re: Andi]  
Автор DlVA JETA (Fashion House)
Публикувано26.07.05 15:05



i Az sym v komisiqta po naturalizaciq,mnogo visoko si mu vdignal letvata na liubopitniq ljubovnik.

Oblichame Duha a ne tqloto si .


Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: Andi]  
Авторлюбoпитeн любoвниk (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 16:22



няма да им вадим очи ще ги помасажираме малко това е ,поне доколкото ни позволяват да влезнем в черепното им пространство,да ги оставим са си помечтаят и да ни пуснат да се настаним за постоянно



Тема Re: Andi...нови [re: DlVA JETA]  
АвторAнди (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 20:23



Тakav e zakona, a toi triabva da e strog!



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: любoпитeн любoвниk]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано27.07.05 08:51



Като става дума за секс, смолянчанката много говори за това и с майка си и с приятелките си, и с кого ли не... Имам 3-4 приятелки, които редовно ми обясняват, с кого са спали, как е било и т.н. хиляди подробности, които мен не ме интересуват... Колкото и тъпо да звучи, може би в Смолян секса е как да кажа... нещо като ТАБУ... За да ме разберете сигурно правите разлика между секса в Студентски град и секса в Смолян... Със сигурност Студентски води в класацията с 80 % напред... Та точно заради това, че в Смолян се прави малко секс и сравнително с постоянни партньори води до нуждата да се говори за това, да бъде дискутирана тема и т.н...

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: Secret_boy]  
АвторRaikovka (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 14:31



Ама най е гот в Студентския град да го правиш със смолен4ани, въпреки големия избор !!!!
По мое време процентите не бяха така...
А на любопитния ще кажа , 4е смоле4анките са добри когато имат добър мъж насреща...
Не вярвам във Враца да не е така...
Ама теб да не би да са те прогонили от Враца......



Тема Re: Andi...нови [re: Aнди]  
Автор DlVA JETA (Fashion House)
Публикувано27.07.05 21:36



то от много питане няма сметка но какво да ги правиш младите..........?

Oblichame Duha a ne tqloto si .


Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: Secret_boy]  
Авторлюбoпитeн любoвниk (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:46



ти си щастливец,аз дори една не ще да ми споделя за сексуалния си живот а ти цели 3-4 приятелки,за студентски град незнам но враца се слави като едно от най развратните места в родното секс пространство,значи са свестни момихетата!?



Тема Re: защо да са ме прогонили...?нови [re: Raikovka]  
Авторлюбoпитния (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:47



просто си търся от вашия балкан момихе!?



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: Secret_boy]  
Автор DlVA JETA (Fashion House)
Публикувано27.07.05 21:57



според мен секса дори и на марс пак си е секс дори нещо повече ако е с любим човек!

Oblichame Duha a ne tqloto si .


Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: любoпитeн любoвниk]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 21:41







Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: andi]  
Авторlpo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 02:00



==========================================================
Като става дума за секс, смолянчанката много говори за това и с майка си и с приятелките си, и с кого ли не... Имам 3-4 приятелки, които редовно ми обясняват, с кого са спали, как е било и т.н. хиляди подробности, които мен не ме интересуват... Колкото и тъпо да звучи, може би в Смолян секса е как да кажа... нещо като ТАБУ... За да ме разберете сигурно правите разлика между секса в Студентски град и секса в Смолян... Със сигурност Студентски води в класацията с 80 % напред... Та точно заради това, че в Смолян се прави малко секс и сравнително с постоянни партньори води до нуждата да се говори за това, да бъде дискутирана тема и т.н...
==========================================================

Не мога да разбера,как може Българина да е компетентен по всичко....или по точно от нищо да не разбира
Ти някога през живота си да си бил в Смолян ?...едва ли !!!

Аз съм от Пловдив и съм студент в Смолян...Мога да ти кажа .че Смолечанки са ч0 пъти по разкрепостени от Пловдивчанки или селските момиченца които си мислят ,че са Софиянки....

Просто като не разбирате нещо за какво пишете глупости....



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: любoпитeн любoвниk]  
АвторXitrushkA (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 19:18



Mnenie ot jena izpitala poveche.... ne znaete cli che po- dobri jeni v legloto ot Makedonkite NQMAAAAAAAAAAAAAA,kakvi smolqnchakni i kakvi vrachanki....ili kakvito i da bilo tam,shte gi izduhame kato preleten vqtur..... pitaite nqkoi ot ujniq krai kak mu vliqqt toplite slanchevi luchi celogodishno,zashtoto dokato v Smolqn si spinkat zimniq sun, v uyjnata ni polovinka se pekat na plaja....hihi...pak i maja mi e ot smolqn ...da ne bi da e svetec ...??
P.S. Zanimavait se s svestni jeni,ne s nqkakvi selqnki,koito nqmat elementarna polova kuroltuva ,a kultura !!



Тема Re: защо да са ме прогонили...?нови [re: любoпитния]  
Авторkalinin (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 11:39



Така ли се търси брееее,ненормалник?Коя жена би споделила неща от интимния си живот точно на тебе? Кат искаш Смолянчанка - ми ела и си намери на място !!!



Тема Re: как смолянчанките го правят ...?нови [re: XitrushkA]  
Авторlpo (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 15:53



=========================================================
Mnenie ot jena izpitala poveche.... ne znaete cli che po- dobri jeni v legloto ot Makedonkite NQMAAAAAAAAAAAAAA,kakvi smolqnchakni i kakvi vrachanki....ili kakvito i da bilo tam,shte gi izduhame kato preleten vqtur..... pitaite nqkoi ot ujniq krai kak mu vliqqt toplite slanchevi luchi celogodishno,zashtoto dokato v Smolqn si spinkat zimniq sun, v uyjnata ni polovinka se pekat na plaja....hihi...pak i maja mi e ot smolqn ...da ne bi da e svetec ...??
P.S. Zanimavait se s svestni jeni,ne s nqkakvi selqnki,koito nqmat elementarna polova kuroltuva ,a kultura !!
=========================================================

Ето един пълен профан който със сигурност 100% е девствен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.