Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 01.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано12.07.05 20:42



Наистина ми писна да чета в този форум скудоумни, чекиджийско - комплексарски теми като тази по - долу за помаците...а и още куп други...АМА НАИСТИНА МИ ПРИЗЛЯВА...
Нали се ежехте да намерите модератор ?
Какво стана ?
Трябва да има на всяка цена такъв индивид...който просто да трие тези говна !!!
Иначе е безсмислено...

music was invented to
confirm human loneliness


Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: SlOBHAN]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано12.07.05 21:09



кое толкоз не ти харесва ?

по дрехите посрещат.


Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: DlVA JETA]  
Авторraikovka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 14:45



Govnata...



Тема Що викаш?нови [re: SlOBHAN]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано13.07.05 18:35



Що?
Ами ако модератора е прима комплексен мастурбатор активист? Ще ни кара да пишем с бели буквици върз бялото за да му напомня за семенната му течност върху сняг от предпубертетския период?... Ако е шаркски злобен устовец с тъща бракониерка от полу-надолно Райково, пък живее над МВР-то... Ако ти публикува IP-то в десетте най- популярни сайта набиращи доброволци за тестване на вируси 8-мо поколение? Или да се налага да се събуваме преди да влезнем... м?
Що ще правим тогаз? Ще ни окепази хубавичкото, непопулярно дезориентирано клубче... дам... Внимавай какво си пожелаваш ;)

Със здраве!



Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: SlOBHAN]  
Автор 1!!! (1!)
Публикувано13.07.05 20:11



ахъм , и искаш ти да си модератор нали ?:)

The Most Honorable Kingdoms in the World
1 SodalitasWF


Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: 1!!!]  
Автор vogelfrei (meister)
Публикувано13.07.05 20:47



нещо много градове искат да си избират мод :)



Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: SlOBHAN]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 13:24







Тема Re: Що викаш?нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано14.07.05 20:52



да се опитваш да впечатлиш е най-доброто доказателство за липса на харакетер, пич...
опитвам се да си представя мислите ти, успявам...не съм впечатлен, напротив, чувствам се жалко заради теб...

System of a Down will infect you...


Тема Re: ТРЯБВА ДА ИМА МОДЕРАТОР ТОЗИ ФОРУМ, БРЕ !!!нови [re: SlOBHAN]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано15.07.05 08:18



От ръководството на Дир.БГ сметнаха, че не се нуждаем от модератор, защото клубът бил слабопосещаем...

При маниаците компромиси няма!


Тема ;)нови [re: SlOBHAN]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано15.07.05 09:54



Симпатяга си...

За теб:
Нямам дори и идея какъв тип характерност е да обиждаш, но сигурно е "куул" съчетано с думичката "пич"... дам. За това, че четеш мислите ми дистанционно или че звездите ти го говорят- също има оправия... но дори и след лечение остават непреодолени стремежите за минаване през стени... За това, че се чувстваш жалък заради друг, това май е безнадеждно вече... а аз надежда не продавам... Как пиша и защо ти не ме разбираш е друга работа, специално за теб ще направя промоция и ще се перифразирам, за да не се налага да летиш с мисли към мен отново... (Няма да отговарям повече на лични нападки, ако ти се приобщува изневиделица има бележки има и Кю!..)
По темата ти:
Присъствието на модератор е нож с две остриета. Ред и чистичко от една страна, от другата е ограничението и личните предпочитания на човек с повече права... модчето в случая. Критериите които той си определи за това, кое е добро или лошо ще се наложат върху другите пишещи тук (10 човечета максимум)... Има дори и такива критерии при които тази тема би била за изтриване- за нецензурни думи, за обиди или за крещене ;) (с какво е по- добра от онзи пост на която много се дразниш и е повод за писанията ти?) При това текучеството на мнения остава и някой да ги трие или заключва... пък и де отива тръпчицата да си почешеш пръстите в безсмислени слово-блъсканици с някого? ;) В този ред на мисли- внимавай какво си пожелаваш, за да не се сбъдне...

Сполай ти... и със здраве!

Редактирано от Hoвoбpaнka на 15.07.05 11:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.