Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 22.05.24 
Градове
   >> Смолян
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Българомохамеданитенови  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано14.05.05 17:57



Проблемъте , че има места в Родопите, където тези хора са подложени на мощна асимилация и потурчване. Най-вече районите на Якоруда и община Сатовча. Това става с помощта на външни сили, враждебни на България. В тези райони хората подивяват, младите момичета ходят забулени от глава до пети, не се здрависват с непознат човек, особено мъж и т.н. В Смолян може би засега българомохамеданското население издържа на тези атаки и е запазило българския си език и самосъзнание. На други места също. И в тази посока трябва да се работи - да се изтъква, че тези хора са българи и че България е и тяхна родина. А по отношение на емисарите от ДПС и чужбина да се подхожда твърдо.
Дали се правят опити патриотичните организации на българомохамеданите, съществували до 44, да се възродят?

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Българомохамеданитенови [re: пaтpиoт бr]  
Авторpaмзaй (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 13:32



проблемът на българомохамеданите е... че са мохамедани... това позволява по техен адрес да се правят всевъзможни спекулации... турското робство дойде първо с кървавото превземане на РОДОПИТЕ...



Тема Re: Българомохамеданитенови [re: paмзaй]  
АвторRaikovka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 21:32



Ama az ne razbrah kakvo tochno ti e mnenieto za tozi problem.

Naistina li mislish che onezi momicheta nasilstveno zabuleni se chuvstvat dobre i che tova e tehen izbor. Ili da te obrezhat na 15 godishna vazrast i da lezhish v bolnica ot infekcia e projava na njakakavo obshtuvane s Gospod.

Kade e lichnija izbor....



Тема Re: Българомохамеданитенови [re: Raikovka]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано16.05.05 22:52



Имам една молба, пишете на кирилица , моля.
Знаеш ли, често ходя в Доспат на почивка и се чувствам много уютно там. И не виждам забулени млади момичета, точно обратното.И всички говорят на български, като изключим ходжата от джамията. И квартирите са евтини и с много добри условия. Абе Доспат е супер. И Смолян, разбира се.
Ама като минах през Сатовча, и се уплаших. А това е оттатък Дъбраш, на 25 км от Доспат. И в Якоруда.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Българомохамеданитенови [re: пaтpиoт бr]  
Авторantipatriot (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 01:59



ABE PATRIOTA SIGURNO ITI HVARLYA6 GYUBECI ,KATO DRUGITE PATRIOTI OT CHALGA DISKOTEKITE....OSTAVI HORATA DA JIVEYAT KAKTO IM HARESVA....TOVA KOETO TURCITE NE MOJAHA 5OO GODINI,VA6ATA CHALGA I ;BALGARSKATA MUZIKALNA;TV PAAAAAAYNER GO STORIHA ZA 5 GODINI....SRED POMASITE NYAMA NARKOMANI ,GEYOVE,LESBIYKI,.... NE TI HARESVA 4E MOMI4ETATA SA ZABULENI ,ZA6TOTO NE TI PUSKAT,,,A ZA OBRYAZVANETO SI MNOGO NEPROSVETEN..TOVA NE E RELIGIOZEN OBRYAD...VAV MODERNATA AMERIKA 60%OT MAJETE SA OBRYAZANI ZA6TOTO E HIGIENI4NO... PLEASE UPDATE YOUR HEAD AND LIFE ...NOT ONLY YOUR PC....IZVINYAVAY ZA LATINICATA FLEX TYPE NE MI RABOTI



Тема хехнови [re: antipatriot]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано17.05.05 11:00



В Америка има доста обрязани, не знам какъв е процентът, но то е защото има много чифути там, а и те също се обрязват по религиозни причини.
И не, обрязването не е хигиенично, това е широко разпространена заблуда, всъщност обрязването носи доста негативи. Като медицинска манипулация си има тесни показания, но и тогава пак си носи негативите на обрязаните.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: хехнови [re: тиrъp]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано17.05.05 17:36



ахрянките са много вкусни.

по дрехите посрещат.


Тема Re: хехнови [re: DlVA JETA]  
АвторRaikovka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 21:20



Ama zashto go kazvash tova sega. ne e li malko kofti ili az sam zadrastenjachka.

A pak na tezi deto si misljat che e mnogo lesno v chuzhbina da si smenish klaviaturata i da pishehs po vreme na rabota na kirilica sa naistina zadrasteni...
I tova vaobshte vazhno li e



Тема Re: райковкатанови [re: Raikovka]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано17.05.05 21:44



Да , важно е.Отговори си сама защо.
А щом си в чужбина разбирам, само че аз откъде да знам, ама айде щом казваш, добре,задръстен съм.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Българомохамеданитенови [re: antipatriot]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано17.05.05 21:50



Ами никъде нищо не казвам за обрязването, бъркаш ме с някой.
А това , което аз искам е да се спре потурчването на българите-мюсюлмани чрез промяна на самосъзнанието им. Това дето не ми пускали, не знам с кое мое исказване съм заслужил коментара.
Аз искам българите да са единни като народ и да знаят кои са.
За чалгата- зависи какво разбираш. Популярна музика за маса, а не цигански гюбеци, слушат на целия балкански полуостров.Не мисля че това е проблем.

Сакар планина - перлата на Тракия



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.