Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 26.04.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано19.06.05 15:44



И на мене ни липсва, ама толкова много, че като свия с колата нагоре след Каптажа и "Златна Рибка" - и вече ме тегли да намаля и да обърна на 180 градуса.

вероятно звучи смешно, ама е истина.
не ме интересува стандарта на града, нито колко като процент са извън България и къде искат да прекарат шибания остатък от живота си.
не съм чул човек от този град, независимо къде е, да не иска да се върне.
вероятно греша, вероятно всеки би могъл да ме засипе с опровержения.
сигурното е, че Смолян е хубав град (да не говорим за хората му) и като такъв дори и не помислям да го сравнявам с никой друг по света.

жена ми, а и всичките ми приятели са оттук, първата ми рожба е родена тук, така че, горният коментар си е направо излишен...

music was invented to confirm
human loneliness


Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Paйkoвka]  
АвторRis (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 15:33



i v druga zona na Italy da be6e,pak 6te6e da se oplakwa6,4e ti e kriwo,raikowo...raikowo...:)
samo tam wi e dobre na was,wsi4ki si se znaite,wsi4ko si poznawate,v DNK- ato wi e da ne se prisposobqwate nikade i da se oplakwate!
23 godini ne "prestoi",a jiwot wodq tuk i nqma kakwo da mi obqsnqwa6 za razlikite w regionite ti to4no!
meti si ofisa i wisi si v kluba(to i tuk kato gledam nikoi ne te ebawa...mnoo sert 6toto)
nqma da si gubq wremeto da ti obqsnqwam ot kade si do6la i kade jiwee6,bezpredmetno e,nikakwi priznaci na wazpriemane ......
emigrantite(ot dalgi godini w 4ujbina) i balgarite jiwee6ti w BG ni swarzwa samo bg ezik
ob6tuwaneto i komunikiraneto e edno,wiseneto po kafeta i mehani4ki s hora,okolo teb izdawa6ti samo zwuci e drugo
opitai se da pojivee6 istinski i 6te widi6 za kakwo ti goworq



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Ris]  
АвторPaйkoвka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 20:24



Абе темата беше: Град Смолян.
Не 4е последното ти излияние ми стана много ясно..,ама .

На тема колко са ни твърди балканските глави, както се изразяваш ти, съм съгласна само за моята. За другите не отговарям.

А пък , като 4ета как злобно пишеш си мисля, 4е и ако аз стана като теб след 25 години живот в Италия, по добре да се пребирам на село...
Имаше една селянка от едно плевенско село, дето беше примадона в Миланската скала. Дето и тя от селски 4увства искаше да бъде погребана в България..!!! Надявам се за 25 години в МИлано все да си я 4ул как пее Гена Димитрова , нищо 4е е от село
Или ти със селяни си нямаш работа.......

Де да бяхме вси4ки селяни ,като нея..!!!!.



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Paйkoвka]  
АвторRis (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 18:01



definiciq za selqnka:
jena,koqto iska da se otli4i s ka4estwa(koito qwno nqma!ina4e nqma6e da se poti tolkowa da izpakne),4esto gowori zle rodniq si ezik(za 4ujd ne mi se misli kak waob6te se sprawq,ako se sprawq izob6to?),sama se hwali,za da pod4ertae towa,koeto NQMA i waob6te ne e zadaljitelno da se e rajdala na selo-towa e na4in na darjanie i na mislene-wroden e!

p.s:zakasnqla si s nowinata za G.Dimitrowa,w4era li go pro4ete,leka i prast...



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Ris]  
АвторPaйkoвka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 20:48



Ама защо не се опиташ да пишеш с BP ili BG . Знам 4е е малко кофти в на4алото и се бъркат клавишите , ама си заслужава. Да видим тогава как ще спелуваш .Венеция. и мене така ме помолиха и аз от добри 4увства се постарах да ни ги дразня хората в клуба

Ама аз се разхождам в този клуб за положителни емоции, затова няма да давам определение за злобен 4овек

И зщо ли не ми отговори на нито един конкретен въпрос!!???
Най ве4е. Кефи ли те Смолян или не..............!!!??



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 14:57



V Germania sum i po-to4no v Heidelberg !I ako tozi nemski grad se s4ita za nai-romanti4nia v Germania,to sus sigurnost Smolyan e nai-romanti4nia grad v Bulgaria!Zavisi oba4e omantikata na du6ata vi da ne e v kavi4ki.Ima mnogo hliab i bude6te v Smolyan !Prekrasno e !



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Andi]  
АвторRis (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 17:49



hubawo grad4e e h.!krasiwo plo6tdad4e s katedralka i sre6tu neia hotel kato dworec..palen s mladi hora
i smolyan e hubaw grad za bg:)
samo da se wra6ta6 za po4iwka..za drugo ne



Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 13:32







Тема Re: Нещо за Смолян !!!нови [re: Baвa M.]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 21:39








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.