Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 23.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: пАмаци :)нови [re: otgovor na raikovkat]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано11.05.05 21:22



Алоууу... ама не става дума за расизъм.

Разисъм е когато ти си негър, а аз бял.. и ти кажа, че ти не можеш да работиш с мен, защото си черен.

Тук става дума за вяра. Не знам как точно се нарича тая работа... може би дескриминация на верска основа. Това е правилния израз. Не ставайте смешни с тоя расизъм.

Така, извинявам се, че се намесвам по въпроса, но на какво мнение са родителите ти? А неговите? Мисля, че не го одобряват. На тях на пук ли им правите? Любов на пук не ми звучи много добре. Иначе Ви желая късмет.



Тема Re: пАмаци :)нови [re: Cлaв]  
Авторotgovor na Slav (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 10:05



Izviniavam se parvo za tova 4e sam se izrazila nepravilno po otno6enie za rasizma,moje bi ti si go narekal pravilno i az se saglasiavam s tova.Do kolkoto lubov na puk,ne bih kazala 4e e taka.Nie prosto se razbirame 4udesno,a otnosno roditelite ni,te niamat ni6to protiv,tazi tema e iziasnena v na4aloto na na6ata vrazka.Nie jiveem zaedno pove4e ot godina i po4ti prez cialoto vreme ili to prez polovinata roditelite mi jiveiat s nas.Tova ne e lubov na puk,moje bi gre6no sam se izrazila,kato sam kazala 4e napuk na vsi4ki nie sme 6tastlivi,niamala sam tova v predvid.Vse pak ti blagodaria 4e si vzel otno6enie po vaprosa.Moje bi niakoi hora o6te nemogat da sviknat s misalta 4e v smesenite brakove niama ni6to lo6o,vse pak sme normalni hora i sme namerili ob6t ezik zaedno,a v tova nevijdam ni6to nenormalno.blagodaria vi za pojelanieto,dano vinagi da sme tolkova 6tastlivi zaedno.I na teb ti jelaia sa6toto ot sarce.



Тема Re: пАмаци :)нови [re: otgovor na Slav]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.05.05 19:14



Съжалявам, че те поправям отново, но мисля, че за смесен брак става дума тогава, когато става дума за брак между хора, представители на две националности или два етноса най-малкото.

"Помаците" не са етнос. Това са си българи, които много са държали да си спасят живота и са приели друга вяра. Аз също бих направил така. Животът за мен е по-важен от някакви смешни убеждения или пък вяра в нещо, което е неразбираемо за мен.

Както и да е. Бъдещият Ви брак няма да е смесен. Българи сте си. На практика само сте представители на две различни религии.

Аз имах преди време връзка с момиче от региона, но за добро или зло нищо не излезна. Пожелавам Ви късмет.

Поздрави,
Слав



Тема И ти ли бе цирк?? :)нови [re: Antichrist Superstar]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (онзи лошия)
Публикувано14.05.05 10:23



Не мяна! И що??

Аз Съм Всичко и То Всичкото е в Мен! ;)




Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.