Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 10.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ...  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано11.08.04 14:41



Един младеж от този хубав град ми открадна сърцето ... това е положението :)
Сладурче :)

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: ...нови [re: Bиливap]  
АвторSoze (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 18:51



преди шест години една красива девойка от този хубав град открадна моето сърце...
ЩАСТЛИВ СЪМ!!!




Тема Re: ...нови [re: Bиливap]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано12.08.04 16:33



Кофи!
На мен така се опитаха да ми вземат бъбрека в Планерариума... Кофти хора са това родопчаните, само дебнат да ти чопнат нещо и след това "карантия с бира", "дроб с люти чушки" и "сърчица по хайдушки" ти предлагат по механите. Лично аз се оправих бързо - платих откупа и ми го върнаха. Само не се обаждай в полицията!!!

Като начало може да си пееш песента на Митко Щерев: "... щом отново намеря очите си, ще се върна при теб...шом отново намеря сърцето си, ще се върна при теб!"

Няма ли други клубове? Любов; Сподели; Намери и унищожи; Медицина. Каква реакция очакваш от поста си тук? Редовно си менкат сърчицата в Смолян, понякога ако имамат повтарящи се си разменят и с други градове...

Със здраве!



Тема Re: ...нови [re: Bиливap]  
Авторeти (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 20:32



И на мен, и на мен един хубав младеж от този град ми открадна сърцето преди 3 години. Още не ми го е върнал. Искам си го цялото заедно с него!



Тема Re: ...нови [re: Novobranka]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано13.08.04 08:11



Ам ти си голям късметлия да ти кажа, шот си се разминал с бъбрек и лек откуп в някоия от механите,,, мен у Планетариума ми изпиха мозъчето преди години и от тогава почти всяка седмица ходя да си го искам обратно, ама ония още повиче пият.... кофти работа..опитах се да се пробвам и аз из кръчмите родопчански, пак не стааа.....

Та сега и аз си трся някое дивойче да си са поменкаме малко (разбирай да мисли вместо мен и да ма ни халал бая), току виж ми се усмихнало щастието....

Бреййххххх хубав край са си родопите смолянчански.... и дивойкити също са си хубави ;)

Ай сос здраве

Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Re:нови [re: Novobranka]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано15.08.04 22:09



Глупавичката ми тя :)
Като не разбираш, замълчи си по-добре :)

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: Да предупредя всички с откраднати сърцанови [re: Bиливap]  
Автор Jennifer (Scarlet)
Публикувано07.09.04 14:04



че родопоски камък не се мести от Родопите, както казват там, и както съм имала възможността да се убедя.

Виливар, айде стига вече съвпадения с тебе!
И за това ли си съвпаднахме!



Тема Re:нови [re: Jennifer]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано17.09.04 18:30



Оооо, ще го преместим :)
Ако не, той сам ще поиска да се премести!

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: Ех, за мен е вече късно:))нови [re: Bиливap]  
Автор Jennifer (Scarlet)
Публикувано19.09.04 11:29



Аз направих друг избор. "Камъкът" като не се премести навреме, така стана. Нека сега да си ближе раните
Но не съжалявам.
Много са тежки на местенето.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.