Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 24.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Родопски mp3нови [re: димитъp]  
Автор Kaбaдaлиятa (a.k.a. Brian24)
Публикувано30.08.07 09:32



Димитре,
Поздравления за упоритостта ти да съхраниш записите


Аз имам доста неща на грамофонни плочи, но така и не можах да ги кача на дискове.
А относно качването им в този форум - няма начин директно да се качат тук.
Просто намираш някъде сървър със свободен достъп и ги качваш там.
Тук просто пускаш линка към сървъра.
Провери дали все още може да се качва в дата.бг


Р.S - Изпратих ти писмо на и-мейла, който си оставил.


Поздрави от Маями.
Боян.



Тема Re: Родопски mp3нови [re: Kaбaдaлиятa]  
Авторcмoлянчaнka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 12:35



Здрaвейте, случайно попаднах на дискусията в dir.bg за родопската музика и много се зарадвах, че има толкова много учасници. Аз също съм от Родопите-Смолян. Издирвам една песен от незнам колко време. На последния Роженски събор в началото на откриването две момичета от Неделино изпяха една песен на неделински двуглас. Значи в песентта се пееше за Загубена Севда, тъжна любовна родпоска песен е това, само че не знам как се казва, само това запомних от нея. Издирвам тази песен сигурно от година и къде ли не питах и разпитвах не можах да я открия. Едни приятели французи бяха на гости на Роженския събор и много ги впечатли тази песен, обещах да им я намеря и изпратя, но досега не съм успяла.
Ако може да ми помогнете ще е невероятно наистина, много ще съм ви благодарна.
А дали има някъде в интернет песни, изпълнени на неделински двуглас, уникално нещо е :)

Ако се сещаш как се казва песента и ако ми дадеш и линк ще е страхотно. А ще зарадвам и моите познати от Франция. Благодаря предварително на всички.

Можеш да ми пишете на e-mail nev4ik@abv.bg



Тема Re: Родопски mp3нови [re: Kaбaдaлиятa]  
Авторdstoianov (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:35



Ето ви линка макар и с малко закъснение за въпросните записи на бай Дафо Трендафилов - www.krichim.net/vw/muzika



Тема Re: Родопски mp3нови [re: dstoianov]  
Авторdstoianov (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:38



Очаквам мнения.Харесват ли ви?Бих могъл да кача и записи на друг именит гелски майстор на гайдата Михал Калфов.Само че ще ми е необходимо още доста време!





Тема Re: Родопски mp3нови [re: Kaбaдaлиятa]  
Автор edinotvas (непознат )
Публикувано12.11.07 00:41



Здравейте всички от форума! Включвам се в тази много полезна тема особено за нас, които сме извън България. Тук се дават много линкове за родопски песни, но за съжаление повечето са на сървъри на data-та, които са недостъпни от Испания. Много ви моля, давайте и линкове към сайтове, достъпни от чужбина, или ако е възможно да качвате на сайтове за шерване на файлове.
Предварително благодаря и бъдете здрави!



Тема Re: Родопски mp3нови [re: edinotvas]  
Автор Kaбaдaлиятa (непознат )
Публикувано22.12.07 08:28



Здрасти,
Пробвай да стигнеш до българските сайтове чрез прокси връзка:



Само за инфо - повечето от посочените в началото на темата линкове вече не работят, тъй като потребителите в data.bg са си разчистили директориите.
За актуално инфо и връзки можеш да погледнеш във форумите на kaldata.com и krechetalo.com



Тема Re: Родопски mp3нови [re: brian24]  
Авторздpaвko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 22:21



мно се зарадвах, когато жидях това, хо не става.Ако някой има тези песни , моля да пише на: Zdravko_jaltusha@abv.bg





Тема Re: Родопски mp3нови [re: здpaвko]  
АвторCмoлянчaнин (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 13:01



http://www.4shared.com/dir/8257006/de6ed713/Kaba_Gaidi.html Приятно слушане



Тема Re: Родопски mp3 [re: Cмoлянчaнин]  
Авторlvmar (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 21:00



Евала, напълни ми душата!


И същевременно ми е тъжно, че съм далеч от родния ми Смолян!



Тема Re: Родопски mp3 [re: lvmar]  
Автор Чokмaнeцa (непознат)
Публикувано01.08.08 21:34



Браво на Смолянчанин,отдавна не бяха качвали,но да не забравяме Кецата и Кабадалията всичките ми родопски са от тях!

Да сте живи и здрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.