Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 27.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vsichko spi ????  
Авторharmansky (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 11:23



Не разбирам, града ли е заспал или хората в него??Вие как мислите??? Защо никой не влиза в този клуб?Защо????



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: harmansky]  
Авторgeo_19 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 16:16



Защо да спят всички? Нали виждаш обратното. А Смолян интересна тема ли е?



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: harmansky]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано03.03.04 19:27



"Я съм ей туф, ама ти са ни причуваш!"

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: Secret_boy]  
АвторHARMANSKY (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 19:49



Ам я все гльодам да найда некъф чилек ,да си думаме,ама.....на нема и тва си то!!!



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: geo_19]  
Авторharmansky (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 19:55



jitelite sa interesni i prekrasni !!!!! no mnogo zatvoreni (mai) : ))))



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: HARMANSKY]  
АвторPoдoпчaнинa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 07:35



Приятели,
хотте да пуснем неква интересна тема и тогав щи да видите как ще са понапольни с люде айтува.
Какво ново в Родописе? Йе сам малко далечко, ама нали си ми е насърце Родопа и все ма тегли нах там, тегли...
Интересно ми е, дали младисе галят да слушат родопски песни?
Ние по старкисе йетце си ги галяме и ага си чуя нашенска песен, та ми припада на сарцесо, разшенвам са малко, поразтожвам са...
Видех, че е имало айсакава тема за младисе и народнисе песни, ама то в нея нищо интересно.
Какво ще кажете да почнем само на родопски да си думаме айтува. Хем ще е нещо оригинално, хем ще видим колко хора знаят диалекта...Бално ми е, оти всичко са забаря - и стария диалект, и старите обичаи.
Нема нищо по-страшно от народ, дет` не повни от каде иде и нах каде е торнал.



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: Poдoпчaнинa]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 15:46



О,не се бой за диалекта.....само веднъж да минеш по главната и ще чуеш поне 10 родопски разговора,а за обичаите си прав...следващото поколение няма да прави нищо от това,което старите поддържат като традиция,но няма как да се спре масовата вълна която вълнува младите...мобилни телефони,компютри,излизания,дискотеки...на последно място е учене и уважение към традициите.
А за интерсената тема....хм,като се замисля....за този град май няма такава,тук наистина не се случва нищо,но пролетта се задава,може и да изникне нещо интересно,знае ли човек....
А като гледам май всички,които пишете тук сте все някъде извън града и се питам...защо ли.....май е точно затова,защото тук нищо не се случва,никой не иска да инвестира нищо,да живне това райско място....а то дори един Макдоналдс няма....да си заведем децата да полудуват.
Наистина малко са градчетата като Севлиево,няма защо да бягат хората...тези от Видима сами са им дошли на крака,а тук не мога даже да се сетя за някакъв по-сериозен бизнес...дано не се засегне някой,но аз така ги виждам нещата.
Но ние нали сме си корав народ,знаем че като стигнем дъното така или иначе ще се изтласкаме нагоре....



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: Haдя]  
Авторharmansky (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 18:28



koga shte go stignem nai-setne tova dyno ,az da pochnem da izpluvame !!!!!!!tolkova li e dyleche ????



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: harmansky]  
Авторharmansky (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 20:18



Както изглежда ,наистина ВСИЧКО СПИ в този красив град!!!



Тема Re: vsichko spi ????нови [re: harmansky]  
АвторAndi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 16:47



Imat si horata po-interesni zanimania ot kisneneto pred intrernet!Predpo4itat da ob6tuvat on LIVE!Pak i kra4mi bol !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.