Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 26.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ;0(нови  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано06.12.03 16:58




Ей народе какво става по Смолян..никой от 2 седмици не е пуснал и дори един постинг във форума - толкова ли сме заспали - нищо ли, наистина не се случва там...дайте малко инфо каква е хавата по галавната - построиха ли я вече, някакво коледно настроение няма ли, всичко ли е толкова замряло, както във форума тук????
Sorry, ама от няколко месеца не съм в града и ми се ще да понауча кой, какво , защо, кога поради какво и разни такива, или няма нищо....хайде малко да се праздивижим....


Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема tuk smeнови [re: MitUK]  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 22:02



Ami ne vidia li snimkite ot glavnata v www.rozhen.com ?
Inache po princip v Smolian si niama nikoi :) sreshtat se interesni lichnosti vyv foruma na www.rozhen.com .



Тема Re: tuk smeнови [re: sofia]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано07.12.03 13:58



Interesni lichnosti v rozhen.com - i tam symbil i tam sym puskal postingi(Mitkogeorgiev) i pak nisto. Snimkite na glavnata sym gi vijdal otdavna (vednaga sled kato se poiaviha na Rozhen.com... Ama i atam ne e kkoi znae kolko po-razdvijeno polojenieto...

Interesuvashe me dali sa gotovi magazinite domosta na Kinoto....


Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Знаеш ли,и аз...нови [re: MitUK]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 09:42



...съм си задавала въпроса защо е толкова непосещаем този клуб....и малко,по-малко си отговарям....много е просто,почти няма фирми(било частни или държавни) с неограничен достъп до интернет.Ето в пощата например,като ходя да си плащам сметките виждам,че още работят на допотопния DOS.В общината нямат ток,а камо ли компютри с достъп до интернет.А не виждам колко хора в Смолян си имат собствено PS,а и да имат дали могат да си плащат след това сметките на телефона.Както и да е.....нещата са доста логични....замрял град-замрял клуб.
А за главната се изприказваха доста приказки,затова няма смисъл да се повтаряме...най-добре да се види,а наистина има какво да се види.Магазините до моста са си все така с кофражите,но като цяло стана хубав център на града...
Ако нещо друго те вълнува,а виждам,че е така,питай....




Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: Haдя]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано08.12.03 13:38



Какво точно против DOS имаш?



Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: Novobranka]  
Авторkecata (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 23:46



Ne e vyprosa v DOS-a!!! Ne razbra li? Prosto nikoi ne vliza v tozi klub!!! Zashto li?Moje bi, naistina nqma firma,koqto dava neogranichen dostyp do Internet.Tova e minus za grada.Golqm minus!!!!



Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: kecata]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано09.12.03 10:08



А-ха!
В общината освен ток има и компове и нет. Чатя си редовно с мама ;))), а следващия път ще я попитам защо в свободното си време педпочита да си общува с мен а не да поства в Dir-a.
Нет има достатъчно. Хора се срещат сегис- тогис. А защо не четат Dir не знам! (днес ще питам обаче няколко човека, да видим ;)
Колкото до софт-а на пощите - ползва се това което върши работа! Няма институция която да издържи на новостите в IT бизнеса ... и защо си мислиш че пощите в Смолян и Стара Загора, например, са с различен софтуер?

Със здраве!



Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: Novobranka]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано09.12.03 12:09



Добре, малко май се пораздвижихте... ама пак се забатачихме... дайте сега и аз да си кажа мнението... и първо към Надя, щото (ако е същата от темата за управлнието) ми харесва как мисли и ми се ще мако да поспоря с нея (това трябва дасе смята кто хвърлена бяла ръкавица )

Наденце, не смятам че причината е във фирмите, които не предлагат неограничен достъп до интернет, нито във DOS-a на пощата, нито в липсата на Интернет в общината (въпреки, че именно от общината имам две юзерчета, с който почти всеки ден си казваме здрасти и т.н)... Достатъчни ти са 3-4 интернет клуба, които ги има из по главната на стария център (още ли са там?)- в общи линии до сега като саъм си бил в Смолян (не много често последните 5 години) винаги ми е било трудно да намеря свободен компютър там...и в интерес на истината повечето от "децата" и не само, всъщност ползват залите за И-нет, и чат, а не за игране...това според мен е достатъчна възможност ако става нещо в града да се пообяви в Интернет форуми... и още един аргумент в моя полза - като се прибера в къщи, и брат ми обикновено като влезе в Интернет винаги намира поне 4-5 негови приятели от Смолян, кпито са online... Знчи има хора в града, които да позлват Интернет.... и точно в този момент се сещам за Novobranka - ами че този юзер не е в Смолян, нито пък съм аз в България, а познавам още един куп народ от грда, които са в чужбина, а и ги засичам он-лайн... Има хора, които ползват интернет. има хора, които се интересуват от комуникация и разни подобни начини на общуване...

Питам се аз, а и вас и се надявам отговор да намерим - Защо липсва интерес да се пише във този форум. Вижте в другите градове (които са доста по малки и с доста по плачевно състояние от това в Смолян - казвам го със абсолютна убеденост, защото съм пътувал доста из България (за съжаление не навсякъде, но достатъчно) за да кажа, че хората в смолян са си доста добре - и с пари и с възмпжности да ги изхарчиш, и да ги изкараш също - и сравнявам с градове в България като Монтана, Видин, Лом, и още доста из северна България....Сега не искам да ме разберете като казвам това, че в Смоялн сме се родили в злато... Това което искам да кажа е, че има градов е със сходно на нашето и дори по-лошо икономическо, социално и технологично състояние и пак имат по добра активност в Интернет.....

Опаа пак се разпалих и се разписах - айде дайте мнение по въпроса, че ако продължа ще ме обявите за враг номер едно на форума......

Поздрави и лек ден от мен!!!

И все пак:

Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: MitUK]  
Авторkecata (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 22:25



Какъв е извода за всичко това?НЯМА ИНТЕРЕС към клубовете в ДИР-а Къде е причината ?Може би не е атрактивно тук?(че е така -така е)Но нали ние,юзерите правим форумите такива,каквито са!!!Значи темите не са добри,или ...Както гледам ,участниците сме все извън града.Това е наистина жалко,но нали има и други юзери,които милеят за Смолянския край?Дано се включат Дано се включи и някой от града!!!Много искам да се случи Не е трудноОпитайте бе хора



Тема Този ник...нови [re: kecata]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 10:46



..а именно Надя, го сложих като умалително от Надежда.Надеждата,че децата ми ще искат да останат в този град,Надеждата,че вие които сте в Германия или Англия ще се върнете тук,Надеждата,че в близко бъдеще ще започнат да се виждат по улиците на Смолян по-усмихнати хора,облечени с по-актуални дрехи,а не с отпреди 10 години овехтели палта и обувки.
Имам още толкова много очаквания за този град....и надежди....
Явно всички,които влизаме в този клуб милеем за града...а особено вие,които сте далече...но момчета не виждам какво ново да ви кажа за града,освен че вчера щях да се пребия на заледената главна улица.Прословутата улица е невъзможна за преминаване зимата
станала е като ски писта,но аз си забравих ските вкъщи..повече няма да правя такава грешка.
А,щях да забравя...Mituk,приемам хвърлената ръкавица....и няма защо да се притесняваш дали някой ще те обяви за враг на форума...Дръж се естествено,поне тук можем да си го позволим.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.