Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 24.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ;0)нови [re: MitUK]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано10.12.03 11:31



Добре Така ми харесва!!! Май малко по макло започваме да се събуждаме (или поне тези които сме във любимия ни форум...
(отварям една скоба - ник-а ми MitUK идва от Митко в UK (united Kingdom); знам че не е най-доброто попадение, но когато се регистрирах всиякакви други варианти, за които се сетих бяха вече регистрирани);

И така отново към темата... току що съвсем нарочно се поразрових из форумите на другите градове - бе какви ли не теми можеш да откриеш - Вземете Ловеч, например, (щото е от калибъра а Смолян, а и е областен град.., май?) - теми от рода на "Браво на кмета" (критика), "Връщаите се в Ловеч" (местен патриотизъм); "продавам теми по история" (касндидатстудентски бизнесе); ..... Е, не ми се вярва, че в Смолян не можем да пишем по подобни теми... Това все пак е Интернет форум и в общи лини все може да се измисли нещо, което да го изкоментираме по най-обстоен начин ;0)))) ако ще то да е най дълбоката и недостоверна квартална клюка...
И така сега се сещам, че мога да инициирам една тема, която ще е взаимствам от един друг форум - "Българи в Чужбина"... Ей сега ще я пусна като нов постинг ;0))

Лек ден от мен....

И нали знаете -

Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Този ник,нови [re: Haдя]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано10.12.03 11:48



а именно твоят, Надя - надеждата... Хм..Харесва ми, ако това което казваш е така, наистина!!! Да ти кажа и аз живея с тази надежда, че града ще се развие.. аз искам да се върна, познавам и доста хора, които не са в Смолян в момента и са готови да се върнат в този град, естествено при определени условия (за всеки са различни и строго индивидуални)... Що се отнася до мен - за сега няма много фактори, които да ме спират да се върна в града - аз съм в Англия само за да се обучавам, да се уча и да взаимствам... имам скормен трудов опит в в областта на туризма в България, но ми е достатъчен за да мога да сравнявам (това което е тук в Англия и състоянието на България) да критикувам, и ако е късмет да прилагам успешни практики, защото няма нищо лошо в това да копираш, стига да е добре за всички ни...

И сега ще си позволя да ти кажа (не знам дали си излизала извън България), че тук в Англия или поне в града в които аз се подвизавм (Много популярен тук но не и извън страната), местните "младежи" са светлиннии години след нас по отношеие на качествено и стилово обличане..Така че това не го приемам (дори сега като се замисля съм с дънки на две години и пуловер на 8 години, купени в Бългрия, в Смолян - и да ти кажа изглеждам много по чист и "спретнат" от англичаните ;0)) ... Това беше опит за разчупване на сериозността, естетвено знам какво и маш пред вид като пишеш тези неща .... И да ти кажа аз съм БОЛЕН ОПТИМИСТ по отношение развитието на града и съм повече от убеден, че ни очаква добро бъдеще (ако преживеем зимата и не си изпочупим галвите на галвната - пиша "ние", защото и аз ще се появя, макар и за кратко, в града - някъде в края на Януари началото на Февруари...) та така, това от мен.... за сега ;0)

Поздрави и лек ден!

Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Re: Знаеш ли,и аз...нови [re: Haдя]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 10:13



Zdrasi Nadia. Shte napravia edna malka popravka. Ne si misli che poshtata niama vuzmojnost da raboti pod Windows ili neshto drugo. Prosto DOS e nai dokazanata burza i sigurna sistema, koeto e mnogo vajno pri izvurshvaneto na razplashtatelni operacii. A i na tiah ne im tribva nishto drugo. Ako ne si zabeliazala povecheto golemi organizacii sa s DOS. E... ne govoria za administrativnia otdel kadeto nujdata ot Windows e neizbejna :)
chao i pozdravi na Smolian :))



Тема Добре,явно...нови [re: veso]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 10:57



..ще трябва да се извиня на този DOS.....и да направя малко уточнение.Идеята ми беше малко по-друга...не какви предимства има една или друга операционна система,а това че работейки под DOS,много служители почти нямат достъп до Интернет,а оттам и липсата на участници в този клуб.Може и да не съм права,но аз така ги разбирам нещата.И не мисля,че тази думичка "допотопен" е кой знае какво основание за каквито и да било полемики.Има много по-съществени неща за обсъждане свързани с този град...
Но в момента на мен не ми се обсъжда нищо защото идва Коледа и не ми се мисли за друго...
Весели празници,момичета и момчета!



Тема я и аз да се включанови [re: Haдя]  
Автор bilder (оборотен)
Публикувано19.12.03 21:08



Айде стига с тия Досове и прочие!
Дайте родопска музика и ......
Мисля по често да се мяркам в клуба,но ще дам съвет на тези за които е възможно да бишат на БГ.
По лесно се чете и все пак сме БЪЛГАРИ!
Айде приятно изкарване на празниците и може да се видиме някъде из Смолян по коледа или нова година.



Тема Re: я и аз да се включанови [re: bilder]  
Автор MitUK (Novak)
Публикувано21.12.03 16:28



А бе builder като държиш да пишем толкова много на Български, между другото ти защо не вземеш да изкараш едно начално образование, че да се научиш как се пише без грешки - така създаваш по-добро впечатление!!!

Животът е прекрасен ... а всичко останало е песен!!!


Тема Re: я и аз да се включанови [re: MitUK]  
Автор bilder (оборотен)
Публикувано21.12.03 18:10



Извинявам се за правописа си, но тогава бързах и не догледах какво съм написал.
Иначе доста отдавна съм искарал основното си образование и в момента се опитвам да се справя и с вишето си.
Все пак благодаря за забележката, но да не издребняваме

Редактирано от bilder на 21.12.03 18:12.



Тема Re: я и аз да се включанови [re: bilder]  
АвторKirka (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 17:09



Poglejdai kakvo i kak pishesh!!!!
Vij kolko greshki napravi za 1 izrechenie!:-)
Goljam vishist si,njama shto!
I stiga s tezi komleksi za kirilicata!
BESELI PRAZNICI!!!!



Тема Re: я и аз да се включанови [re: Kirka]  
Автор bilder (оборотен)
Публикувано24.12.03 02:12



e vie mi ...... boinata slava det se vika
to vqrno po dobre da ne pisha kat ne gladam ama nqmashe kak prosto, no tova ve4e nqma zna4enie.
Kakyv vishist sym e drug vapros ne sym nqkakyv Fiolog ili neshto podobno
i samo da te svetna 4e v TU ne ni u4at na pravopis ,a na dr po polezni neshta mislq to verno qzyk mi na visheto akto pravq takiva greshki
ama neise tova ne me pravi po malko dobyr v tova koeto znam i MOGA
ako tolkoz vi drazni tova deto sym napisal moje da go trinete spokoino
ili go kazvate kolko to da se namirate na prikazka 4e kluba neshto nqma postove

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bilder на 24.12.03 02:15.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bilder на 24.12.03 02:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от bilder на 24.12.03 02:17.



Тема Как е в Смоляннови [re: MitUK]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано10.01.04 14:56



Здравейте,

честита Нова Година. Аз Смолян много го харесвам. Свекърва ми е от Широка лъка и когато ходим, винаги отиваме и до Смолян. Родопчани са страхотни хора. Не съм виждала новия център, последния път като бях работеха. Надявам се да е хубаво. Имах работа в общината и бях очарована. Сега при новата кметица не зная как е?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.