Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 09.05.24 
Градове
   >> Смолян
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не е зле на Данчо главната..  
АвторCitizen (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 14:44



Какво ще кажете,смолянчани,харесва ли ви главната улица.Е,вярно,че още не е завършена,но аз си мисля че ще стане един доста приличен център на града.




Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано03.09.03 20:46



Az ya haresvam. Makar da ne sqm smolyanchanin (takqv sqm po duh) i da ne sqm bil otdavna tam.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Виждам,че..нови [re: lSTORlK]  
Автор 5roses ()
Публикувано04.09.03 09:42



...обичаш Смолян,Историко,но не мислиш ли,че е крайно време да запалиш колата и да дойдеш да го видиш.Сигурно не знаеш,че в момента тече огромен ремонт на главната улица и изглежда ще стане много красива улица.Като завърши ще те светна да знаеш.При възможност идвай насам,но точно сега всичко е просто кошмарно.



Тема Re: Виждам,че..нови [re: 5roses]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано05.09.03 00:57



Ya izday edna tayna, kolko struva edna nosht v hotela na DNA?
Ili nyakade drugade?
Az tam dosta sqm jivyal, makar da ne e s 5 zvezdi...
Sega si imam malko problemi (tarsya si rabota kato u4itel).
Otdavna iskam da namina natam, chakah edni francuzi (uchih malko i v tyahniya universitet, bideyki na kratka specializaciya v Lille, Fr) - moi kolegi - da doydat nasam i da gi vodya nagore, ama ne se poyaviha i taka ne doydoh. Imam strashno mnogo priyateli tam, s koito TRUABVA i ISKAM da se vidya. I te iskat da me vidyat.

Savsem skoro shte se kecha nagore, moje da e nyakoya sryada (vse oshte li v sryada se provejdat astronomicheski nablyudeniya na noshtnoto nebe ot NAOP?)...

A moje da doyda i s noviya si klas, da vodya uchenici ili v planetariuma, ili v muzeya (ili i na dvete mesta)...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 10:07



zdraveite
Ne znam obache sa i ebali maikata na glavnata. Ne biah idval v Smolian ot godini i predi 4 sedmici hodih na glavnata i ...ujas. Suglasen sam che shte stane po hubav centar - t.e. po suvremenen, no tova deto sa izsiakli vsichki durveta hich ne sam suglasen. Te horata subariat sgradi zaradi durvo te otriazali vsishki. Zasadili mi niakvi ovoshki tam deto triabva da gi chakam 50 godini za da vidia glavnata v sianka. Ne znam vie kakvo mislite ama...

pozdravi



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: V]  
Автор 5roses ()
Публикувано05.09.03 12:58



Не бъди толкова категоричен.Явно проектантите са имали нещо предвид с това изсичане.Доколкото разбрах са засадили специални дървета с ниска коренова система,за да не засягат оптичните кабели.А и не мисля,че ще са нужни 50 години за да пораснат,за 3-4 години са готови.



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: 5roses]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано05.09.03 15:55



Как беше: хубавите неща стават бавно. По тази логика главната трябва да стане поне: ултра супер файска! ;)))
За дърветата и корените е точно обратното: те трябва да са с централна а не с периферна коренова система - сиреч корените да растат надолу а не настрани, разрушавайки настилката. Затова май са разкарали липите.

Историк: не знаеш кой е Данчо, не си виждал главната, а ти харесва????? Ако си така и с историята....

Със здраве!!!



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Novobranka]  
Авторxaйлa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 17:44



А жена му още ли сади картофи



Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: Citizen]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано07.09.03 21:17



И кога се очаква главната да стане готова, та да дойда да я видя?



Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: Scarlet]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано08.09.03 21:52



Yordan (Dancho) Kiryakov - kmet na Smolyan, ot SDS.

Kak da ne znam!!!

Kazah, 4e Glavnata mi haresva (she) vqv vida, v koyto ya pomnya.

Kolkoto do znaniyata mi po istoriya, idi v Universiteta i popitay kogoto iskash za men...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: lSTORlK]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано09.09.03 10:19



Благодаря за пояснението.

Кажи сега в кой университет да отида да попитам за тебе



Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: lSTORlK]  
АвторMilica (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 11:46



Историко, защо се косиш,остави ги да си говорят каквото си искат...
Но наистина ми е интересно откъде знаеш за Киряков,като гледам си доста далеч от Смолян.
Я кажи кога последно си бил тук.



Тема Re: Простете, кой е Данчо?нови [re: Milica]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано10.09.03 12:05



Za posledno... byah v Smolyan i v Pamporovo na... (moment, da si spomnya)

Na 26.11.2001.

S uchenicite mi ot 11* (=12) klas ot FEG, Plovdiv.


Po povod poseshtenie na muzeya i na Planetariuma.

Kolkoto do tova, otkqde znam za D. Kiryakov...

Ami interesuvam se ot sqvremennite sqbitiya (dori se opitvam i da uchastvam v tyah), koito vdrugiden shte se prevqrnat v istoriya!
(Sega BG istoriya se prepodava do 1997, nyakqde, dori do 2001!)

Kolkoto do tova, kqde da popitate za men...

(Nedelin Boyadjiev - ot Plovdiv, http://fr.profiles.yahoo.com/Nedelin_B/)

- Ami - v Arhiva (BDA), Planetariuma (NAOP), filiala na PU (ex PI "Dicho Petrov") -
v katedrite po istoriya, geografiya, bqlgarski i literatura, izobrazitelno izkustvo, muzika, frenski... Bibliotekata tam... da ne propusna neshto...

Prepodaval sqm v uchilishtata s naimenovaniya 2 (literatura), 7 (frenski), 4 (literatura, izobrazitelno, frenski) , 6 (istoriya)... (1994)

Moje da popitate i v gradskata biblioteka, ama ne znam dali si me spomnyat tam...

A, da - v 4-to uchilishte - tam trenirah ju jutsu, pri sensei Manol Manolov!!!

V s. Pisanica sqm izrastnal - vsyako lyato hodihme tam, roditelite mi prepodavaha esperanto tam (tova e mejdunaroden ezik), ot 1972, dokato ya imashe Shkolata.

V godinite 1991 - 1995, 1997 - 1997 sqm bil tam student.

"Историко, защо се косиш,остави ги да си говорят каквото си искат!..."

Oti da se kosim, kato che mi mine!

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
Авторfenka (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 18:11



citizen,i men me kefi glavnata



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
АвторlLS (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 16:10



Дано да стане хубаво. Аз съм очарована от общината, като обслужване, често ходя по разни проблеми. Свекърва ми има имоти в Широка лъка. Родопчани са страхотни хора.!!!



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
АвторAnger (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 13:23



Въпросът не е в това дали ни харесва, а дали е оправдано пилеенето на толкова пари. При положение, че има толкова други и по-големи проблеми наоколо, това си е чисто изхвърляне. Лустросан център за сметка на какво обаче??!!



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Anger]  
АвторChuba (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 23:23



Nali otnjakade trjabva da se zapochne,be glupak!?



Тема Re: Дайте снимки, де!нови [re: Citizen]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано13.10.03 23:35



Стига само сте ни дразнили



Тема Re: Не е зле на Данчо главната..нови [re: Citizen]  
Авторsmile*** (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 19:11



Ха сега елате и вижте -главната на Смолян е почти завършена!

Прочетох всички мнения в клуба...и то днес -в деня на изборите 26.октомври 03г.защото си дадох сметка колко трудно е човек да се зарадва за нещо ново когато с нищо не е помогнал за постигането му.
Е, вече си имаме хубава главна ,булевард за чудо и приказ...
Имаме и обновен площад в кв.Устово.
Аз нямам претенций ,че съм помогнала с нещо за това да живеем в един по-красив и благоустроен град.НО ЩЕ СЕ РАДВАМ СМОЛЯН ДА ПРОДЪЛЖИ ДА СЕ РАЗВИВА И ДА ПРИДОБИЕ ЕДИН НАИСТИНА ПРИТЕГАТЕЛЕН ЦЕНТЪР ЗА ТУРИСТИ И ГОСТИ.
Затова дадох своя скромен "принос"...като гласувах за кмета Данчо Киряков!
НЕКА ПРОДЪЛЖИ ЗАПОЧНАТОТО!



Тема Трябват още 1200 на балотажа като теб и мен..нови [re: smile***]  
АвторБяcнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 15:47



За съжаление твоя скромен принос е крайно недостатъчен...Май никой не е в състояние да спре тази червена офанзива,която се е просмукала в цялата страна.Няма ли кой да ги спре тези гадни комунисти,които само могат да смучат от хората,без нищичко да са допринесли за тази изстрадала България.



Тема Re: Трябват още 1200 на балотажа като теб и мен..нови [re: Бяcнa]  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ')
Публикувано28.10.03 11:03



Начин има, но няма да го използваме! Нямаме никакво намерение да използваме техните си собственин методи - Взривяване, разстрели и прочие.

Ще стане и без това! Както е казал един именит Българин - "И така от ека на ека, Народа порасна на няколко века!"

Ще дойде ума! Ама пусто че все трябва през най-голямата тиня да минем та да се осетим, а и се не поучаваме лесно! Често като чуя тези дето много убедително разказват, как Костов много им влошил живота (никой не ща да защитавам сега), искам да им направя филм - да им покажа само кадри - какво са правили те при батя им Виденов и какво правеха накрая при Костов, и да ги питам - като се влошило - ако искат да ги върна на онова дередже да поживеят малко - смисъл може и да има реален - известно е че глада стимулира паметта!



Тема Re: Трябват още 1200 на балотажа като теб и мен..нови [re: BjarneStroustrup®]  
АвторU-2-U2 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 16:25



Глада стимулира паметта казваш...

А какво ще стане със започнатото от Данчо , и докога ще повтаряме една и съща грешка да затриваме всичко добро направено преди нас?

1200 млади ,готини, умни и надеждни хора НЕ ИЗЛЯЗОХА ДА ГЛАСУВАТ!!!!

Стига сме се връщали "в първи клас"!!!!Аман!!!!
БЕ ДАЙТЕ ДА ГЛАСУВАМЕ ПОНЕ ДА СЕ ЗАПАЗИ И ПРОДЪЛЖИ ТОВА КОЕТО Е ЗАПОЧНАТО ЧЕ ИНАЧЕ ЖАЛКО ,....



Тема Re: Трябват още 1200 на балотажа като теб и мен..нови [re: U-2-U2]  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ')
Публикувано29.10.03 23:05



Много право думаш!!

Аз от няколко години не се водя да гласувам в Смолян, ама Данчо ми е направил добро впечатление!

И не позволявайте да стане и в Смолян - "мистерията на Българските гласове" - като после се зачудят всички кой го избра тоя(тая) ( спциалист(ка) с мания за величие и умение вродено да прави поразии )... да не викате всички "ми не съм аз..." затова направете каквото можете - гласувайте!
Щото Смолян и без това е крехко място - остава му само социалисти да го оглавят!!!




Тема Re: Трябват още 1200 на балотажа като теб и мен..нови [re: BjarneStroustrup®]  
Авторoщe бяcнa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 10:17



Като гледам каква битка се води за синята крепост София та пушек се вдига.Всички се коалираха срещу тези комуняги,а ние тук спим.Ей така ще си стане комунистически Смолян,защото хората не виждат опасността.А с БСП на власт ще видим НАТО и ЕС на куково лято.И тогава чакай ръст в икономиката,или големи инвестиции....Ще скочат заплатите,ама друг път.Само ще увеличат пенсиите на бабите с някакви си 5% и толкова.
Гласувайте,бе хора...Не спирайте започнатото, леля ви Дора ще се учи да управлява поне 2 години,а аз нямам време да я чакам...



Тема Кмет на града!нови [re: BjarneStroustrup®]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 10:25



Гледах резултатите по секции – Дора води само в селата, макар и не във всички. Само в Момчиловци води с повече от 500 гласа! В Кутела още 200 и т.н., ей ти ги 1300. В Смолян води Данчо. Е, ние кмет на Момчеиловци и околните села ли избираме или на Смолян? Или селяните избират кмета на Смолян? В града избирателната активност е била около 30%, а в селата – 2 - 2,5 пъти повече. Хващайте познати, приятели и ги организирайте да гласуват, за да имаме кмет на града, кмет на гражданите, кмет на младите и образованите.



Тема Аз като гледам...нови [re: Eли]  
АвторБяcнa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 11:06



...колко хора влизат тук,съвсем се отчайвам за балотажа.В клуб Политика ври и кипи за София,но всички,ама всички ви казвам спорят,спорят и накрая пак казват "Гласувайте за синя София". А ние тук си стоим на топло,нищо не можем да направим,и в неделя Смолян ще стане окончателно червен.Дано този вирус,който върлува тия дни да повали повече червени бабички и дядовци,а ние грамотните да си хващаме мъжете и по урните...
ДАНЧО,спиш....виж Софиянски как се прежали и се коалира къде с когото свари,но поне знае защо го прави....
Отивай,целувай бабите,нас младите няма нужда да ни убеждаваш,ние знаем,че ни трябва разправен кмет като теб,който вече знае откъде да намира пари за града.



Тема Re: Аз като гледам...нови [re: Бяcнa]  
АвторLubka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 00:44



Haide,DAN4O OBICHAME TE!!!!!!!!



Тема Разкажи й играта, Данчо...нови [re: Lubka]  
АвторБяcнa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 10:35



...в петък на диспута.Обясни й на леля ти Дора,че е по-добре да си върви в Момчиловци и да си командва бабките,да си развива дейността там.Така или иначе ние тук не я искаме.
А и народа го е казал.."Всяка жаба да си знае гьола".
Хора,неделя наближава.....пак ви казвам ,гласувайте сега за Данчо,за да не съжаляваме после.
И чухте ли го Стоянчо...не бил комунист,дренки...колкото аз не съм бясна



Тема Re: Аз като гледам...нови [re: Бяcнa]  
АвторU-2U-2 (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:29



Абе правилно ...давайте ВСИЧКИ ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА ДАНЧО...ВИЖТЕ ВЧЕРА БАБА ВИ ДОРА кви ги забърка на "диспута"...
ПИСНА МИ ОТ ЧЕРВЕНИТЕ Й ДЕМАГОГИЙ

Хайде , тъкмо града ни е тръгнал малко напред....да не връщаме нещата с десетилетия назад към мрачното и безрезултатно управление комунистите...
НЯМАМЕ ВРЕМЕ ЗА ТОВА НА НАШ ГРЪБ ТЕПЪРВА ДА СЕ УЧАТ НОВИ УПРАВНИЦИ...

ДА ГЛАСУВАМЕ И ДА ПОДКРЕПИМ ДАНЧО КИРЯКОВ-=====№6




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.