Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 19.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Smoljan i okolnite sela?нови  
Авторvjara (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 15:17



Здравейте

искам да ви попитам знаете ли кое е най-китното селце в околностите на Смолян?
Мой познат художник се интересува точно от селата в близост до г.Смолян понеже скоро минавал с кола и много му харесал Родопския пейзаж.Иска да закупи къща но не е обикалял селата покрай вашия град.Съвсем искрено споделете кои села са красиви,подходящи за художник?




Тема Re: Smoljan i okolnite sela? [re: vjara]  
Автор lSTORlK (новак)
Публикувано24.06.03 16:45



Mogilica!

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: vjara]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано24.06.03 16:50



Киселчово - около 20-30 жители.
Куковица - 2-ма жители ;)
но както аз познавам художниците няма да му свършат работа, най- младата жена е 70 годишна ;))))
Със здраве!



Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: vjara]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 18:23



Popitai vyv foruma na www.rozhen.com , tam moje da poluchis otgovor.



Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: vjara]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано24.06.03 20:11



Po pytq kym Asenovgrad ima edno selo, koeto se kazva "Kosovo". Tam e chudno! Vseki fotograf ili hudojnik kandidatstvash v NATFIZ idva da si pravi snimkite tam... Az imam priqtel, kojto si napravi tam sesiqta i izpitvashtite bqha vyzhiteni. Az lichno sym hodil i e strashno krasivo!:)

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: vjara]  
Авторderekiovec (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 13:32



Momchilovtsi,Levo4evo,Stokite,6iroka luka,Gela....aisva sa adni ot nai-kamatnite!
Neka da slezne 4oveka ot kolata i da se poogleda malko pove4e!



Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: derekiovec]  
Автор lSTORlK (nepoznat (?!))
Публикувано25.06.03 15:02



Propusna da dobavish Pisanica.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема stiga gluposti,savsem seriozno pitam?нови [re: Novobranka]  
Авторvjara (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 19:56



mome sled kato ne si zapoznata s nechtata i njamach kakvo da napichech zachto otgovarjach izobchto na temata.Moja poznat hudognik ne risuva geni a priroda...ako beche prochela temata chteche da razberech zachto sam pisala che tarsi selo s krasiva priroda?
Ako edna gena si pokazva prostotijata pred nepoznati znachi naistina si e zsbarkala pola?
izvinjavai obache gena da piche takiva gluposti..



Тема Re: Smoljan i okolnite sela?нови [re: Secret_boy]  
Авторvjara (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 19:59



blagodarja ti za otgovora,chte kaga na moja poznat da mine s kolata prez tova selo.



Тема maliiiiiнови [re: vjara]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано26.06.03 09:57



По спокойно- малко. Не съм жена ;)
Тези махали, които сам написал наистина са наевероятно красиви!!! Освен това предлагат и нещо повече на един творец - абсолютно и тотално спокойствие. А къщя там достатъчно....но празни.
Не би ли могла да предположиш че броя на жителите и възрастта им е просто полезна информация която би могла да използваш за да се ориентираш точно за какви населени места става въпрос?
Повечето от села-та които ти бяха предложени са големи и достатъчно покварени от цивилизацията.

... много ми е драго че твоя човек няма интереси към жените - дори не ще да ги рисува ;))) За нещастие не мога да му помогна, това е генетично заложено ;)))
Не си извинена!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.