Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 17.05.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Alo - aloнови  
Автор Novobranka ()
Публикувано08.08.02 12:05



То май в Смолян има една телевизия и една вила (ма тя е в Стоиките);
....а и един заблуден дето свири ;)
Даите някаква интересна тема штото да четем какво аджеба става по смоленско...



Тема Re: Alo - aloнови [re: Novobranka]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 18:41



Ами какво да пишат хората, той града си запада а и нищо не се случва интересно, пълен застой. Аз съм от Смолян но не живея там. Но като ходя виждам колко е умрял вече за съжаление :((



Тема Bravoнови [re: ****]  
АвторSmolian (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 21:09



i ti kvo...
wsichki ot Smolqn kogato otidat w po golqm grad i posle trudno se gowori s tqh...bratok (bratochka). Ne sam izbqgal moze da ima znacenie i w ramkite na stranata....



Тема Re: Bravoнови [re: Smolian]  
Автор pullmeunder (невидим)
Публикувано12.08.02 03:51



abe i az ne sam ot smolian i ne sam jivql nikoga tam,no strashno mnogo go haresvam i obicham i vinagi s udovolstvie hodq tam,i mi se struva che malko preigravate kato kazvate che smolian mnogo e zapadnal zapadnal e tolkova kolkoto ostanalite gradove s izkliuchenie na Sofiq no da ne govorim za tova moje i da gresha no kadeto hodq navsqkade e taka.A v Smolian ima takav potencial i tolkova svestni hora che napravo mi e chudno zashto vsichki ste skeptichno nastroeni!!



Тема Re: Bravoнови [re: pullmeunder]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 17:36



Знаеш ли и аз много си харесвам града. Ако поживееш известно време там ще разбереш защо така говорим. Не се надувам че вече не съм там, няма значение къде съм, това ми е родното място все пак. Ще се радвам ако видя че потенциала се развива. Смолян става сега само и единствено за почивка. Няма работа, няма още много неща, както и навсякъде в България с малки изключения...а това съсипва и смолянчани.



Тема Re: Bravoнови [re: ****]  
Автор Mortisha (в синьо)
Публикувано26.08.02 09:36



Имате си супер готин град. Ходя там всяко лято, когато съм на почивка в Пампорово. Едва ли бих живяла там, но с удоволствие бих го посещавала често.



Тема Re: Bravoнови [re: ****]  
Автор Oblacheto ()
Публикувано21.09.02 16:42



I az sym ot Smolian, i az mnogo si go obicham, i az w momenta ne sym w smolian ... Obache znam edno - ako Smoliam e w takowa systoianie, to e zashtoto wsi4ki shte se radwat da go widqt da se oprawia, ama nikoi ne prawi nishto po wyrpsa. Ako niakoi se opita, wse se namira niakoi koito da go drypne kym dynoto na kazana! Problema ne e w grada, a w horata, koito ne iskat da se zanimawat i tyrsiat wse gotowoto ...



Тема Re: Bravoнови [re: Oblacheto]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано21.09.02 17:49



Много вярно и правилно!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Bravoнови [re: Secret_boy]  
Автор Oblacheto ()
Публикувано23.09.02 13:01



samo towa li shte kajesh, Tonev?



Тема Re: Bravoнови [re: Oblacheto]  
АвторMitashki (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 17:50



Я дайте пример.
Кой се е опитал нещо да направи и кой го е дръпнал?
Според мен в Смолян се случва това, което и в повечето по-малки градове в България.
Трудно с едно или две действия нещо ще се опрви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.