Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 07.06.24 
Градове
   >> Смолян
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема za gradaнови [re: d..]  
Авторcvetina (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 01:41



grada si e super,ne sam ot tam,no sam bila studentka 3 godini tam i mi e kato vtori roden grad,neveroqten e i mi lipsva mnogo



Тема Re: za gradaнови [re: cvetina]  
АвторSmolian (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 03:50



"Бела съм бела юначе
Цела съм света огрела
Един бе Карлък останал и той не щеше останал ала бе в могла утонал
В моглана нищо немаше
Сал едно вакло овчерче..."



Тема Re: za gradaнови [re: Smolian]  
Авторвaл (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:28



а по нататък ...

:)



Тема Re: Bravoнови [re: smolyanchanka]  
АвторSofia (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 11:03



Az sashto sam ot Smolian i ot 5 godini i polovina jiveia v California. Ako iskash pishi mi na adress SofiaBnv@aol.com



Тема Re: pullmeunderнови [re: pullmeunder]  
Автор Zaphod® (член)
Публикувано21.04.03 19:25



не се заблуждавай. Смолян е наистина ужасно обезлюден и празен. Сам мога да си направя сравнението - когато бях ученик в Смолян си имаше хора още ('91 '92 ' 93), но след това рязко се изпразни.
Между другото Смолян е с най-голям процент на обезлюдяване от всички бивши окръжни и областни градове - (вж. Доклад за Развитие на ООН и други демогравски материали ) Като при това има около 5 хиляди души - най-малко които са записани в смолян, а изобщо не живеят там... и т.н. и т.н.

Да не говорим, че преди известно време Смолян беше едно много добро място (сега все още е - не се е сринал нацяло) Но напоследък в смолян се запълва само със "околосмолянци" докато тези от смолян отдавана не са там.. какво да ви кажа. Град в който не може да се задържи рок клуб за повече от 3 месеца не е жив град!

аре.



Тема Reнови [re: Zaphod®]  
Автор Novobranka (...)
Публикувано24.04.03 17:25



И ти не се забуждавай ;))
Цяло рок радио умря в София. Най- продаваните изпълнители в БГ са Мишо Шамара и Азис - ФАКТ!!!
Едва ли рок клубовете са критерий за развитието на един град.



Тема Смолян, жителите и клубоветенови [re: Zaphod®]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 15:47



Навремето е имало хора, защото.. такова е било времето. Това е най-лесен отговор, ама е верен. Такава е била политиката - строежи, блокове, магазини и т.н. Въпрос на план. Или планова политика
Сега всичко е друго. Всеки ходи, където си иска, прави каквото иска и живее както иска. Нямало хора. Ами няма - в Сф са, в Пловдив, в Чикаго и не знам още къде. А и работа няма. Честно казано, икономически погледнато - много трудно се привличат инвестиции в град, който отстои на 100 км. от най-близкия по-отворен логичстично център. Сега всчико е на основа самозадоволяване - кафенета, магазини, дискотеки.
И какво е чудното, че идват хорта само от.. абе, от селата. Да си го кажем направо. Друг ще дойде ли? Не и ако не е на 65.
А клубовете.. абе, няма търсене. Има за чалга и попфолк, да ги тресне Севз дано.
Та така. Вижте, не е лошо града да е с 5000 жители. Въпроса е да живеят добре. А май не е така.




Тема Re: koe e momichetoнови [re: d.b.]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 12:23



koe e momicheto :)
kaji da ti pomognem :)



Тема Re: Alo - aloнови [re: Novobranka]  
Автор j_reactor (непознат )
Публикувано29.12.07 21:15



Новобранка, кой е заблуденият, който свири?



Тема Re: Alo - aloнови [re: j_reactor]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано30.12.07 13:12



Вдигнал си ми тема от 2002 ;) Явно е имало някой гайдар из тогава актуалните теми... повна ли вече :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.