Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 17.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: 366 днинови [re: V.Grig]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано06.01.10 16:31



Мога само да те поздравя за твоите 366 дни. Наистина ли ти се пуши все още? Аз съм на цяла една година след теб (12 дена), но много рядко се улавям да ми се пуши. Даже май нямам желание за пушене, а да запаля цигара.



Тема Re: 366 днинови [re: Karinka]  
Автор V.Grig ()
Публикувано14.01.10 17:31



Винаги когато се сетя за цигари усещането е, че ми се пуши. Сещането е често разбира се ... Когато съм в компания на пушачи, на другия ден ме гони абстиненция и желание да запаля ... и като за капак - случвало се е дори да сънувам че пуша :(



Тема Re: 366 днинови [re: V.Grig]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.01.10 18:48



Странно, явно е въпрос на вътрешна нагласа. А при мен друго се получава - ако съм била на място, където много се е пушило и не е била добра вентилацията, направо ми става лошо. Имам предвид физически. Все едно не съм пафкала никога.



Тема Re: 366 дни [re: Karinka]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано11.02.10 22:19



При мен стана година, четири месеца и 9 дни откакто запалих последната си цигара. И аз не съм ги спрял просто толкова време не съм пушил.



Тема 822 дни [re: V.Grig]  
Автор V.Grig ()
Публикувано05.04.11 14:35



2 години и 3 месеца след 05 януари 2009 .... или 822 дни



И как ми се иска да се заровя ей тук





Тема Хм... [re: V.Grig]  
Автор LEO (sunny)
Публикувано02.05.11 13:33



Знаеш ли, чудесно е че си ги спрял. Обаче равносметката ти нещо ... Нейсе.

Тук се въртят едни теми за книгата на Алън Кар "Не пуша вече". Просто я прочети. Изяж я тая книга! Няма да ти се лепне като килограми. Но може би ще се почувстваш различно.

Специално за теб слагам по-долу онова, което написах във въпросните теми.

Няма да разказвам съксес стори, но е достатъчно да кажа: АЛЪН, КЪДЕТО И ДА СИ ОТВЪД, БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ! След 35 и повече години пушене, миналата година година (2010) на 9 май ги отказах. Завинаги. НЕ ПУША ВЕЧЕ. Нямаше абстиненция, нямаше напълняване, нямаше чудене къде да си държа ръцете... или как така цигара без кафе... Просто нямаше. Стана като щракване с пръсти.

Нужно е само едно желание. Малко хъс. Всичко е в главите ни. Ако си кажеш "Опитвам всичко, но не става", то наистина НЯМА да стане. И Алън Кар няма да помогне. Книгата му е като проходилката за бебето, което още се клатушка. Тя помага, но бебето трябва да е налице. И да иска да проходи. Е, стига толкова. Желая ви ХЪС И ЖЕЛАНИЕ!

ОБИЧАЙТЕ СЕ...И СЛУШАЙТЕ ВЪТРЕШНОТО СИ ГЛАСЧЕ!


Тема Re: Хм... [re: LEO]  
Автор V.Grig ()
Публикувано26.05.11 04:49



Всекиму неговото си.

Ти ако искаш чети книга как да преодолеем гравитацията. Само като полетиш не забравяй да си повтаряш, че падането не ти е проблем.

Аз от друга стана не желая да изяждам каквато и да е книга, която да ми обяснява колко е вредно да се пуши. Просто не мисля по този начин. Иначе си ми стига и моята лична мотивация - Закона за акцизите.





Тема Re: Хм... [re: V.Grig]  
Автор Simplu (непознат )
Публикувано27.05.11 08:54



Здравей, още ли не пушиш ?
Поздрави от още един бивш пушач... вече на 1021 (след още 3 дни ще стане кръгло информатическо число) ! Животът е по-готин без цигари, нали ? Най-вече спестяваш много парички и се смееш ехидно на инатливите пушачи склонни да дават по 5лв за кутия отрова и така всеки божи ден (е.. някои и по няколко пъти на ден).
Пожелавам ти още приятни мигове без цигарите и ако някой път случайно ти се допуши, помни - в борбата с порока не си сам :)



Тема Re: Хм... [re: Simplu]  
Автор alexbg67 (Moderate)
Публикувано11.06.11 23:18



Към 1500 дни грубо ги сметнах...





Тема Re: 822 дни [re: V.Grig]  
Автор Kaпaнeц (читател)
Публикувано03.10.11 22:22



Моите поздравления

V.Grig Дръж така и продължавай да броиш, до като си жив
То "вирусът акциз" е по заразен от другите здравословни аргументи против пушенето.
Около мен все повече хора са спряли цигарите или имат желание да ги спрат, основно по финансови причини. Здравните аргументи не ги подценявам, ама в повечето случаи са по на заден план. Познавам много лекари, които казват на своите пациенти, че пушенето е вредно, а самите те пафкат яко

И аз почвам да броя от днес, дано удържа критичния период, дано не попадна в стресова ситуация, която да ме провокира да запаля и дано, дано, дано ... (както се пее в една песен )

Темата и мненията ми харесаха, за това най-отгоре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.