Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 30.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Секси без цигара?!  
Автор novavkluba (непознат )
Публикувано15.11.06 12:58



Айде мъже вие сте на ход!
Секси ли е една жена като пуши.
Ако по принцип е секси, прави ли я цигара още по.. или обратно
Ако не е дарена от бога с желаната доза сексапил запълва ли въпросната липса запалената цигара в ръката й.
Гот ли е жената да пуши или е кофти да се целуваш с пушач... а ако и ти пушиш.....?
Въобще може ли пушенето да влия на излъчването и хубостта.
Имали ли сте такива случаи.
Не пушеха ли най- готините мацки в даскалото .
Мацка ли е жената с цигара или е по- мацка без.........?



Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано15.11.06 21:12



абе зависи от жената.на някои им стои цигарата,на други не.за миризмата еми то си е до човека.ако се къпе веднъж на 3 седмици не са и виновни цигарите.

my next?

Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автормъжara (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 00:55



1-ви ход
Ако някоя жена пуши цигари поради една-единствена причина да изглежда по-секси, то проблема не е в цигарите.

2-ри ход
Ако Великият творец (незнайно защо) някого е ощетил, това не може да се компенсира с количеството изпушени цигари, което ще рече, че повече цигари не означават повече сексапил.

3-ти ход
Димът, пушекът влияе на всякакво излъчване, дори в пряк (физически) смисъл - поглъщат го и намаляват силата на излъчването.

4-ти ход
Една жена, с цигара или без цигара (това няма никакво значение), прави ли се на по-по-най-мацка, трябва да е сигурна, че става за залъгалка на мъжага.



Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 10:12



знаеш ли какво правят тези готини мацки от даскалото в момента? опитват се да спират цигарите и да живеят здравословно. тва е "модата" на порастналите мацки ;)). според мен пушенето определено влия зле на хубостта. като си мисля за "пушачка" си представям една над 70годишна бабка пушачка, съседка, слагаше си едно гадно червило... кожата й беше Ожасна. моята бабка също не познава козметичната индустрия ;)), но и дума не може да става за сравнение. дори и на тази възраст има определена свежест във физиономията. това е, от гл. точка на времето - пушенето sucks.
абе - по - секси от "здрав дух в здраво тяло" няма.
и в този ред на мисли... има разлика в "да изглеждаш секси" и "да имаш желание за секс". непушиш => енергичен си и имаш повече време => мислиш за физическа активност => сещаш се за секс

. мммммм, дааааааа... май си казах мнението.



Тема ех Соломонеее . . .нови [re: novavkluba]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 15:18



Много и интересни въпроси, предизвикват към мъдър, задълбочен и кратък отговор.

'Се е тая.
Ако един тъпак не пафка 'ше му налетиш ли, понеже глупавата му поза на въздържател от пороците нудържимо засилва оскъдните му положителни качества?! Или ако някой харизматичен тип запали цигара 'ше хукнеш надалеч от него!? С дамите е същата работа.

п.п.
Това, че съм смотаняк който не пафка, съвсем не ознчава, че не съм 'космополит' по отношение на чуждото пафкане, с изключение на това на дъщеря ми, докато не навърши пълнолетие.



Тема Re: ех Соломонеее . . .нови [re: Eмo]  
Авторnovavkluba (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 10:49



Мдааааааааа
Добре де, може и да си прав , че пушенето няма такова значение за мъжа...
Ама Емчо ние всички разбрахме, че не пушиш...нищо не казваш обаче за жена ти...
А за щерката съм съгласна
Донякъде и затова ги отказах. Да имам моралното право един ден да й лепна един шамар ако я видя с цигара.



Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор джy (една такава)
Публикувано30.11.06 15:44



Колкото мъже, толкова и предпочитания.
Ама като се замислиш - от цигара гръдната обиколка не се повлиява...
Откриваш мъж, дето си му секси без цигара и работата заспива моментално.
Сигурно е така - мацка ли е, остава си мацка всякак, смотла ли е - господ да й е на помощ, моите съчувствия, ама с цигарата съвсем ще плаши.

А ако трябва да говорим сериозно -
Сексапилът е излъчване, не фасада. Другото е пудра.



Упс, извинявам се, че се намесих в пространството за мъже.

...И да се удавиме -
няма да се даваме!...

Тема Re: ех Соломонеее . . .нови [re: novavkluba]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 17:14



Много и интересни въпроси, предизвикват към мъдър, задълбочен и кратък отговор.

'Се е тая.
Ако един тъпак не пафка 'ше му налетиш ли, понеже глупавата му поза на въздържател от пороците нудържимо засилва оскъдните му положителни качества?! Или ако някой харизматичен тип запали цигара 'ше хукнеш надалеч от него!? С дамите е същата работа.

п.п.
Това, че съм смотаняк който не пафка, съвсем не ознчава, че не съм 'космополит' по отношение на чуждото пафкане, с изключение на това на дъщеря ми, докато не навърши пълнолетие.


Не разбирам откъде следва, че . . . 'пушенето няма такова значние за мъжа . . .', също и че съм изключитлно горд, че не пафкам. Нещо ма лъзгаш, или не си прочела поста. Сигур 'ша е второто, така ми се ще.



Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.12.06 07:30



по-важно е да се пуши по време на секс, а не какви са причините някоя си да е или да не е секси.

п.с. винаги съм смятал, че въздържателите са психично увредени.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано29.12.06 15:07



Не го намирам за секси, даже обратното - отнема от сексапила. Докато пуши на мен не ми е приятно, така че бих предпочел да не го прави. Ако и ти пушиш, няма проблеми при целуването, но ако си непушач, вонята на цигари е доста подтискаща. Е, естествено зависи от личната хигиена и изпушените цигари, но тая миризма винаги влошава нещата. Това за излъчването е мит, насаден от холивудските филми през изминалия век, понеже в щатите е било много модерно да се пуши. Иначе, в даскалото... имаше готини мацки които пушеха, но аз не съм се докосвал до тях. Цигарите по-скоро придават агресивно излъчване отколкото сексапилно.

Мисля, че без цигара мацката е по-мацка, отколкото с нея. Това обаче зависи от представите ти за готина мацка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.