Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 17.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор novavkluba (непознат )
Публикувано30.12.06 19:59



Съжалявам, вече не мога да променя поста си..
Само исках да добавя, че ще се радвам да чуя мнението на всички не само на мъжете..
Лично моето е, че цигарата придава някаква загадъчност и самоувереност на жената.
Лично на мен и сега ми е малко трудно да си дена ръцете като съм някъде на маса.
А бе въпреки всичко е кофти миризмата на цигари около една жена дори да е примесена с много хубав парфюм.



Тема Re: Секси без цигара?!нови [re: novavkluba]  
Автор motle ()
Публикувано01.01.07 13:24



аз като пробвах веднъж да ги откажа с табекс, не ми се пушеше физически и това спокойствие ми даде възможност да забележа при какви обстоятелства ми се припушва -

примерно като се разхождам на природа и ми хареса някоя гледка; като седя някъде с непознати и не знам за какво да си говоря - за да "се занимавам" с нещо, пък и цигарата създава някаква дистанция между теб и другите - няма нужда да си говориш, изглеждаш с нещо свое зает и "вглъбен", не се чувстваш тъпо; и такива подобни "поводи", които според мен са познати на всички пушачи, настоящи или бивши

та за съжаление май няма лекарство срещу психическото зомбясване - мисля, че то е някак живо и при бившите пушачи - забележете, че авторът на "Не пуша вече" след толко мъчителни пушачески години и след доста стаж и като бивш пушач пак продължава да се занимава с тая тема по някакъв начин.

По тая причина явно избора на Емо, че не иска да забравя какво е да си пушач, има някакво много особено специфично значение - щото в противен случай (ако забравиш) остава някакво съжаление и чувство за жертва, и при това положение да не пропушиш пак е чиста случайност и късмет

успех на всички!

честита нова година бе, хора, забравих -

да сте здрави, да се чувствате добре и да ви върви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.