Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 01.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема tabex?нови  
Авторbezvolja (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 17:46



njakoi polzval li go e? naistina li pomaga? molja spodelete opit, che veche ne se ponasjam s towa pushene......



Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано06.12.04 14:52



Не знам дали действа но съм решил на 3.01.05 да си купя и да ги оствям вече че ми писна от тях :(



Тема Re: tabex?нови [re: bratovcheda]  
АвторNiko (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 22:46



Kolko struva edna opakovka?



Тема Re: tabex?нови [re: Niko]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 10:02



6 lv struva
pia gi ot niakolko dni,
opredeleno ima efect, pone na tozi etap
nadiavam se i sled spiraneto na hapchetata da e taka.



Тема Re: tabex?нови [re: ...]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано07.12.04 17:00



Какъв ефект имат? Пуши ли ти се?
Сигурно задавам тъпи въпроси, но пуша от 10години и досега не съм пробвал да ги отказвам и не знам какво ще ми е :(



Тема На мен ми помогнаха!нови [re: bezvolja]  
Авторizprobval (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 21:31



а пушех по 2 кутии на ден



Тема Re: На мен ми помогнаха!нови [re: izprobval]  
Авторbezvolja (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 01:15



kak tochno deistvat? - ne ti se pushi ili ti e gadno kato zapalish?
Az sum se dokarala do kutija i polovina i se ujasjavam, che mi se pushi oshte.....



Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 08:40



Аз не пуша вече 12ти ден. Изпих 20 хапченца само, започнах да забравям кога трябва да ги пия и ги спрях. Мисля, че много ми помогнаха в началото да преодолея физическите симпоми. Първите дни направо без часовник разбирах кога трябва да си пия хапчето. Сега вече е лесно. Дори не ми се пуши вече. Само в някои ситуации, в които преди съм пушила се сещам. Но проблемът е по-скоро на психологическо ниво. Иначе хапчетата помагат и като допълнителна мотивация, и като патеричка, на която да се подпреш, един вид, защото аз се страхувах от и физическите симптоми. Но мисля, че да се прочистиш от отровата е по-лесно, отколкото се мисли, и по-бързо. Аз пиех много минерална вода, витамин С и много плодови и зеленчукови сокове за да подпомогна тялото си да се прочисти от отровата. Е, това е. Помагат хапченцата. Иначе съм се мъчила, но не можах да ги спра няколко пъти. Пушех по кутия на ден и направо се мразех, вярвайте ми.



Тема Re: tabex?нови [re: eлинop]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано10.12.04 11:03



Звучи оптимистично. Абсолютно споделям мнението ти и ще тръгна по твоя път. надявам се на същия успех.



Тема Re: за действието на табекса и оптимизманови [re: bratovcheda]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 14:08



Ох, много се радвам. Ще се радвам да се борим заедно, защото, мама му стара, трудно е. Трябва да се пребориш с разните ритуали, които си си измислил за всякакви поводи и които включват цигара. Празнуването на Нова Година също И аз не мога да си представя маса и пийване без цигара, ама ще го направя. А пък се радвам, че моя изстрадан опит ще помогне поне на един човек да е по-сигурен и мотивиран. Със сестра ми и други приятели немам успех.Една приятелка каза, че от табекса и прилошавало, като пуши. Аз смятам , че депресията минава по-леко с тях. Тровят те с друга отрова и не усещаш липсата на никотин. Помагат. Айде успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.