Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 29.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
АвторGreenpiece (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 16:56



Iskam samo da spodelia neshto:

Vmesto da se trovish s TABEX, da se tapchesh s mnogo hrana, da choplish semki, da maash bonbonki ili drugi tam babini devetini.... PROSTO SPRI DA PUSHISH!!! Tova e nay-dobroto, koeto moga da dam kato savet.

AKO ISKASH DA SPERSH DA PUSHISH - SPIRASH DA PUSHISH! TOVA E!
Veche ne pusha poveche ot godina, zashtoto NE ISKAM!!

Zaday si vaprosa kakvo iskash da pravish i go pravi. Po dobra filosofia niama.
Uspeh!




Тема Re: tabex?нови [re: Blake]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано19.01.05 17:08



:) Ами май наистина имаше такова нещо. При мен беше смущения в съня, от трудно заспиване до разни съвсем ясни сънища. Това беше между 3-5 ден. Отшумява постепенно СПОКО :)
Аз вече пия по едно хапче на ден и след няколко дни мисля да ги спирам вече(и хапчетата).





Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано23.01.05 12:05



На мен ми помогна! От 1 месец не пуша и се надявам, че ще е трайно...

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Авторelito (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 20:40



Интересно ми е като започнахте Табекс и като виждахте някой около вас да пуши не ви ли се искаше адски силно да запалите и вие?Пуша вече много години,но искам да ги откажа,а някак си мисълта,че напр.сутрин като си пия кафето няма да пуша една цигара,ме докарва до лудост,сякаш сама ще си отнема нещо което е сраснало с мен и е част от мен.Знам,че е тъпо!Знам,че звучи абсурдно!ЗНАМ! Но е така....за съжаление. Може би трябва да променя коренно мисленето си по този въпрос,но как?Кажете ми нещо окуражително и убедително.



Тема Re: tabex?нови [re: bratovcheda]  
АвторKrikri (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 21:43



i az mislia da probvam tabex ot utre, dnes si go kupih. obache me interesuva kato gi piete tezi hapcheta, te ubuvat li glada..
shtoto nali znaete kato pochnete da spirate cigarite kak vi se jade neshto, dufche vi se.. ..i se debelee, koeto az puk iskam da go izbena! neshta da spra da pusha i da zatlusteja!



Тема Re: tabex?нови [re: Krikri]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано24.01.05 09:29



Това е кофти работа Аз не съм забелязъл да хапвам повече като количество, но съм качил 5 кг за 20 дни. Сега не пуша, но се мъча с този проблем.



Тема Не е вернонови [re: bratovcheda]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 13:57



Хайде бе, не е верно!!! Що се разглеждате като жертви? Непременно ли трябва да заместите един лош навик с друг? Аз не пуша вече 2 месеца и не съм качила нито грам, дори около Коледа и Нова Година (обикновено тогава качвам). Само че внимавам както преди какво ям, т.е старая се да се храня здрвословно, не си подслаждам чая (само с лимон), не ям бисквитки, семки и солетки през деня. Не е болка за умиране. Хайде стегнете се! Нали целта на цялото упражнение е по-качествен и пълноценен живот. Направете така, че да се харесвате, бе хора. Напълнява се от яденето, не от това, че си спрял цигарите. А пък всеки може да се контролира. Вие сте направили по-трудното - спирането на цигарите, пък сега едно хапване ще ви се опре.



Тема Re: tabex?нови [re: Greenpiece]  
Авторoste edin ex (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 14:25



iskam mi se da naprawq edno utocnenie - TABEXa ne trovi!!!
i oste - ne vredi, ne kacvame blagodarenie na nego kilogrami i t.n.
toj e naprawen ot zylta akaciq /utochnqwam ce ne e onazi, otrovnata za koqto vsicki sme cuvali/
i dejstva kato podtiska zelanieto ni za pusene
a mezdu drugoto edno ot mnogo polozitelnite nesta na tozi citizin, e ce namalqwa i apetita :)
taka ce, molq, cetete listovkite!
a ako ne ste probvali Tabex kak tocno mozete da znaete kak dejstva? po razkazai na ocevidci?
no za edno vsicki sme pravi - trqbwa strasno mnogo zelanie!!!
uspeh !!!



Тема Re: Не е вернонови [re: eлинop]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.01.05 14:25



малко не си прав(а):

Напълнява се от яденето, не от това, че си спрял цигарите.

Едно да ръка е, че се напълнява от допълнителното ядене, но основно се напълнява поради по-пълноценното усвояване на храната след спиране на пушенето, което пък се предизвиква от някакви химични процеси поради спирането на цигарите (не си спомням точно какво беше, ама е така)...

Just a genius



Тема Re: tabex?нови [re: elito]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 14:29



Okurazitelno i ubeditelno:
MNOGO E TRUDNO
NO E VAZMOZNO!!!!

az licno smenih navicite si pone za izwestno vreme - ne pieh kafe s kompaniq sutrin,a ako ima kompaniq si vzimam caj, mlqko, kola, izobsto vsicko vazmozno koeto ne me podsesta za cigari :)
sprqh da piq vodka kato izlizam vecer a si vzimah naprimer sladicak koktejl :)
i cestno kazano v nacaloto daze i ne izlizah koj znae kolko samo i samo da sm dalec ot drazniteli
skrih si pepelnicite
izprah si vsicki drehi za da ne mi mirise na cigari
obqvih moratorium na puseneto v kasti
ei takiva nesta
i sled okolo mesec...vece ne ti pravi vpecatlenie :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.