Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 11.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: 10ти ден без цигари :)нови [re: bratovcheda]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 16:00



brawo ex-smokerce!

imas seriozna pricina da se gordees sas sebe si! Pozdravleniq!
bravo na teb i na tabex

p.s.
ne e ot hapcetata - az kato edin nepusac sasto usestam mirizmata na cigren dim po drhite si kato uzasna a ne piq tabex



Тема Re: 10ти ден без цигари :)нови [re: bratovcheda]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 17:54



Браво на теб!!! Много се радвам. Продължавай все така, чувството е супер. Успех!!!!
Това, че усещаш миризмата не е от хапчетата. Просто вече си отвикнал да миришеш така отвратително



Тема Re: 10ти ден без цигари :)нови [re: bratovcheda]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано11.01.05 10:57



Миризмата на пуловера не е от хапчетата, а е от гадните цигари.
Давай все в тоя дух и ще успееш.



Тема Re: за кожата и т.н.!нови [re: AAAAAAA]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 19:21



Не се заблуждавай! Качествената козметика изобщо не е вредна, даже обратното - защитава кожата от замърсявания.
Вероятно не можеш да откажеш цигарите.
"Който не намира начини, намира причини..."



Тема Re: tabexнови [re: нoвa]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 12:17



Az kombiniram Tabex, zaedno s edni duvki za otkazvane na cigarite - Nicorette - ima dva vida - 2 mg i 4 mg sudurjanie na nikotin.
Davat na organizma nujnata doza nikotin, kum koito izpitvash nujda, no za razlika ot cigarite ne sudurjat vsushnost vrednia katran.
Mnogo pomagat, kogato sedish v zavedenie ili v druga situacia kogata si sviknal da palish cigara i seg kato ne pushish i se chudish kakvo da pravish :)



Тема Re: tabexнови [re: ex]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 12:21



Нежелaни лекарствени реакции:

При употреба на Табекс® могат да се появят промени във вкуса и апетита, сухота в устата, главоболие, повишена раздразнителност, гадене, запек, тахикардия, леко повишаване на артериалното налягане, които отзвучават в хода на лечението.
ВНИМАНИЕ!!!!!
Табекс® трябва да се назначава само при пациенти със сериозно намерение за отказване от тютюнопушенето. Пациентът трябва да знае, че приемането на Табекс® едновременно с тютюнопушене, може да доведе до засилване на нежелените ефекти на никотина.
При пациенти с исхемична болест на сърцето, сърдечна недостатъчност, мозъчносъдови заболявания, облитериращи артериални заболявания, хипертиреоидизъм, диабет, бъбречна или чернодробна недостатъчност, назначаването на Табекс® трябва да става след внимателна преценка от лекуващия лекар.



Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Автор Lusty (мухоморка)
Публикувано18.01.05 14:44



Не знам да ти кажа аз си купих преди няколко месеца и до толкова нямам воля че само се взирам в хаповете на дъното на чантата ми и негласно се успокоявам с това че някой ден ще ги откажа :)
Във волята е цаката моята очевидно не е достатъчно силна.
Пожелавам ти късмет с табекса
Имам около 10 тина познати които отказаха цигарите с табекс
Трима от тях пак пропушиха след като спряха да го пият а останалите вече са не пушачи.
С ужас останових че повече от половината ми любими места в клубове и тн са станали за непушачи .
Та нима една тъпа цигара би могла да ми диктува начина по който да живея къде да ходя да не мога да отида там и там защото съм смръдлив пушач.
Защо се ебават така? Правят ми вече и кутиите с цигари като никролози.
"ЩЕ УМРЕШ ОТ РАК' , 'ЩЕ ТЕ ТРЪШНЕ ЧУМА; И ТН Второто е бъзик
Въпроса е че собствения ми порок ме скапва



Тема Re: tabex?нови [re: Lusty]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 09:44



И аз така се чувствах по отношение на порока. Отвратително е да те управляват едни смрадливи цигари. Не пуша вече 2 месеца и поне откъм угризения, че ме управлява порокът ми, се чувствам супер. Иначе като легнех да спя вечерта и като започнеше да ме пробожда отсам-оттам, не можех да заспя от страх и угризения, че съм подвластна на нещо, което ме унищожава, а аз съм безсилна да го контролирам. Защото наистина мислех, че не мога да работя или да си събера мисълта без цигара. Много ми беше трудно да ги откажа, но точно това ми помогна да реша. Сега се чувствам като победител и е просто супер.



Тема Re: за оптимизманови [re: eлинop]  
Автор Lusty (мухоморка)
Публикувано19.01.05 12:41



Ти ме запали ще се пробвам пак дано този път да е за винаги.
Ха ха бе тая дума трябва да я забравя. "ЗАПАЛИ" хах както и да е аз съм ги отказвала за няколко месеца. Да не кажа 9 и пак пропуших. После пак за един. И сега мисля да е за винаги май най накрая ще посегна към котйиката с табекс Така приятно зюалежала на дъното на чантата ми. Добре да моя глас е станал по дрезгав от преди пуша от близо 6 години дали когато ги откажа ще се превърне отново в същия звънлив гласец който имах някога .
Много ми се ще да се откажа от този ми порски навик.
А и това те прави човек втора ръка. Премиите за не пошачи който раздават в работата също са обидни, може ли нестига че изкувствено се самообеднявам ми не взимам и премми :)
ГАДНО Е ДА СЕ СМРЪДЛИВ ПУШАЧ С ЖЪЛТИ ПРЪСТИ



Тема Re: tabex?нови [re: bezvolja]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.01.05 14:28



и аз да запитам нещо ползвалите Табекс - и вие ли имате промяна във вида на сънищата??? Аз принципно винаги съм сънувал изчанчени работи, но на 3-4 ден откакто започнах табекса, станаха направо... не'ам думи... една ранна сутрин даже се събудих от ужасяващ кошмар, и просто не исках да заспивам повече... за пръв път в живота ми се случва подобно нещо...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.