Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 01.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема От 4ти октомвринови  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано07.02.04 20:47



се опитвам да не пуша . Опитвам се, защото в4ера ве4ер си дръпнах от една цигара две дръпки . 4увствам се като пълен идиот! Толкова много искам да откажа цигарите, а не мога да се въздаржа ...тъпият навик е по-силен от мен! И то при мен проблемът не е през деня...тогава все някак успявам да се справя, но проблемът става по-голям, когато ве4ер изляза с компания и пийна една, две 4ашки . Адски ми се допущва! Знам, 4е ще кажете да не ходя никъде, ама мисля, 4е в крайна сметка трябва да покажа на себе си и на тия, които не ми вярват ( защото аз от две години постоянно си казвам, 4е ще отказвам цигарите), 4е съм по-силна от тъпите цигари.......и при това то4но, когато има изкушения.......
дайте съвет, моляяяяяяяяяяяяяяяя....................

Очите виждат, сърцето иска....


Тема Толкова съм зле....нови [re: Гpaция]  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано07.02.04 20:48



Извинявам се, но да се има в предвид, 4е не е 4ти октомври, а февруари ...Много съм зле, сорри

Очите виждат, сърцето иска....


Тема Re: От 4ти октомвринови [re: Гpaция]  
Авторex-smoker ;) (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 20:31



Zdravej,

Az ne pusha (zasega uspeshno ;) ot October 2003.
Bih te posavetval slednoto:
1. Prodaljavaj da izlizash sas poznatite si, tn... inache dori i da gi spresh parvijat
pat kogato ti zamirishe na dim shte zapalish pak...
2. Spri gi izvednaj (shansa e po-goljam) vapreki che az poznavam hora koito sa gi spreli i postepenno.
3. Zaredi se sas mnogo duvki (Oribit tumno sini ;) i vseki pat kato ti se dopushi hapvaj po edna.
4. Nameri si njakakvo zanimanie na koeto da se otdadesh - naprimer sportuvaj.
Taka hem njama da pozvolish da napalneesh vsledstvie na apetita kojto shte otkriesh, hem shte mojesh da si zapalvash vremeto sas neshto polezno. estestveno moje da pravish i neshto drugo ;)
5. Ne ochakvaj che sled 1-vite 3 dni veche njama da ti se pushi ;) Shte ti se pushi oshte mnogo dalgo vreme, no si povtarjaj che njama smisal da hvarlish tova koeto si postignala do momanta (ta bilo to i 2 chasa bez cigara). Sas vremeto shte ustanovish che ti se pushi vse po-malko i sled njakolko weeks veche shte ti se gadi ot cigarenija dim i shte se chudish dali i ti si mirishela taka neprijatno ;) kogato si pushela ;)
Gadje nepushach e za preporachvane ;)


Uspeh!



Тема Благодарянови [re: ex-smoker ;)]  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано08.02.04 21:03



ти за ценните съвети! До момента успявам да не пуша, тоест държа се "мъжки".....
За спорта е ясно. Аз тренирам от доста време, но от месец съм по-сериозна. Всеки ден по 30 минути на степпър, а когато времето е готино - ти4ам. А сега откакто не пуша съм за4естила тренировките и когато ми се допуши - се ка4вам на степъра и " го с4упвам от тренировки" .
За яденето: то е е ясно, 4е ще ти се яде пове4е....и на мен като ми се допуши, си въобразявам, 4е съм, гладна или 4е ми се яде нещо сладко....все познати историйки. НО аз съм инат и тъй като държа на фигурата си и на това да изглеждам добре - не го правя! Допуши ли ми се - тренирам или пия вода! В момента пия по 3,4 литра вода на ден, за разлика от преди....НООООООООО въпреки това съм ка4ила един килограм! . Егати, как го преживях днес, като се ка4их на кантара! Защо се полу4ава така? хем тренирам, хем не пуша, хем се лишавам от храна и ка4вам?!
Някакви идеи да имате? Как да се справя с това?

Очите виждат, сърцето иска....


Тема Re: Благодарянови [re: Гpaция]  
Автор TPИTOH ()
Публикувано09.02.04 01:49



ЗДрасти ти
поздравявам те че си решила да спреш тази гадост. много воля се иска . Трябва да знаеш че трудното тепърва идва и никога не се отказвай!
сега за килограмите незнам. може би някаква защитна реакция на организма към изведнъж нарастналия интензитет на тренировките ти. освен спортуване трябва да намериш нещо друго какво да правиш като ти се пуши. излизай навън като е хубаво времето,обаждай се ,дори тормози приятелите си . задължително ги карай да не пушат в твое присъствие

Който Има Сили ще Успее!!!


Тема Re: От 4ти октомвринови [re: Гpaция]  
Авторняkakвa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 04:10



На мен ми е втори ден. Издивявам!!!!!!!!!!! Преди малко прерових цялата къща за цигара...Най-унизителното е, че ако не бях изхвърлила боклука (предвидливо) по-рано, щях да преровя и него за някой фас...Срам ме е.
Наистина издивявам. Дори не зная защо го пиша това...Никой не може да ми помогне. А теоретично бях толкова "подплътена"...



Тема Re: От 4ти октомвринови [re: няkakвa]  
Автор zacky (badly drawn)
Публикувано09.02.04 07:54



Не чакайте да спре да ви се пуши. Не мислете за това.



Тема Re: От 4ти октомври [re: ex-smoker ;)]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано09.02.04 16:42



не е ли октомври 2002?

Life is only a transient transfection


Тема И на меннови [re: няkakвa]  
АвторSmoky (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 17:04



Аз също не пуша от събота - имам цигари в чантата си, но не си позволявам. Казах си че ще водя битка със себе си за да видим кой ще победи - човек със страх от загуба и идея че няма да успее или човек мислещ за здравето си.

Ще видим що за човек съм?!



Тема абе, азнови [re: няkakвa]  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано09.02.04 23:28



до такава фаза 4ак не съм стигала , ама на моменти зверски ми се пуши! Сега примерно съм работила цял ден, прибрах се в къщи и си сипах 4ервено винце....Е, няма да ти казвам, как ми се пуши! Ама ще се опитам да издържа! Някои казват, 4е в такива моменти може да се запали пурета, без да я дърпаш...просто за кефа , но и пурети нямам под ръка, а и не смятам, 4е е подходящо. Не знам.
Все пак за един пуша4 фразата " НИКОГА пове4е няма да запаля цигара е жестока" и забранените неща стават по-сладки и по-лесно се изкушаваме......

Очите виждат, сърцето иска....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.