Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 29.06.24 
Градове
   >> Сливен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова клиника за домашни любимци в Сливен  
АвторБeнджи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 22:23



Модерна клиника за домашни любимци отвори врати в кв. "Българка" (до бл. 29) в Сливен. Ветеринарна клиника "Привет" разполага с приемна, две стаи за преглед, манипулационна, хирургия, изолатор за инфекциозно болни животни, боксове за кучета и стая за котки. Пълно медицинско обслужване за вашия домашен любимец предлага ветеринарен лекар с голямо сърце д-р Мирослав Кожлеев.
Базата на клиниката може да се ползва и като хотел или стационар. Когато състоянието на болното животното е много тежко и собственикът не може да се грижи за него, може да го остави на лечение денонощно. В "Привет" можете да оставите вашият домашен любимец и на хотел, ако се наложи да пътувате и няма кой да се грижи за него. Това прави ветеринарната клиника на д-р Кожлеев уникална за Сливен. Услугата все още не е добре позната в града, тъй като се предлага отскоро.
Тук се обгрижват всякакви домашни любимци - кучета, котки, хамстери, порчета, игуани, птици.
Д-р Мирослав Кожлеев прави и домашни визити на болни животни. Телефонът, на който можете да го намерите, е 0899124586.
Освен медицинска грижа за домашните любимци, в клиниката се предлагат лекарства, аксесоари за кучета, играчки, храни.



Тема Re: Нова клиника за домашни любимци в Сливеннови [re: Бeнджи]  
Автор PuzzleМодератор (вода)
Публикувано13.03.08 13:13



Здравей,
радвам се, че си толкова съпричастен относно тематиката на клуба и новостите в нашия град НО, моля те да спазваш някой правила за писане тук:
- Пиши от един и същ ник.
- Най-добре се регистрирай!!!
- Не ползвай никове на други потребители, които са си регистрирани с тях!!!
- Не сей така безразборно теми. Може в една да пускаш линковете от където копираш инфото.

За сега е молба...



Тема Re: Нова клиника за домашни любимци в Сливеннови [re: Puzzle]  
Авторanonymous (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 22:59



Здравей Puzzle,

Съжалявам, че съм ти причинил неудобство с "безразборните" теми, сметнах че е трудно да бъдат групирани в една понеже са с доста различно съдържание. Опитах се да пораздвижа малко клуба, който не се отличава с голяма активност и за съжаление нови теми не се появяват със седмици. Излиза, че градът е мъртвило, а мисля че не е така.
Не виждам чий чужд ник съм използвал пък и след като не се обръщам персонално към никой и не провокирам не знам кой го интересува ника. Но ти си модераторът, така че ти решаваш какви са правилата. Успех!



Тема Не решавам аз какви са правилата!нови [re: anonymous]  
Автор PuzzleМодератор (вода)
Публикувано17.03.08 10:40



Те са създадени от адмитистрацията на ДИР.БГ, аз само "следя" за тяхното спазване.

Не си причинил неудобство на мен, просто те моля ако занапред смяташ да си постоянен потребител на клуба да пишеш от един и същ ник.
Бeнджи, anonymous, xxx, Beличko Жeчeв, Bobi, Бooooби, ььь, Hoвинap,.... и т.н. навяват повече на шизофрения отколкото на сериозно пишещ човек. Като последното име, се ползва от потребител, които влиза доста често в тук /Boom-Boom/.
Няма да повишиш активноста на клуба като го превърнеш в информационен бюлетин.
За пореден път те моля, просто да се регистрираш...





Тема Re: Нова клиника за домашни любимци в Сливеннови [re: Бeнджи]  
Автор tonigu6enceto (непознат )
Публикувано30.07.08 19:09



Вчера прочетох за тази нова клиника и реших да закарам и моят персийски котарак на подстрижка, понеже милото доста се мъчи в жегите. И така си уговорих час за днес със гореспоменатия д-р Кожлеев. В 2ч. го закарахме , а във 6ч. трябваше да го вземем и след оглед на "добре свършената работа "във къщи забелязах че са ми порязали котето и то с големината на 50ст. за което "любезният" д-р Кожлеев бе пропуснал да ми каже. Не е ли глупаво,а иначе незабрави да вземе 25лв. Та това ще е май първата и последна визита на тази ветеринарна клиника.



Редактирано от tonigu6enceto на 30.07.08 19:13.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.