Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 28.09.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кауфланднови  
АвторДoли (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 21:51



А бе,кога ще започват да го строят този магазин,живея срещу битака и току се сещам за това.Знаете ли нещо?Просто ми е интересно,не за друго



Тема Re: Кауфланднови [re: Дoли]  
АвторЙopиMarapeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 22:44



10-та тема вече за Кауфланд в този форум



Тема Re: Кауфланднови [re: Дoли]  
АвторKolyo SZ (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 09:50



Няма да имате "Кауфланд", не разбрахте ли,вече??? Уж щяха да го почват до края на януари,после стана средата на февруари, сега вече е средата на март- изводът е само един- Кауфланд в Сливен ще започне строежа си на Куковден.



Тема Re: Кауфланднови [re: Kolyo SZ]  
Автортpънчo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 17:32



Ами чакаме при вас да почне ама.... деееа и автогарата седи и не мърда :) Накрая ще ни писне и ще вземем да го направим тоя маркет преди вас



Тема Re: Кауфланднови [re: Дoли]  
АвторДoли (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 19:07



Започнаха да строят........,нали живея срещу битака..................



Тема Re: Кауфланднови [re: Дoли]  
Автортpънчo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:13



е сега вече ще живееш до Кауфланд :) Свиквай с мисълта



Тема Re: Кауфланднови [re: тpънчo]  
АвторДoли (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:58



За твое съжаление живея в Ню Йорк,но съм си тук по уреждане на наследствени имоти и просто ме радва като видя,че нещо се прави в тази държава.....хайде,чао



Тема Re: Кауфланднови [re: Дoли]  
Автортpънчo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:16



Е само не разбрах защо за мое съжалениеда не съм бил влюбен тайно в теби сега да съжалявам че отиваш толкова далечПомогни ми да изясня чувствата си....хайде,чао



Тема Re: Кауфланднови [re: тpънчo]  
Авторniamam (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 01:15



2006-03-22 16:23
Първа копка за Кауфланд
Светлана Димитрова


На 29 март в Сливен ще бъде направена първата копка за изграждането на хипермаркет “Кауфланд” в града, каза пред Дарик радио председателят на Общинския съвет доцент Иван Андреев.

В момента фирмата-изпълнител “Стройконсулт”- Сливен извършва почистване на терена, който се намира на атракционната площадка до битака. Очаква се обектът да бъде завършен през месеците септември или октомври.



Тема Най-после...нови [re: Дoли]  
АвторBoйвoдa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:52



Днес в Сливен бе направена първата копка за изграждането на хипермаркет “Кауфланд” в града. В момента фирмата-изпълнител “Стройконсулт” извършва почистване на терена, който се намира на атракционната площадка до битака.

Очаква се обектът да бъде завършен за четири и половина месеца.

Източник: Дарик радио- Сливен





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.