Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 28.09.24 
Градове
   >> Сливен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Почивна станция "Кварц"...нови  
Автор muza (непознат )
Публикувано20.01.06 15:37



Здравейте някой знае ли дали тази година почивна станция "Кварц" в месността Даулите ще работи през зимния сезон? Преди 2 години съм ходила там. Много ми хареса близостта и до ски пистата, но миналата година не работеше. Разбрах, че накой я е купил май....
Ако някой има информация или координати може да пише.



Тема Re: Почивна станция "Кварц"...нови [re: muza]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано20.01.06 22:34



Мои познати посрещнаха там Нова година и отзивите от базата, която вече е изцяло подновена, бяха много добри.



Тема Между другото...нови [re: muza]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано21.01.06 14:44



Ски-пистата в местността е единствената на територията на Източна България



Тема Re: Между другото...нови [re: Hoвинap]  
Автор muza (непознат )
Публикувано25.01.06 15:11



Много благодаря за информацията, а имаш ли някакъв телефон защото този, който аз имам се оказа че не е актуален, а от услуги Сливен не могат да ми помогнат...



Тема Re: Между другото...нови [re: muza]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано26.01.06 17:14



Не, за съжаление нямам техен телефон и не мога да ти помогна. Но ако си в Сливен, вариант е да попиташ на справки (144) за номера на Туристическото информационно бюро, което се помещава в сградата на кметството. Там би трябвало да знаят всичко. Успех



Тема Re: Между другото...нови [re: Hoвинap]  
Автор muza (непознат )
Публикувано26.01.06 20:32



Благодаря ти. Ще опитам да се свържа с услуги Сливен.



Тема Re: Между другото... [re: muza]  
Авторckиop (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:26



Ако си намерила инфо, публикувай го тук, и аз се нтересувам



Тема Re: Между другото...нови [re: ckиop]  
Автор muza (непознат )
Публикувано17.02.06 17:08



За съжаление не можах да намеря телефона на тази станция - голям фантом се оказа май.
От услуги също не можаха да ми дадат никакви координати. Така и не намерих телефона на туристическото информационно бюро, за което ме посъветва "Новинар"
Всъщност ми дадоха само телефони на туристическо дружество "Сини камъни", което пък се оказа като се обадих, че е туристически дом "Карандила" или нещо такова и естествено ми казаха че не знаят телефона и т.н
Така че аз почти се отказах да търся, ако ти намериш нещо преди да е свършила зимата пиши - ще съм много благодарна!



Тема Re: Между другото...нови [re: muza]  
Автор Aglaiya (ozarena)
Публикувано18.02.06 10:08



Станцията е продадена от Агенцията за държавни вземания, заради задълженията на завода и сега е Хотел "Кварц" тел. 623344
Цените са: 30 лв, 40 лв, 50 лв

[image] http://lilypie.com/baby3/030106/3/4/1/+2/.png[/image]


Тема Re: Между другото...нови [re: Aglaiya]  
Автор muza (непознат )
Публикувано18.02.06 12:32



[/bluе Много благодаря за информацията Aglaiya





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.