Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 12.06.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Тема Чуденканови  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано03.05.05 10:22



Здравейте!
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !


Предполагам, че повечето от странстващите са се прибрали за празника. Доста народ видях в Сливен. И аз се прибрах ноооо ми се случи много интересна случка с Ф-МА ДОРИС
Купувам си билет СУТРИНТА за да мога да съм сигурна, че ще пътувам в 17:30 с автобуса на същата фирма, който минава през Бургас от Варна. Само да спомена, че имам и запазено място №15.
Пристига заветния автобус и се оказва, че нито шофьора, нито "стюардесата" знаят, че в Бургас се продават билети на тяхната фирма . -> -> -> Места няма, девойката най-любезно ми предлага място ПРАВОСТОЯЩА. От Бургас до Сливен..... смях.
ИЗВОД:
Фирма ДОРИС не е много на ясно къде в БГ се продават нейни билети, служителите са....много "мили" . Рискувате да да си вземете билет предварително и в деня и часа на пътуването да се окаже, че вие сте си КУПИЛИ нещо катооооо въздух да речем.
ПОСЛЕПИС:
НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕКАРАМ ДА ПЪТУВАМ С ДОРИС



Тема Re: Чуденканови [re: Puzzle]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано03.05.05 10:35



Много полезна статия, но едва ли ще има ефект върху споменатата фирма.

За съжаление моето пътуване до Сливен се отложи и сега вероятно ще пътувам по Гергьовден... Досега не съм пътувал толкова дълго с автобус, не мога да си представя четири часа и кусур да пътуваш без да се поразтъпчеш, а и може да ти се доходи до едно място... Едва ли обаче се предлагат такива "екстри" като WC в автобуса и т.н.

А защо бренебрегваш алтернативата БДЖ или тя отдавна е достояние само на по-мургавите ни братя?



Тема Re: Чуденканови [re: shkogi]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано03.05.05 11:08



Още по - зле за споменатата фирма...
Проблема си е нейн не мой има още 10 други, който ще ползвам за в бъдеще така, че "услугите" й въобще не ме засягат пряко мен....



Тема Re: Чуденка [re: Puzzle]  
Автор tonzos_justice (Red giant)
Публикувано03.05.05 16:47



Дам хував въпрос. В нормалните страни фирмата би трябвало да ти изплати обещетение и ако трябва стюарда ще стои прав, а ти на неговото място. И на всеки 15 км ще идва да се извинява от името на фирмата за причиненото неудобство. Ах, тази наша родина!

Проблем няма този, който не осъзнава проблема


Тема Re: Чуденканови [re: Puzzle]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано03.05.05 22:23



Това, което казваш се отнася за страните с пазарна икономика, а тук проблемът си остава твой, а не техен .

Тук пазарът е разделен на сфери на влияние от разни (пост)комунистически, (полу)криминални формирования. Особено силно това се чувства в провинцията, където всъщност нищо не се е променило, или напротив, променило се е към по-зле...

Отказвайки да пътуваш с тази фирма например, ще трябва да изчакаш автобуса, който тръгва след два часа и се контролира от другата (привидно)"конкурентна" фирма . Така, че контрата все пак остава в теб...



Тема Re: Чуденканови [re: Puzzle]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано08.05.05 09:17



Аз пътувам до София с "Дорис" и досега, за щастие, не съм имал някакви проблеми. Във връзка с това, новата автогара вече придобива все по-завършен вид. Някой знае ли нещо повече за проекта, кога се очаква да стане готова гарата, какви търговски обекти са предвидени?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.