Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 15.06.24 
Градове
   >> Сливен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сливенски момичетанови  
АвторLoreta (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 22:42



Привет,
рискувам с тази тема да си навлека гнева на хората в този клуб, най-малкото защото не съм от Сливен.
Е, въпросът е за момичетата в Сливен, стандарта и проституцията....
Мои познати редовно ходят до Сливен по работа и това, което чувам ме заинтригува: че там поради ниския стандарт било напълно реално за 20 лева да преспиш едва ли не с произволно момиче от улицата, и то някои съвсем млади, да не кажа малки...и т.н.
Е въпросът ми сега е - вярно ли е това...(има и други данни, че е вярно-всичките хотели предлагат цена за 2-ри човек в единична стая-необичайно е)?



Тема Здрав разумнови [re: Loreta]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано02.10.04 11:19



Отговорът на твоя въпрос е Здрав разум

Предвид това, което си написал/а, последното нещо с което ще разгневиш хората тук, е че не си от Сливен...

Това са пълни глупости, и ако се замислиш ще разбереш, че съм права.
Далеч съм от мисълта да защитавам целомъдрието на сливналии, но все пак незнам града да е станал Хон Конг....

Да миличка, абсолютно всички хотели /без 5 звездните/ предлагат цена за
втори човек, което се нарича допълнително легло и в зависимост от възрастта на човека се заплаща, процент от цената на стаята, като се включва в таси сума и закуска.

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson.


Тема Re: Сливенски момичетанови [re: Loreta]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано13.10.04 00:55



Това пък що за простотия беше? Аз не съм чувала за момичетата от Сливен, които преспиват с някого за 20 лв "поради ниския стандарт", но съм чувала за тези от София, които го правят за 5 лв, поради явно по-високия такъв:))) Според мен въпросът не е за момичетата от еди кой си град и не е въпрос на стандарт на живот... то си е ... до възпитание най-вече.
Допълнително легло в единична стая?:) И това само в Сливен ли го има? Леле, че то е като в Париж в такъв случай! И там е така...
Хайде, измисли нещо друго с което да "обиждаш" Сливен и хората, които живеят тям.
Тези 2 теории явно не струват...

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: Сливенски момичетанови [re: SheLLia]  
Авторne mie smeshno ve4e (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 21:58



Е не си формулирала много точно въпроса, но си права.Не говорим по принцип за сливенските момичета държа да го подчертая за да не бъда криво разбрана ,а за това ,което става в града. Странно ми е ,че предишните 2 мнения тотално се противопоставят на констатацията ти ,но съм убедена,че не живеят тук(може и да греша) За Сливен се говори и по телевизията и то точно във връзка с тази проблематика, не виждам смисъла хората да си заравят главите в пясъка като щраусите и да се правят ,че проблема не съществува. Аз не го намирам за лична обида към себе си или за обида към живеещите в града- но фактите са си факти и независмо дали ни е приятно или не да ни задват тези въпроси те си съществуват.Ние на глава от населението имаме по няколко сутеньора и по още няколко пъти по толкова подопечни момиченца( не пиша жени)- това е публична тайна.Даже аз по телевизитя чух следната констатация- В Холандия си мислели,че столицата на България е Сливен.А тамошните твърдяли,че ако нашите труженички си плащат данъците на общината ни ние ще станем най-богатат такава в България.В 2 от банките в Сливен млади създания имат авоари в евро за които много бизнесмени могат само да мечтаят.Това обяснение за хотелите и звездите ще го подмина- то е ясно и на малките деца. Някои хотели в Сливен предлагат почасова цена,ако не знаете да ви кажа,разбира се неофициално.Когато и да се обадиш за да резервиваш място те винаги са пълни- не мислите ли момичета,че сме прекалено малък град за да са ни винаги и по всяко време пълни хотелите?Все пак тук не е меката на търговията и бизнес сделките.
Дали това е резултат на нисък стандарт на живот не се наемам да коментирам, нито дали тарифата е 20 лв.Но определено мога да кажа,че в града ни доста неприлично млади жени карат коли на неприлично високи цени- и те не са им купени от мама и тати. Естествено не са си заработили колите преспивайки за по 20 лв, но то тук 20 там 20 и .... Пежо206 СС
Та обидното според мен е не че този проблем съществува или това ,че някой ни е задал въпроса дали това е вярно, лошото е,че никой нищо не прави за да ограничи подобно явление . И това,че в София някои преспивали за по 5лева мен лично никак не ме успокоява, не мисля,че би трябвало да успокоява и Вас.



Тема Re: Сливенски момичетанови [re: ne mie smeshno ve4e]  
Авторprostaka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 02:27



Az ne sam ot Sliven, no poznavam edno momi4e ot tam. Ot neia znam, 4e vsi4ko tova za evtinite kurvi si e absolutni viarno> I 20leva mi se vigdat mnogo. To sq6to mi razkaza, 4e bilo praktika, ne moga da kaga masova, ili ne, no momi4eta zaminavat s priatelite si za Holandia, kadeto rabotiat kato..moge da se dosetite kato kakvi, a gadgetata im sa im suteniori.
S tova ne iskam da obidia sliven, za sagalenie takova e pologenieto v po-goliamata 4ast na BG. takiva momi4eta mogat da se nameriat navsiakade. Naistina galko, mnogo galko



Тема Re: Сливенски момичетанови [re: prostaka]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано05.11.04 13:36



Вижте какво, мили момичета и момчета!
Не замърсявайте града с глупавите си предположения и догадки. Говорите за проблем, който касае цяла България в еднаква степен. Положението в Сливен в това отношение не е по-различно, отколкото в другите градове. А "софийските момичета" по 2 лв на Лъвов мост?? Някой ще спомене ли нещо за тях?

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: Сливенски момичетанови [re: Loreta]  
АвторCливeн (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 00:03



Ай сега направо се изказа.... Това е не само преувеличено, но дори смешно и наивно. То ако беше така, ехей, аз да съм един от мераклиите



Тема Re: Сливенски момичетанови [re: SheLLia]  
Авторne mi e smeshno veche (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 12:16



Ти не живееш в Сливен ,нали?Оставям без коментар погледа ти върху това какво точно става тук. Наивитета ти няма да изчисти града от подобен проблем,нито наличието на момичетата на Лъвов мост. Положението в Сливен момиче е много по-различно от други градове и никой не отрича наличието на подобни проблеми извън Сливен. Уверявам те,че си много далеч както географски така и информационно от това явление. Явно не четеш внимателно или предпочиташ да е селективно,защото така повече ти харесва. Онова,което споделих в мнението си беше част от коментар по Националната ни телевизия. Мислиш ли ,че едно предаване излъчено по такава медия се базира само на моите или нечии други "глупави предположения и догадки" Вярвам ти,че ти се иска да е така, но не е. Въпроса който зададе автора на тази тема може и да е бил провокативен, но не го приемай лично, това е просто форум.



Тема Re: Сливенски момичетанови [re: ne mi e smeshno vech]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано14.11.04 17:39



Това, че мнението е част от коментар по Националната телевизия въобще не ме впечатлява. Ако ще и папата да го е казал. По националната, както и по която и да е телевизия или по вестниците могат да си кажат каквото искат. Естествено няма да го кажат за София, дори и тук проблемът да е още по-задълбочен. Открай време всички градове "работят" за София и столицата ни си остава "чиста и неопетнена" за сметка на другите градове. Както и да е ... наивно е да вярваш, че от всички градове в България, проблемът е най-сериозен в Сливен. Освен това има решение на въпроса - да се легализира проституцията, както е в някои други държави. Така и така винаги ще я има и ще се ползват услугите й, поне всичко да е под контрол, да е след съответния медицински преглед и т.н. Но това е друга, много дълга тема.

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: Сливенски момичетанови [re: ne mi e smeshno vech]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано14.11.04 18:03



И още нещо - не го приемам лично, просто ми е обидно да чета подобни неща и то не за друго, а заради излишното фокусиране върху един град. Проблемът е национален, да не кажа световен. Казали го били по телевизията... ами те друго няма да кажат.. какъв е процента на историческите предавания по тази така наречена национална телевизия? ... или всичко е само излишно търсене на сензация и черна хроника. Ама ... ти и вярвай на телевизията. И знаеш ли какво ще се постигне с подобни теми? За хората, които никога не са идвали в Сливен или са идвали много отдавна, Сливен ще бъде "градът с момичетата по 20 лева" , вместо да е градът на стоте воеводи или сините камъни. Лично аз съм видяла как чужденец, който за пръв път идва в България и вечерта се разхожда в парка си маха златния пръстен и го слага в джоба. На въпроса: "защо го правиш" отговаря "защото като идвах не знаех нищо за тази държава, единственото, което ми казаха е че тук много се краде" Е, браво! Все едно само в България се краде! Това ли искате да постигнете? Човек, който никога не е идвал в града ни да знае за него само това, че "там момичетата струват по 20 лева"? Засрамете се!

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.