Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 28.09.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема gotini klubove v Sliven? Areka?нови  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано14.01.04 11:27



Здравейте!
От около 7-8 години не живея в Сливен и не съм в течение какви клубове и други готини местенца има в родния ми град. Когато се прибирам в Сливен, обикновено ходя в "Тангра". Някой да знае друго подобно място в града? В интернет има информация за клуб "Арека". Някой ходил ли е там? Малко ме притеснява това... "тип музика - по избор на клиентите т.е. всичко". Какво по-точно се слуша там? Има ли караоке?

Благодаря ви предварително за информацията

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: SheLLia]  
АвторДeлян (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 15:12



В арека има само метъл!



Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: Дeлян]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано16.01.04 12:34



Това е добра поличба:)) Очаквах, че ще чуя - "предимно чалга"... а други клубчета и готини заведения, където си струва да се отиде?

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: SheLLia]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано21.01.04 11:18



Е, толкова ли няма кой да ми каже какви заведения и клубове има в Сливен? Хора, как се забавлявате? Излизате ли изобщо?:(

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: SheLLia]  
АвторAruta (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 11:34



Ми явно не се забавляват :Р
Имат си един бивш военен клуб, некви дискотеки и кръчми. Тъпня е там. Бтв виж Хан Св.Георги, не съм от Сливен и не го знам, ама чух че бил доста елитен.
------------------------------
www.behemoth.hit.bg



Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: Aruta]  
Авторkuponjiika (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 00:15



kato ne si ot Sliven po dobre ne davai podobni mnenia,za6toto Han sv.Georgi e kra4ma v bukvalnia smisal,kadeto se sabirat vsi4ki seliani na vazrast 18-20 god,i vseki pat se biat za nekoia selianka.Tam zvu4at pozdravi ot tipa Ot Kermen za Jelio voivoda,tova sa sela ako ne znae6



Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: kuponjiika]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано26.01.04 16:22



Е, ти като си от Сливен и си "купонджийка", кажи къде се купонясва в Сливен?

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: SheLLia]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано29.01.04 16:54



олеле... колко е заспал тоя клуб. Никой никъде не излиза, слуша се само чалга, интернетът е лукс... такъв извод мога да си направя от вашата неактивност...

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."


Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: SheLLia]  
Автор tulsa (...)
Публикувано01.02.04 23:52



Дано вашата констатация, която не е особено ласкава за интернет-активността на сливналии,
да поразбуди клуба.
Преди около година тук, на форума
се водеха
ожесточени
"битки" за доброто
име на града и сливналии.



Тема Re: gotini klubove v Sliven? Areka?нови [re: tulsa]  
АвторTeresy (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 21:09



Ok i az ne sum ot Sliven ama tva liato biah tam i kvo da ti kaja niamashe koi znae kvi zavedenia!
Hodih na Han Sv. Georgi, mi da kruchma e, ama ako se kefish na kruchmite, mnoo shti haresa tam,
hodih v Tangra, vseki chetvurtuk e ludnica, biat se hora, kuki biagat, no ako tova ti haresva ili muzikata, koiato e raznoobrazna, i iskash da vidish niakoi poznat i tam shti haresa,
a hodih i v "Mecheto", "Mechkata",neshto takova beshe, abe tam pod hotela - ako ti haresvat zavedenia v stil 80-te godini, no s interesen podbor na posetiteli, i tam shti haresa sus sigurnost,[vsushnost tam beshe kopon, ama obstanovkata malko podtiska, no puk te vrushta v dobrite stari vremena na komsomola]
Energy beshe zatvoreno po tova vreme, proveri neznam moje sega da bachka, i diskotekata na Lecata ne bachkashe, ili pone ne e bilo interesno shtom ne me zavedoha tam, no tia bachka sega.... mi tva e mai

ot gore izbroenoto mojebi shte ti se stori che ne si izkarah mnoo interesno, no istinata e che interesnite, razlichni, hora mi napraviha kopona, taka che, v kraina smetka, ako sa ti ostanali nekvi priateli tam, shte si izkarash super sus sigurnost, no puk moreto e nablizo, taka che...





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.