Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 25.06.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Тема Лечков - Кметнови  
АвторGradska (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 09:51



Вече не живея в Сливен, много рядко се връщам в родния си град, но мислия че горе долу съм запозната с положението в града от моите приятели ,които са останали там. Искам да поздравя всички достойни сливналйй че избраха достоен Кмет - Браво!



Тема Re: Лечков - Кметнови [re: Gradska]  
Автор tulsa (...)
Публикувано19.11.03 06:13



Лечков беше много добър..и интелигентен футболист.
На какво се основава вашия оптимизъм за
предстоящите успехи на Данчо
на новото поприще?



Тема Re: Лечков - Кметнови [re: Gradska]  
Авторboxy (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 19:12



abee vie ludi li ste?????????? да не мислите 4е мутри няма да има???????да не мислите 4е нещо ще се оправи?????????? на тъпия Ле4ков воооообще не му е на оная работа за Сливен...........вси4ко е пак заради пари!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Лечков - Кмет [re: boxy]  
Автор tulsa (...)
Публикувано01.02.04 23:43



Няма ли нещо ново за успехите на Лечков на кметското
поприще?
Спомням си, че един познат намекна преди време
за това, че ромите/циганите в Сливен
гласували главно за Лечков.
Дали ги е привлякъл с "умела пропаганда"
или с образа си на '"човек сам създал себе си"?



Тема Re: Лечков - Кметнови [re: tulsa]  
Автор SheLLia (Lady In Red)
Публикувано02.02.04 10:16



То се знае с какво ги е привлякъл - с 20 лева в плика, в който е бюлетината. И това е самата истина. Лошото е, че не само циганите са били подведени по този начин. Кебапчета, футболни топки по училищата ... все подаръци:) Изборът му за кмет си беше чиста измама, човекът просто е осъзнал, че нещата ще стават по-лесно, ако е кмет - разрешителни за заведенията му и т.н. Аз бях много скептично настроена в началото, но сега доколкото разбрах ... добре се справя като кмет. То е ясно, че всички прибират, важното е да се спазва баланса - да прибираш и да правиш нещо показно за града и той като че ли успешно се движи по тънката линия.

"Хубаво е всичко да свършва навреме..."

Редактирано от SheLLia на 02.02.04 10:27.



Тема Re: Лечков - Кметнови [re: SheLLia]  
Автор tulsa (...)
Публикувано02.02.04 23:43



... добре се справя като кмет
.........
Какво по-конкретно е направил за града Лечков?
Разбирам , че не е минало много време ,
но сигурно е понатрупал
някакъв "актив"...
Нямаше ли някакви там, предизборни обещания,
програма,..."800 дни"?



Тема Re: Tulsaнови [re: tulsa]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано03.02.04 10:05



Предиzборните обещания ги прочети ето тук

.Обичайната словесна еквилибристика.
Какво прави Кметът ще разбереш като отвориш този линк и видиш от кои дати са "новините" на пресцентъра. Онова,което пък мен ме впечатли отвсякъде е факта,че ел. адреса на пресцентъра е на free based e-mail
Ако някой има възможност да гледа сесиите на Общинския съвет в никакъв случай няма да може да достигне висотата на мислите, които се ръсят там. На мен лично ми приличат на махленска седянка. Доколкото знам все още нямат избран Председател на Общинския съвет( дано да греша), но ако е така не напразно пак сме се наредили в новините както по времето, когато Сливен си избра кмет.
Що се отнася до "активната" гражданска позиция на Кмета, аз лично съвсем случайно на два пъти слушах негови отговори , които според мен я характеризират много точно . Граждани природозащитници се обявиха против местна организация изсичаща дървета на една от улиците в Сливен, на въпроса им към кмета не може ли да спре това изсичане отговора беше : "Аз не мога да се меся" А при наскоро сполетялата града буря от медиите запитаха кмета какво би посъветвал директорите да прекратят ли учебните занятия и да разпуснат учениците тъй като някои родители са изпаднали в паника отговора беше' Ами аз не мога се меся, те каквото си решат"
Оставям това без коментар, само се чудя какво би сторил кмета , ако въпросите касаят нещо наистина много сериозно?!? Пак ли ще каже,че не е от неговата компететност и не може да се меси. Задавам си обаче въпроса не е ли време българина да вземе да си избира управляващите според тяхната компететност, а не студенти на преклонна възраст и то не къде да е , а в НСА
Отговорих ти , защото както виждам си далеч от дома. И аз доскоро черпех информация по този начин. Сега за добро или лошо съм си тук и имам възможност да гледам по - отблизо на нещата. А що се отнася до предположението ,че клуба ще се "размърда", недей да таиш големи надежди. Преди известно време и аз се надявах на това, но сега поглеждам в него колкото да разбера събудил ли се е някой от дълбокия сън и има ли нещо , което вълнува хората живеещи в този град повече от чалгата, кръчмите, криминалните новини и " некои други съображения"

We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Tulsaнови [re: минaвaщa]  
Автор tulsa (...)
Публикувано03.02.04 22:30



Дааа...
Винаги съм бил убеден, че Данчо е силен ..
с главата.





Тема Re: Лечков - Кметнови [re: Gradska]  
Автор Van Co (cornholio)
Публикувано04.03.04 13:23



Абе поздравявам ви всички от Сливен, защото си избрахте наистина добър кмет!

Айде и наздраве!

Редактирано от Van Co на 04.03.04 13:25.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.